nosf19

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
ban

Unread post by ban »

Evo, uskoro izlazi, pa ovdje pozivam sve koji imaju nesto reci o pricama u njemu, kada, je li, izadje. Kako vam se svidjaju blurbovi i isjecci?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

dobra ti je ta s isje?cima. :aplauz:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Pa bilo je i krajnje vrijeme ovak i onak nemam kaj za citat.
Yeah, right!
Skarzen

Unread post by Skarzen »

naravno da mi se svi?aju isje?ci, pa moja je pri?a me?u njima!!!~
prvi put da netko objavljuje nešto moje.... :xlol:
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

prvi put da netko objavljuje ne[?]to moje....
Ima nas jos... :rolleyes:
ban

Unread post by ban »

Cesto se dogodi da najavim datum izlaska novog nosf-a, a onda zbog razlicitih, mahom objektivnih razloga, ne mogu bas taj dan. Uglavnom radi se na njemu i izaci ce, nadam se, danas.
Isprike autorima i citateljima.

nekoliko sati kasnije:

Posredstvom mocne tehnologije javljam evo u istome postu da je nosf19 izasao. Mozete ga skinui <a href='http://www.nosf.net/nosf19.phtml' target='_blank'>ovdje</a> i odmah navaliti na komentare ovdje :)
Skarzen

Unread post by Skarzen »

evo, evo...ve? tr?im...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ja sam za sad stigla procitat samo klarinu pricu. izjasnit cu se kad procitam sve
al ja bih bila vrlo los urednik posto sam vrlo blagonaklona i slabo kriticna. gnjavite davora nek vam veli sto misli
al, bozemoj, ak ste objavljeni u nosfu, znaci da nesto vrijedite, zar ne? :aplauz:
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

gostKhayman wrote: :angry: :) <_< :( Ĺ ta niko ne komentira pri?e :ph34r: :huh: :o ;) :lol: :D :P
Pa gukni ti nesto, probij led :okac:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Ok, ?itao sam samo klarinu pri?u i svoju ( znam i sam da je loša :sleg: )
Klarina je ok, možda da je malo više opisala kulturu Flaviusa.
Sljede?i molim! :unsure:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Procito ja prve dvje. Juricu i Klaru.
Juricina mi se cini nezavrsenom i premalo melankolicnom.
Klarina mi se takodjer cini nerazradjenom i nedorecenom. Stoji dio sa kulturom i ispala bi lijepa novelica od toga da je malo duza. Cini mi se kao neiskoristena ideja, u duzoj formi bilo bi puno bolje
Yeah, right!
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Ok, onda i ja:

:citam: Juricina pri?a i meni djeluje nezavr[?]enom, iako je ideja intrigantna. Svidjelo bi mi se da je moĹžda uba?en dio sa Ĺženinim stanovi[?]tem, da vidimo kako glavni lik izgleda izvana. B)

:citam: U Skarzeninoj pri?i mi se svidio po?etak - ima puno detalja i dobro je razra?en. Neki kasniji dijelovi se odvijaju prebrzo i trebalo bi ih razraditi (npr. incident sa zapaljenim robotom i kraj). B)

:citam: U Leonovoj pri?i mi se svidja ideja tamnog an?ela, voljela bih da je glavnu junakinju opisao s malo vi[?]e mistike, pa i romantike moĹžda.
Kraj se de[?]ava prebrzo, s obzirom na to da po?etak nagovje[?]tava da se radnja desila davno. B) .

:pisac: Ĺ to se ti?e va[?]ih kritika na moju pri?u (nije bilo pelina :rolleyes: ), puno su bolje nego sam o?ekivala :) . Poku[?]at ?u poslu[?]ati sugestije i malo vi[?]e razraditi ovu pri?u i budu?e pri?e...
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Klara wrote::pisac: Što se ti?e vaših kritika na moju pri?u (nije bilo pelina :rolleyes: ), puno su bolje nego sam o?ekivala :) . Pokušat ?u poslušati sugestije i malo više razraditi ovu pri?u i budu?e pri?e...
To te kosta litru pelina :P
A i ostale cim uhvatim vremena za procitat ostale dvje
Yeah, right!
Locked