bandwidth

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Indigo Montoya wrote: :blob: hip-hop-hop-hop I just love the guy!
nije loš, a vratio se i meni najdraži :headbang: jel može neko od admina srediti da bude ovdje sa strane ili barem na vrhu velkog popisa da se ne čeka pol sata dok se očita, pleaseeeeeee :angel2: :angel11: :angel::angel12: :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
Život je samo san na putu do smrti
ban

Unread post by ban »

Ovdje objavljujem sa zakasnjenjem da nosf trenutno nema problema s bandwidthom (koji je povecan tri puta) niti financijama (koje nisu povecane ali su mudro preraspodjeljene). Zahvaljujem svima koji su bili spremni pomoci. Ovaj topic ostat ce otvoren do daljnjega ali vise iz revijalnih razloga nego iz potrebe da se raspravlja o bandwidthu. Surfajte po nosf-u koliko god mozete pa cemo vidit kako cemo dalje.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

L.Z. wrote:..a vratio se i meni najdraĹži ...
:headbang:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

thanks :headbang:
Život je samo san na putu do smrti
borgman
Ewok
Posts: 13
Joined: 11 Aug 2005, 22:39
Location: SPLIT

ma bandwith, tko jo[?] o tome

Unread post by borgman »

Znam kako su "svemirci" iz Zagreba jednog od sponzora imali u DCM-u, koji imaju kabelski internet u Osijeku.
Vjerojatno bi mogao nekako se probiti i do njih, i provjeriti [?]to oni mogu dati, u svoje reklamne svrhe (sjedi[?]te im je u Zg).
Vjerujem kako o tome ve? sve zna[?].
:angel: Pozdrav iz Splita :uzdravlje:
Ljudi su samo pra[?]ina natrpana na jedan mali planet, ali su u stanju pokvariti i najsavr[?]enije strojeve:-)))
ban

Unread post by ban »

Hvala na spremnosti da pomognes. Ja volim da nosf opstaje ovako, bez sponzora. Trenutno je godisnji trosak hostinga i domene kao malo jaci racun za struju pa ne pretstavlja ozbiljiji teret za budzet. Eventualne buduce promjene u hosting paketima ne bi trebale stvarati vece probleme u radu stranica.
Post Reply