star trek

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

'voyager' mi ni izdaleka nije tako dobar. kapetanica mi ide iznimno na Ĺživce, kao i ostatak posade. nema do picarda, date, worfa, troy
I ja sam tuĹžan [?]to enterprise zavr[?]ava ali zanima me [?]ta je bilo s voyagerom.U posljednjoj epizodi koju su prikazali borg asimilira kapetanicu i Tuvoka, ako se dobro sje?am.
Usput mislim da je Picard bolji kapetan od Janeway (neznam kako se pi[?]e to?no  )
Kao prvo, da znate da je Voyager najbolji i da se vi[?]e ne?u igrati s vama! :grr4:

Khayman sada zavr[?]ava The Next Generation, a ne Enterprise (tako se zove najnovije serija), dobro si napisao ime Janeway, a za kaznu [?]to vi[?]e voli[?] Picarda ?u ti re?i [?]to ?e biti: sredit ?e Borga i vratiti se doma! :P
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Sto bi ja volio biti muskarcina kao kapetanica Janeway. :D

Meni opcenito taj serijal nije nesto*, jer premalo je tu pucanja i eksplozija.
Najvolim epizode s borgovima jer se tamo vidi tko je od kakvog materijala sazdan. Seven of nine je od jaaaaaaaaako kvalitetnog materijala (recimo prokroma).





*Nije da ga ne volim ali mi je tek svaka 10 epizoda dobra. Medjuljudski odnosi i drustvene krize na brodu me samo uspavljuju, koga to zanima!!! :blink:
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Klara wrote:
'voyager' mi ni izdaleka nije tako dobar. kapetanica mi ide iznimno na živce, kao i ostatak posade. nema do picarda, date, worfa, troy
I ja sam tužan što enterprise završava ali zanima me šta je bilo s voyagerom.U posljednjoj epizodi koju su prikazali borg asimilira kapetanicu i Tuvoka, ako se dobro sje?am.
Usput mislim da je Picard bolji kapetan od Janeway (neznam kako se piše to?no  )
Kao prvo, da znate da je Voyager najbolji i da se više ne?u igrati s vama! :grr4:

Khayman sada završava The Next Generation, a ne Enterprise (tako se zove najnovije serija), dobro si napisao ime Janeway, a za kaznu što više voliš Picarda ?u ti re?i što ?e biti: sredit ?e Borga i vratiti se doma! :P
Nisam rekao da Voyager ne valja ( u puno je stvari bolji npr. Sedma od Devet), ali Picard ima više osobnost kapetana (?vrš?i karakter) ali ni Janeway nije loša.
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Nisam rekao da Voyager ne valja ( u puno je stvari bolji npr. Sedma od Devet), ali Picard ima vi[?]e osobnost kapetana (?vr[?]?i karakter) ali ni Janeway nije lo[?]a.
Ma ne mora[?] se sada izvla?iti [?]to ti se vi[?]e svi?a Picard. Mogla bih ti nabrojati jedno 10 razloga zbog koji je Janeway bolja od njega :angry: , ali postoje neki drugi forumi na kojima se ljudi prepucavaju oko toga. :D

Ali, igrom slu?aja, da nema Voyagera i kapetanice Janeway, ne bih nikada do[?]la na ideju da idem ?itati/pisati pri?e na webu i ne bih ni upoznala simpati?no dru[?]tvo s NOSF-a.

Eto toliko o Star Treku. Pozdrav svima! :alien2:
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

Ma super za "Trekovce..." Ja ih ne gledam pa ništa ne mogu re?, ali me zanima gleda li itko "Dosje X"? Ja ne gledam ni to, ali eto zanimaju me komentari.
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Klara wrote: simpati?no društvo s NOSF-a.
Sad smo jos i simpaticni. :ska:
Yeah, right!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Thomas wrote:
Klara wrote: simpati?no društvo s NOSF-a.
Sad smo jos i simpaticni. :ska:
a kakvi bi drugacije mogli biti?!?! :sleg:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Klara wrote:
Nisam rekao da Voyager ne valja ( u puno je stvari bolji npr. Sedma od Devet), ali Picard ima više osobnost kapetana (?vrš?i karakter) ali ni Janeway nije loša.
Ma ne moraš se sada izvla?iti što ti se više svi?a Picard. Mogla bih ti nabrojati jedno 10 razloga zbog koji je Janeway bolja od njega :angry: , ali postoje neki drugi forumi na kojima se ljudi prepucavaju oko toga. :D

Ali, igrom slu?aja, da nema Voyagera i kapetanice Janeway, ne bih nikada došla na ideju da idem ?itati/pisati pri?e na webu i ne bih ni upoznala simpati?no društvo s NOSF-a.

Eto toliko o Star Treku. Pozdrav svima! :alien2:
picard je jaci!!! picard je jaci!!! picard je jaci!!! :invazija"
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Mislav wrote: Ma super za "Trekovce..." Ja ih ne gledam pa ništa ne mogu re?, ali me zanima gleda li itko "Dosje X"? Ja ne gledam ni to, ali eto zanimaju me komentari.
:nono: otkak je mulder otisao katastrofa.. on je bio jedini koji je nosio seriju..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

picard je jaci!!! picard je jaci!!! picard je jaci!!!
Pa dobro, kad ba[?] ho?e[?]:
<a href='http://members.outpost10f.com/~lindax/h ... oy_03.html' target='_blank'>http://members.outpost10f.com/~lindax/h ... 03.html</a>

(najdraĹži mi je broj 7) :)
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

ire wrote:
Mislav wrote: Ma super za "Trekovce..." Ja ih ne gledam pa ništa ne mogu re?, ali me zanima gleda li itko "Dosje X"? Ja ne gledam ni to, ali eto zanimaju me komentari.
:nono: otkak je mulder otisao katastrofa.. on je bio jedini koji je nosio seriju..
Istina otkad je Mulder otišao više se ne trudim ni pratiti ako se serija ni emitira kod nas a kad smo kod toga ni zadnje sezone s mulderom nisu bogzna šta. :ska:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Ako ste gledali danasnju (odnosno sinocnju) epizodu star tracka onda vam je jasno zasto se stalno pozivam na pucanje i eksplozije. :D
Epizode s Borgovima su Zakon !!!

PS: Da li ste ubrali kako kapetanica izgleda kao Borg? :P
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Neznam ljudi ali Enterprise me nekako razo?arao. Ne da je loše ali nekako mi nije Star treck i kamera je druga?ija, premra?an je brod, ne svi?a mi se kapetan i dok gledam imam osje?aj kao da svemirom lete u kanti ( bolje senzore ima obi?an šatl iz Voyagera i Picardovog Enterprisa ?ak i Kirk ima bolji brod) ali ina?e efekti i sl su odli?no napravljeni. :nono: :alien:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Khayman wrote:kao da svemirom lete u kanti ( bolje senzore ima obi?an [?]atl iz Voyagera i Picardovog Enterprisa ?ak i Kirk ima bolji brod) ali ina?e efekti i sl su odli?no napravljeni. :nono:  :alien:
Na Ĺžalost nisam gledala cijelu (dvostruku) epizodu pa ne mogu komentirati specijalne efekte, ali brod im mora biti lo[?]iji od Kirkovog, jer se ovaj serijal doga?a puno, puno ranije.
Post Reply