Nestanak postova

Sva pitanja u vezi funkcioniranja foruma.
ban

Nestanak postova

Unread post by ban »

Postovani korisnici, cini se da trenutno na forumu fale postovi nastali u zadnjih nekoliko dana. Zasto je tome tako, ne znam, no cini se da je msql server bio krepao i sad koristimo backup. Takodjer, danas forum nije bio dostupan neko kratko vrijeme sto je zahtijevalo promjenu connection stringova da bi vidjeli ovo sto sad vidimo. Istrazujem uzroke ovoj tehnickom problemu i obavijestit cu vas ako vratim nestale postove.

VAZNO: Ako uocite da drugi dijelovi nosf sajta ne funkcioniraju pravilno, molim vas objavite ovdje.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Uh, dobro da sam se svratila ovdje, [?]to ina?e ne obi?avam, jer sam pomislila da mi netko zlonamjerno izbrisao postove. I da, o neobi?nostima - postovi od 9.03. koji sam pro?itala, forum je markirao kao nepro?itane.
At last, the stars are finally right...
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Dagon wrote:forum je markirao kao nepro?itane.
Btw, meni se doga?a upravo suprotno - forum mi skoro uvijek nepro?itane postove ozna?i kao pro?itane. :scratch: Jel to ovisi od kola?i?a ili tako nešto? Hvala!
ban

Unread post by ban »

Jos sejednom ispricavam zbog nestanka postova no, bojim se da su nam negdje dan ili dva potpuno iugubljeni.
Odgovor na pitanja o neprocitanim postovima:
Forum prikaz neprocitanih postova kalkulira na dva nacina i upotrebom kolacica ali i,prvenstveno, biljezenjem sessiona u bazi po logiranom korisniku. iz tog razloga forum zna koji su vam postovi neprocitani i kad se logirate s drugog racunala.
Neki su vec prijavljivali da im forum cudno oznacava neprocitane postove. Ne znam zasto je tako no problemi mogu nastati zbog upotrebe nekih programa za zastitu privatnosti, cachea kako browsera tako i proxyija i slicno. A mzda i zbog neceg treceg. Na zalost ne znam kako tome doskociti.
the_ghost
Ewok
Posts: 36
Joined: 08 Feb 2006, 14:01
Location: Zagreb

Unread post by the_ghost »

Vec sam pomislio da me netko izmoderirao :)

sad dok se sjetim sto sam napisao :(
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

ban wrote:Neki su vec prijavljivali da im forum cudno oznacava neprocitane postove. .
meni se ?esto dogajda da mi moj post koji je zadnji u topicu ozna?i kao nepro?itani
ne Ĺžalim se samo da zna[?], moĹžda pomogne
ban

Unread post by ban »

Mislim da se u novijim podverzijama nesto mijenjalo sa tim pa da sad markira nelprocitanima i postove doticnog autora.
Razmisljao sam nesto o transferu na drugi board softwer. simplemachines mi se cini ok, open source je, brz i nedovoljno popularan da bude zanimljiv kojekakvim skript klipanima, no nit ja imam vremena nit je klima na forumu takva da se vole promjene :shock: Uglavnom, drzat cemo se starog dobrog phpbbea iako, cini se, eto ima nekih musica.
Post Reply