Nestala priča!

Sva pitanja u vezi funkcioniranja foruma.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Nestala priča!

Unread post by Izitpajn »

Ire wrote:
Ja mislim da svega ovoga ne bi bilo da je glavni admin muško jer žene su te koje se stalno nećkaju i oklijevaju i treba im milijun obrazloženja da naprave bilo što
koliko sam se nećkala kad je tebe trebalo maknuti s foruma? ;) :hehe:
To se ne računa. To je bilo na molbu korisnika :P
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Nestala priča!

Unread post by Ire »

ali se nisam nećkala :P
niti ću se nećkati ako mi buco još jednom digne živce
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Nestala priča!

Unread post by niniane »

Izitpajn wrote:Ja mislim da svega ovoga ne bi bilo da je glavni admin muško jer žene su te koje se stalno nećkaju i oklijevaju i treba im milijun obrazloženja da naprave bilo što
:dum: :dum: :dum:

Znači, hipotetsko obrazloženje je trebalo biti jednostavno "Hipotetski korisnik je kreten i analno iritira"?

Nije mi ugodno raspravljati o ovim stvarima - i o različitim hipotetskim metodama koje su hipotetski admini i modovi koristili kod hipotetskog juzera - na javnom dijelu foruma. Možemo li o tome u Mod klubu?
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
DeathwishTheHun
Ewok
Posts: 26
Joined: 28 Dec 2008, 19:27

Re: Nestala priča!

Unread post by DeathwishTheHun »

Kako glavno (jedino?) pravilo foruma može biti "Ne budi kreten"? Možda ako je riječ o nečijoj privatnoj prćiji, ali ako pretendirate biti centralno mjesto okupljanja ozbiljnih ljudi koje zanima pismeni SF u Hrvata, onda bi možda ipak trebalo uspostaviti malo ozbiljnije kriterije.

Iako, slažem se da to ne pomaže kod munchkina koji paze da ne prekrše pravila, ali zato iritiraju sve oko sebe.
A cloud crossed the moon, a child cried for food
We knew the war could not be won
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Nestala priča!

Unread post by Xaotix »

"Ne budi Kreten" (da, s velikim K) je trebalo biti samo jedno od pravila foruma, ali nikad nije zapisano. Zašto?
Valjda zato jer je to nepisano pravilo koje vrijedi svuda gdje se se sakuplja više od jedne osobe, i nikog se na njega ne bi trebalo upozoravati. Sam izraz pravila nije bitan, bitan je njegov duh.
Riječ je o najobičnijem netiqetteu.
No, nekim ljudima ga očigledno treba utetovirati u dlan.

Osobno, smatram "biti Kretenom" nije dovoljan razlog za ban. Vjerojatno zato jer vjerujem da se svakog može priučiti osnovnim pravilima ponašanja. Kad navedena osoba pređe moj prag tolerancije (govorimo o izrazito visokim nivoima), onda će pasti i ban.

On Topic:
Što se Bucinog jamranja tiče, priča je gdje je i prije bila, nije nigdje nestala, i u logovima nema nikakih zapisa o zahvatima na njoj (osim zaključavanja).
I nigdje nema ljudi u crnom, illuminata ili fnordova.

Ne znam samo da li je to Buci dovoljno s obzirom da me smatra lažljivcem i zavjerenikom protiv njegovog lika i djela?
Randomness is strong with this one!
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Nestala priča!

Unread post by niniane »

Bože, koliki stupanj paranoje...

Osjećam se kao da sam zapela u Dosjeima X :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Nestala priča!

Unread post by Izitpajn »

Uh, sad bih ja pitao: je li ovdje bio moj, istina, nesadržajan "meetoo" post koji je netko obrisao ili sam bio senilan i zaboravio kliknuti na "Pošalji"?

Ako je ono prvo, htio bih izraziti svoje zgražanje nad nedemokratskim i autokratskim ponašanjem administratora na ovom forumu. Zbilja je vrijeme da im netko stane na kraj. Gou, Bjukou, gou!

Već vidim spot za pjesmu od "Simple Mindsa" (ili je "Spandau Ballet"?): Bjuukou, Bjukou, Bjukooooooou, Bjuuuuuukou...
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Nestala priča!

Unread post by Xaotix »

Riječ je ipak o sklerozi. :bilo:
Ako već dižeš revoluciju, nađi nešto prikladnije od problema crnačke manjine. Hamedu i Antimonu sasvim dobro ide, i vjerojatno nemaju vremena za izlazak na barikade :lol:

A Bikoa je ispjevao Peter Gabriel. Cover Simple Mindsa je poznatiji (i snažniji) jer su ubacili više dramatičnih instrumentala. Gabrielova verzija je čišća.
Randomness is strong with this one!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Nestala priča!

Unread post by Izitpajn »

Tko su Hamed i Antimon i otkud ti da se bavim problemima crnačke manjine? Bjukou je crnac? Ja sam mislio da je iz Istre...
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Nestala priča!

Unread post by Sandman »

Izitpajn wrote:Već vidim spot za pjesmu od "Simple Mindsa" (ili je "Spandau Ballet"?): Bjuukou, Bjukou, Bjukooooooou, Bjuuuuuukou...
Peter Gabriel

tek tolko, sorry za OT ako sam nekog analno iziritirao,

a možda mi i nije žao, ehmm :oops:
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
buco
Jedi Master
Posts: 206
Joined: 30 Sep 2008, 20:46

Re: Nestala priča!

Unread post by buco »

Da kratko odgovorim na hipoteze i ne izmišljam hipotetičke likove pozlužiti ću se onim koji je majstor za to.
Pošto je on to tako divno odgovorio (igrom slučaja) mjesto mene uputiti ću vas na njegovo djelo: H.C.Andersen "Carevo novo ruho".

Siguran sam da ćete se u njemu pronaći. :vrag:

Pročiajte zanimljivo je i poučno.

Pozdrav
Pisanje priče me podsjeća na pisanje programa u asembleru !
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Nestala priča!

Unread post by Xaotix »

Izitpajn wrote:Bjukou je crnac? Ja sam mislio da je iz Istre...
:lol2:
Mea culpa, mislio sam da arlaučeš "Biiiiikoooooo". U nekim verzijama zaista zvuči kao bjuko...
Randomness is strong with this one!
Post Reply