BANIRANJE

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Pham Nuwen wrote:
NEEEEEEEE!!!
NE IDI!!!!
Pokrenut ?emo peticiju za tvoj povratak!

ja ju prvi potpisujem
Ti si ga potjerao, tvoj potpis ne trebamo!
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

vrlo rado bih isao poimenice, ali to je sve u moderatorskom kutku i to je "prljavo" rublje moderatora i ocito nije za javnost.
nema me.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Zoran wrote:Evo! Potjerali ste ga. Svaka ?ast! Jeste se to vas dvojica dogovorili ili?
Mene ba[?] zanima KOJI SU TO LJUDI koji su ga htjeli banati?
Zar je sada bitno? PridruĹžujem se peticiji.
At last, the stars are finally right...
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Zoran wrote:
Pham Nuwen wrote:
NEEEEEEEE!!!
NE IDI!!!!
Pokrenut ?emo peticiju za tvoj povratak!

ja ju prvi potpisujem
Ti si ga potjerao, tvoj potpis ne trebamo!
ja sam samo navodio cinjenicno stanje... meni je jako zao ako LBPM uistinu otidje.

sto mislis tko je bio onaj jedan koji nije bio za bananje...
nema me.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Pham Nuwen wrote:
sto mislis tko je bio onaj jedan koji nije bio za bananje...
Dobro, KOLIKO JE BILO TIH DRUGIH?????
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Zoran wrote:I dajte, nemojte banati ?ovjeka, od kad je došao kona?no se nešto po?elo dešavati na nosfu!
Da. Masovno povra?anje.

Što se ti?e toga tko je bio za, a tko protiv, evo, ja sam bio za da ga se šutne. Ostali neka se sami jave, ne želim govoriti ni u ?ije ime. Ali možeš vidjeti tko su sve moderatori na prvoj stranici, za svaki podforum ti piše tko je moderator. Admini su Ban i Ire. Ja tehni?ki imam administratorske ovlasti, ali je dogovor da ih koristim samo unutar SFerinog podforuma. Iako sam ve? nekoliko puta došao na rub da svjesno prekršim dogovor, jednostavno šutnem LBMP-a i kažem "Evo, zgriješio sam, sudite mi, ali napravio bih to opet i opet i opet".

Ina?e, Ire, pošto je doti?ni pokazao koliko drži do upozorenja za koje smo rekli da je "ukor pred isklju?enje", predlažem da ga i službeno obrišeš (account, ne i postove, da ne ispadne da smo raspravljali sami sa sobama) jer do njegovog "službenog odlaska" baš i ne držim previše.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

daklem ako je IZI king... IRE Kraljica... miles je PIJUN
:flower: :ocasion: :mrgreen:

kakav pijun
bijeli pijun na F liniji i to u prihva?enom kraljevom gambitu :ocasion:

?ovje?e ne daj se ... brani[?] boje bo[?]nja[?]...hm :flower: :ocasion: bosansskih modova :headbang:

sretan drugi potez :ocasion: :headbang:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Izitpajn wrote:Da. Masovno povra?anje.
I bljuvanje je znak života.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Izitpajn wrote:
Zoran wrote:I dajte, nemojte banati ?ovjeka, od kad je do[?]ao kona?no se ne[?]to po?elo de[?]avati na nosfu!
Da. Masovno povra?anje.
Ok, moĹžda sam luda, ali meni je sve to bilo zabavno. Ali sad mi tek se smu?ilo. Ali kao [?]to Dagi napomenuo na jednom drugom topicu, ovo je privatno vlasni[?]tvo. Mogu se ja buniti do mile volje, ali tim mogu posti?i samo eventualne sankcije prema sebe.
At last, the stars are finally right...
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Netrpeljivi Opresivni Segregatorski Forum
ban

Unread post by ban »

Zasto se sve rasprave o bananju ne vode u istom threadu, ili bar u istom forumu? Ako netko u sljedecih mjesec dana povede raspravu o bananju u novom threadu biti ce banan istog trena. Mislim, cast svakome ali nemojmo pretjerivati.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Nema me jedan dan i odnikud izrastu dvije stranice threada. :shock:
Neko je spominjao dinamiku?

Kad se vec poteglo pitanje LBPM-a:
Na temelju onog sto vidim iz JAVNE djelatnosti LBPMa, PROTIV sam njegovog bananja.
Osobno, ponekad mi ide na zivce, i mirne duse bih ga definirao kao granicni slucaj trolla i provokatora. Druga stvar je sto se mnogi od nas upecaju na provokaciju.
Da sad ne laprdam o forumima kao medijima zamisljenima za demokratsku razmjenu misljenja gdje svako ima pravo glasa, sve bi sve na dvije tri zdravosljeacke recenice.
Forumi imaju smisao upravo zbog mogucnosti suceljavanja misljenja. Ako nas ima hrpa pametnih, lijepih i superlativnih, treba nam i pokoji kreten kao protuteza, ili netko u ulozi djavoljeg odvjetnika. Ako se netko ne moze nositi s tim, steta, ali takav je zivot.

PS
Sto se tice medjusobnih odnosa, direktni napadi, vrijedjanja (ajde, i upucavanja) usmjerena na druge clanove foruma mogu se rijesiti editiranjem postova (uz obrazlozenje) i upozorenjima. Ima i zabavnijih metoda uvjeravanja, ako je potrebno.
Randomness is strong with this one!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Xaotix wrote:Sto se tice medjusobnih odnosa, direktni napadi, vrijedjanja (ajde, i upucavanja) usmjerena na druge clanove foruma mogu se rijesiti editiranjem postova (uz obrazlozenje) i upozorenjima.
Oprosti, ali ja ve? imam (recimo) jedan full-time job.
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Izitpajn wrote:
Xaotix wrote:Sto se tice medjusobnih odnosa, direktni napadi, vrijedjanja (ajde, i upucavanja) usmjerena na druge clanove foruma mogu se rijesiti editiranjem postova (uz obrazlozenje) i upozorenjima.
Oprosti, ali ja ve? imam (recimo) jedan full-time job.

Jesi li ti jedini admin/mod ovdje? Nisi, dakle ima i drugih koji to mogu riješiti.
:;

No na kraju je ispalo kako je ispalo i osobni su sukobi riješeni odlaskom osobe koja je bila razlog ovim raspravama. Dakle, možda bi bilo dobro da naši vrli admini lockaju ove teme i završe pri?u. Ionako je manje-više sve re?eno.

Zna se tko je vlast, a vlast može raditi što ho?e. Moja anarhisti?ka strana može se protiv toga buniti ili to spomenuti kao neprimjereno, ali što je napravljeno napravljeno, na dobro ili na loše. Je li spomenuta osoba omalovažavala ostale usere (manje, više ili jednako se s njima obra?unavaju?i u razli?itosti stavova kako se i mnoge druge osobe obra?unavaju s neistomišljenicima)? Gdje je granica omalovažavanja i odbacivanja tu?ih argumenata i tko te granice postavlja?
Sve su to zanimljiva sociološka pitanja, ali bojim se da je rasprava o njima bespredmetna u svjetlu svih doga?aja.

Na kraju krajeca, ako vas je Ban podržao nemam re?i drugo nego-njegova rije? je zakon jer forum je njegov.

End of story.
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
Post Reply