BANIRANJE

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
Lakat Brade Pedalj Muza

BANIRANJE

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Postavljam ovaj topic jer sam od Milesa dobio zabavnu privatnu poruku za koju ocjenjujem da mora biti javna, pa je i obnarodujem urbi et orbi:

Žao mi je [?]to je na[?] prvi pm ovakvog karaktera, me?utim moderatori su primili prituŞbe na tvoj ra?un a koje se odnose na tvoju sva?ala?ku narav, maltretiranje, bilo javno bilo privatno, pojedinih ?lanova ovog foruma, isl.
Smatraj ovo kao upozorenje pred banovanje. Ukoliko prituĹžbe nastave pristizati banova?emo te bez daljnih obavje[?]tenja ili obja[?]njenja.
Nadam se da do toga ne?e do?i.


Prvo sam htio lektorirati ovu ipak sluĹžbenu obavijest, a onda sam odustao, jer ipak je to, hm, dokument. Jest da u njemu nema tko se prituĹžio, jest da u njemu nema obrazloĹženja pojavnosti moje sva?ala?ke naravi i maltretiranja, jest da prethodno nisam pitan za mi[?]ljenje i mogu?e obrazloĹženje, jest da nema pozivanja na neka pravila, jest da nema komparativne analize postova drugih sudionika foruma kako bi se vidjelo odudaram li doista od uobi?ajenih postova ili sam gori ili bolji, jest da u njemu nema ni[?]ta osim crvenog kartona i prijetnje da ?e me oligarhijha ostrakirati no upravo sve to ?ini tu PM vrlo zabavnom i morao sam to podijeliti s pu?anstvom foruma.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Okljevala sam da napi[?]em odgovor na ovaj post, jer ina?e ne volim mje[?]ati se u moderatorske odluke. Po mom mi[?]ljenju, s dolazkom LBPM-a na forum tu postalo Ĺživlje, kako kvantitativno tako i kvalitativno. Pa nije valjda ?ovjek toliki problem da jedini na?in za njegovo rje[?]enje je banovanje?
At last, the stars are finally right...
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Ja sam op?enito protiv sredstava prisile na forumima, osim u slu?ajevima kad korisnici zaista pretjeraju, što do sad nisam imao prilike vidjeti ovdje.

Stoga mi se ?ini da bananje bilo koga nije rješenje. Moderator/admin može izbrisati/modificirati ne?iji post ako je uvredljiv, ali to u 99% postova na ovom forumu nije slu?aj.

Uostalom, dosta se ljudi tu i osobno zna i poznato je kakve se sve rasprave vode u Sferi i uokolo.
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Dragi LBPM ovo ti stvarno nije bilo potrebno... Milesova poruka je namijenjena tebi i samo tebi. To nije upozorenje od njega osobno, vec od velike vecine admina i moderatora ovog foruma. Upozorenje je mozda nespretno sroceno, ali govori sve ono sto mora reci. Mnogi memberi ovog foruma su uvrijedjeni tvojim ponasanjem, ne svidja im se ili sto vec. Uglavnom moderatori i admini imaju prituzbe na tvoje ponasanje, nasa je obaveza u tom slucaju da te upozorimo da uzrokujes nelagodu u nekim memberima te da ako ne promijenis svoje ponasanje bit ces izbacen...
nema me.
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Pham Nuwen wrote:Dragi LBPM ovo ti stvarno nije bilo potrebno... Milesova poruka je namijenjena tebi i samo tebi. To nije upozorenje od njega osobno, vec od velike vecine admina i moderatora ovog foruma. Upozorenje je mozda nespretno sroceno, ali govori sve ono sto mora reci. Mnogi memberi ovog foruma su uvrijedjeni tvojim ponasanjem, ne svidja im se ili sto vec. Uglavnom moderatori i admini imaju prituzbe na tvoje ponasanje, nasa je obaveza u tom slucaju da te upozorimo da uzrokujes nelagodu u nekim memberima te da ako ne promijenis svoje ponasanje bit ces izbacen...
Dragi bjaco,
Ovo je apsolutno bilo potrebno. Milesova poruka nije samo njegova, nego je on glasnogovornik odre?ene skupine; ona nije njegova privatna poruka nego sluĹžbeno upozorenje, dakle ne[?]to javno (ili ho?e[?] re?i da tu ima ne[?]to zbog ?ega bi ovakvo sluĹžbeno upozorenje trebalo biti tajno?); ona je optuĹžba i presuda istodobno, a bez ijedne ?vrste ?injenice (tko, [?]to, kako, kad, o ?emu, na temelju ?ega etc), dakle ba[?] ne govori sve ono [?]to mora re?i;... Zapravo ona govori samo jedno ? da se nekome/nekima ne svi?am (bogovi ?e znati za[?]to, ja ne) pa da ?e iskoristiti svoja ovka[?]tenja da me izbace s foruma, a bez pravih kriterija, te da bi najvi[?]e voljeli da to bude u ti[?]ini. Ali ja nisam taj tip. Ja radim [?]to i kako mislim da je ispravno, a kome se ne svi?a, tja, banirajte me, ali javno, uz obrazloĹženje kriterija, uzroka, argumenata...
:wave:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Pham Nuwen wrote:...od velike vecine admina i moderatora ovog foruma.

Mnogi memberi...
:error:
mene samo zanima:
1) koliko to admina i modova ima nosf da se može govoriti o "velikoj ve?ini"? :flower: jel' to kao troje modova i jedan admin? Velika ve?ina od ukupno pet?

2) "mnogi memberi..." pa tu aktivno posta desetak ljudi! Kakvi "mnogi memberi"???

I dajte, nemojte banati ?ovjeka, od kad je došao kona?no se nešto po?elo dešavati na nosfu!
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

1.)svi admini i modovi, izuzev jednog, nisu imali nista protiv bananja LBPM-a. Tocnije svi admini i modovi koji su se izjasnili. Ali uglavnom cak i kad bi preostali admini i modovi bili protiv bananja, vecina bi bila na strani za bananje

2.) Osobno sam se raspitao medju nekim memberima (a medju nekim nisam trebao) i do sada od svih juzera koje sam pitao samo jedan je bio protiv bananja tj. doticna osoba mu nije smetala na forumu, ti si sada drugi.

Slazem se da je forum postao zivlji od kad je covjek dosao, no takodjer jedan member foruma je rekao da od kad je LBPM clan, on vise ne posta. Dakle mozda se ljudima ne svidja na koji nacin je forum postao zivlji.
nema me.
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Pham Nuwen wrote:1.)svi admini i modovi, izuzev jednog, nisu imali nista protiv bananja LBPM-a. Tocnije svi admini i modovi koji su se izjasnili. Ali uglavnom cak i kad bi preostali admini i modovi bili protiv bananja, vecina bi bila na strani za bananje

2.) Osobno sam se raspitao medju nekim memberima (a medju nekim nisam trebao) i do sada od svih juzera koje sam pitao samo jedan je bio protiv bananja tj. doticna osoba mu nije smetala na forumu, ti si sada drugi.

Slazem se da je forum postao zivlji od kad je covjek dosao, no takodjer jedan member foruma je rekao da od kad je LBPM clan, on vise ne posta. Dakle mozda se ljudima ne svidja na koji nacin je forum postao zivlji.
Da vas rije[?]im daljnjih trauma i omogu?im povrat izgubljenim du[?]ama koje vi[?]e ne postaju zbog mene, te da bi forum opet zadobio podobnu Ĺživost, od ovoga ?asa vi[?]e se ne osje?am pripadnikom ovog foruma. Adios!
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Pham Nuwen wrote:1.)svi admini i modovi,
2.) od svih juzera koje sam pitao
I dobro, KOLIKO JE TO LJUDI?
kad kažeš SVI ADMINI I MODOVI ispada da ih ima pedeset!

"Od svih juzera koje sam pitao" može biti ukupno 2!
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

NEEEEEEEE!!!
NE IDI!!!!
Pokrenut ?emo peticiju za tvoj povratak!
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Lakat Brade Pedalj MuĹža wrote: Da vas rije[?]im daljnjih trauma i omogu?im povrat izgubljenim du[?]ama koje vi[?]e ne postaju zbog mene, te da bi forum opet zadobio podobnu Ĺživost, od ovoga ?asa vi[?]e se ne osje?am pripadnikom ovog foruma. Adios!
Neeeeeeeee!
At last, the stars are finally right...
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Ja sam ti pm poslao u najboljoj mogu?oj namjeri. Žao mi je što je ti nisi shvatio na taj na?in ali tako je.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

NEEEEEEEE!!!
NE IDI!!!!
Pokrenut ?emo peticiju za tvoj povratak!

ja ju prvi potpisujem
nema me.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Evo! Potjerali ste ga. Svaka ?ast! Jeste se to vas dvojica dogovorili ili?
Mene baš zanima KOJI SU TO LJUDI koji su ga htjeli banati?
Post Reply