za nove korisnike - tehnicke obavijesti

Sva pitanja u vezi funkcioniranja foruma.
ban

za nove korisnike - tehnicke obavijesti

Unread post by ban »

U posljednje vrijeme stize nam dosta novih korisnika. Pozdrav svima :)

Imam dojam da je potrebno istaknuti jednu vaznu stvar a ta je da se zbog registracijskog postupka svaki novi korisnik mora prijaviti s valjanom e-mail adresom. Ukoliko se ne prijavi s valjanom adresom forumski program nece moci poslati korisniku obavijest o uclanjenju s podacima za login sto u nekim slucajevima zna zavrsiti nemogucnoscu logiranja. Molim, imajte ovo na umu!


Radi lakšeg praćenja, korisno je koristiti - i spremiti - ovaj link. To je nekakav "Active Topics" koji nećete dobiti tako da kliknete na "Active Topics". Zapravo, nemam pojma kako doći do njega, štoviše, sad ni ja više ne znam kako sam došao do njega, zato ga čuvajmo kao zjenicu oka.
gost
Ewok
Posts: 16
Joined: 03 Feb 2006, 21:02

Re: za nove korisnike - tehnicke obavijesti

Unread post by gost »

erm, nakon registriranja nikako mi ne stize aktivacijski e-mail da bi u potpunosti aktivirao racun. cudeci se malo ovome "valjana e-mail adresa" (sto god to tocno znacilo i bilo u danasnje vrijeme kada postoji gazilijun razlicitih e-mail providera), pokusao sam s jos dva e-maila razlicitih providera usluga e-pošte, ali ni tad ne salje nista na navedene e-mail adrese.
halp?
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: za nove korisnike - tehnicke obavijesti

Unread post by Xaotix »

Imamo probelm s mail serverom.
Molim ljude koji se žele registrirati da nam se jave na nosf-info at nosf.net, kako bi im aktivirali račun!
Randomness is strong with this one!
gost
Ewok
Posts: 16
Joined: 03 Feb 2006, 21:02

Re: za nove korisnike - tehnicke obavijesti

Unread post by gost »

Hvala na odgovoru =)
Pokusao neki dan slati e-mail na tu adresu, zatrpan vam je pretinac pošte. (probao sam maloprije i s druge, također vraća nazad)
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: za nove korisnike - tehnicke obavijesti

Unread post by Xaotix »

provjerit ćemo, iako ne bi smio biti.

Alternativa, nosf.magazine at gmail.
Randomness is strong with this one!
Ginnungagap
Ewok
Posts: 2
Joined: 14 Sep 2013, 23:41

Re: za nove korisnike - tehnicke obavijesti

Unread post by Ginnungagap »

Bonaca bonaca bonaca ovde kosava kosava kosava, prijem.
Sve radi, hvala na vremenu i pomoci.
Samus. That's the only name you'll hear. Samus. It means the end and the death. Samus. I am Samus. Samus is all around you. Samus is the man beside you. Samus will gnaw on your bones. Look out! Samus is here.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: za nove korisnike - tehnicke obavijesti

Unread post by Xaotix »

:wave:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: za nove korisnike - tehnicke obavijesti

Unread post by Izitpajn »

Hm, sad sam malo krenuo čačkati i shvatio da je način aktivacije "By user (e-mail verification)". Jel to netko nedavno promijenio ili sam ja lud? (okej, ono pod c) zanemarite...)
Post Reply