ZAĹ TO ME IRE NE VOLI???

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

ja krajem mjeseca dolazim na [?]alatu nekoliko dana :ocasion: :flower:

eto mislim da je ova informacija bitna pa sam je podijelio s vama :angel:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

super odlicno, malo si fulao topic al nema veze, jes za kavu, tj. toplu cokoladu u mom slucaju...
nema me.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Dagon wrote: Nisi ni[?]ta shvatio, Pham, ?ovjek planski osvaja sve Ĺženske juzerice ovog foruma. Sad je red na Ire. :;
Samo se ti smij, Dagon... ti si slijedeca, ako je suditi po nekim LBPM-ovim postovima... :lol:
Ali gledaj to s ove strane.. kad ti je netko zadnji put pisao poeziju? :headbang:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Pham Nuwen wrote:super odlicno, malo si fulao topic al nema veze, jes za kavu, tj. toplu cokoladu u mom slucaju...
Zbiljam, kad se vec neko nedavno zalio kak ima malo postova... A da uz brbljaonicu otvorimo i Kafance kod malog zelenog? Za dogovore o kafenisanju, cokoladiranju i generalnim pijankama? :uzdravlje:
Randomness is strong with this one!
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

Dagon wrote:
Nisi ni[?]ta shvatio, Pham, ?ovjek planski osvaja sve Ĺženske juzerice ovog foruma. Sad je red na Ire. :;
samo neka pazi na za[?]titu,da ne pokupi kakav virus :flower: :ocasion: :x :blob:
sorry zbog gramatike
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

Pham Nuwen wrote:super odlicno, malo si fulao topic al nema veze, jes za kavu, tj. toplu cokoladu u mom slucaju...
:flower: :ocasion:
o?ete li kao kolektiv prirediti crveni tepih i do?ek kako prilikuje :ocasion: :mrgreen:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

corwin wrote:
Dagon wrote:
Nisi ni[?]ta shvatio, Pham, ?ovjek planski osvaja sve Ĺženske juzerice ovog foruma. Sad je red na Ire. :;
samo neka pazi na za[?]titu,da ne pokupi kakav virus :flower: :ocasion: :x :blob:
Lako se vama za******ti, a meni je te[?]ko. Jo[?] uvijek mi niste dali neki konkretan savjet, ponudili pomo?, rekli lijepu rije? zagovora! Budite kolegijalni i suosje?ajni!

Image
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Xaotix wrote:
Dagon wrote: Nisi ni[?]ta shvatio, Pham, ?ovjek planski osvaja sve Ĺženske juzerice ovog foruma. Sad je red na Ire. :;
Samo se ti smij, Dagon... ti si slijedeca, ako je suditi po nekim LBPM-ovim postovima... :lol:
Ali gledaj to s ove strane.. kad ti je netko zadnji put pisao poeziju? :headbang:
Poezija kod mene ne pale, mene ljudi pi[?]u uglazbljene pjesme metalskog zvuka. I nisam slijede?a, ja sam ionako odmah pala na njegov [?]arm, pa za[?]to bi gubio vrijeme?
At last, the stars are finally right...
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Lakat Brade Pedalj MuĹža wrote: Lako se vama za******ti, a meni je te[?]ko. Jo[?] uvijek mi niste dali neki konkretan savjet, ponudili pomo?, rekli lijepu rije? zagovora! Budite kolegijalni i suosje?ajni!
Ja ne?u. :evil2:
At last, the stars are finally right...
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Dagon wrote: Ja ne?u. :evil2:
Odsad stalno na ogrlici nosim sveti simbol Dagon

[img]http://members.aol.com/noctifer/private ... on.gif[img]
Last edited by Lakat Brade Pedalj Muza on 13 Jan 2006, 16:01, edited 1 time in total.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Misli[?]:

Image
?
At last, the stars are finally right...
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Da, ali ne znam za[?]to se moja slika ne vidi.
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

:mrgreen:
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

BTW, puno ti hvala, traĹžila sam ovaj simbol tjednima i nisam ga mogla na?i. :)
At last, the stars are finally right...
Locked