Politika na NOSF-u

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Mislite li da bi na ovom forumu trebalo biti politièkih diskusija?

Ni u kom sluèaju. Ovo je forum za SF/F/H. Koga zanima politika, ima mnoštvo drugih mjesta na kojima se o tome može raspravljati.
17
59%
Da, ali uz strogi nadzor moderatora/admina kako se stvari ne bi previše razbuktale, jer svi znamo u što se politièke rasprave mogu izoditi..
0
No votes
Da, nemam ništa protiv i malo žustrijih rasprava dok god nema otvorenog vrijeðanja, dakle, dok se poštuju pravila pristojnosti.
4
14%
Na "Razvaljotki" je sve dopušteno.
8
28%
 
Total votes: 29

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:scratch: da, imaš pravo ..
sljede?i put kad me neki starac raspi***, odvalit ?u ga kišobranom :mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Pham Nuwen wrote: I to je objektivno novinarstvo?????????

U toj emisiji nije bilo nicega, apsolutno nicega, objektivnog...

inace u vecernjem, gdje se tudjman bas i ne slavi, su popljuvali latina, kolege novinari su mu rekli da je bio neobjektivan, eto toliko o tome...
Ne smijem govoriti o politici jer na[?]e objektivno forumsko uredni[?]tvo po svome ?ejfu premje[?]ta i bri[?]e postove, a i glava me boli od silnog lupanja ?eki?em po njoj od raznoraznih foruma[?]a, da bi mi samo puse od Dagon i Ire pomogle da umine moja bol... dakle imam veto, ban, whatever na politiku, pa [?]utim kao riba, samo te moram podsjetiti, glede tvoje zadnje re?enice, da pogleda[?] tko je glavni urednik Ve?ernjaka, izvjesni Miljenko Manjkas, protu?manovska hadezeov?ina od koje ?e[?] te[?]ko na?i ve?e, a kontroli paket dionica drĹže jake snage pa[?]ali?evske provenijencije. Dakle, pazi kad koristi[?]e odre?ene argumente, da ti zbog njih cijela diskusija ne propadne. :wave:
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Lakat Brade Pedalj MuĹža wrote: a i glava me boli od silnog lupanja ?eki?em po njoj od raznoraznih foruma[?]a...
Sorry na OT-u, ali jesi li siguran da je to pravi uzrok. Recimo, mene u ovom trenutku boli glava zbog prehlade. Pomoslila sam da i tebe ne[?]to takvo strefilo.
At last, the stars are finally right...
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Dagon wrote:
Lakat Brade Pedalj MuĹža wrote: a i glava me boli od silnog lupanja ?eki?em po njoj od raznoraznih foruma[?]a...
Sorry na OT-u, ali jesi li siguran da je to pravi uzrok. Recimo, mene u ovom trenutku boli glava zbog prehlade. Pomoslila sam da i tebe ne[?]to takvo strefilo.
A jok, ja sam ?ovjek od ?elika, tamo neki virusi i bakterije ni[?]ta mi ne mogu, redovito se dezinficiram hvarskim plavcem i istarskim teranom, uz zeleni ?aj i med kao te[?]kom artiljerijom... Dakle, uzrok je samo ?eki?anje!
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

@ PN:
jo[?] jednom: nisam gledao pa ne?u suditi o objektivnosti
ovo [?]to si napisao stvarno nema smisla i ne vidim kakve veze ima s Tu?manom
s druge strane da je netolerancija na nacionalnoj bazi postojala i bila poticana pogotovo za vrijeme Tu?manova totalitarizma, je
sramotno je da se takove stvari de[?]avaju i danas

otac: razumijem te jer i moj stari ima sli?ne poglede, dobro ne brije na Gotovinu, ali svako malo sere protiv Srba, ba[?] mi neki dan pri?a kako su u jednoj firmi s kojim radimo zaposlili nekog mladog de?ka i zamisli mali je Srbin, "mater im"
a to da je Srbin je zaklju?io po tome jer se frajer zove Sa[?]a ne[?]to :x

ina?e stvarno ne znam kaj su to ti stra[?]ni Srbi napravili mojem starom, valjda ga boli kaj snimaju bolje filmove
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ne znam o kakvoj objektivnosti mi ovdje govorimo. Kakve pozitivne stvari? Meni na pamet ne pada ni jedna jedina stvar koju je Franjo Tu?man napravio, koja bi se mogla nazvati dobrom, a koja nije rezultat "povijesne inercije", to jest dogodila bi se i da je u predsjedni?koj fotelji sjedila krepana ma?ka (poseban pozdrav Bloom Countyju).

Zapravo, ima jedna stvar. Moram priznati da je Tu?man kao osoba napravio jedan potez koji je pomogao Hrvatskoj da se riješi prošlosti i uputi prema demokraciji. Da to nije u?inio, cijela zemlja bi potonula još dublje prema Balkanu, totalitarizmu, rušenju svih vrijednosti i potpunoj destrukciji svega pozitivnog u hrvatskom narodu.

Umro je.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

za hrvatsku bi bilo mnogo bolje da je Ĺživ... i da je iza[?]ao tre?i put na predsjedni?ke izbore (znam da se samo 2 put mo[?] kandidirati) i da je izgubio :flower: :ocasion: :blob: :headbang: :o :mrgreen:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

To je politi?ka fantastika u rangu s onim "da je bar '91. pobijedio SDP" ili "da je bar Šuvar zaustavio Miloševi?a '88.". Da je Tu?man ostao živ, kandidirao bi se i tre?i put - ve? su smislili kako zaobi?i Ustav - i pobijedio. I onda bi imali politi?ku krizu dok isti ne bi umro. Simple as that.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Pa napi[?]i onda knjigu u Ĺžanru alternativne povjesti, mislim da bi te dobro i[?]lo. :;
At last, the stars are finally right...
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Dagon wrote:Pa napi[?]i onda knjigu u Ĺžanru alternativne povjesti, mislim da bi te dobro i[?]lo. :;
Vec vidim tematiku:
Franjo Tudjman, ojacan kibernetickim implantima, spasava generala Gotovinu od Darthe Del Ponte.
Randomness is strong with this one!
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

A moĹže i horror - Franjo Tu?am, Nosferat...
At last, the stars are finally right...
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Zapravo, kad razmisliom, ovo drugo bi bolje leglo Zoranu...
At last, the stars are finally right...
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Politika me u Ĺživotu uvijek pratila u stopu
Bacala duge sjene uvijek kad mi krene
Od radnih akcija, stabilizacija i rata
Do privatizacija i zatvorenih vrata tvornica
Oduvijek mi za petama

A kad se stisnem uz tvoje toplo dupe
Meni je super...
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

sje?am se da su tu?manu predlagali doĹživotni mandat :headbang:
on je to glatko odbio :ocasion:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Post Reply