Politika na NOSF-u

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Mislite li da bi na ovom forumu trebalo biti politièkih diskusija?

Ni u kom sluèaju. Ovo je forum za SF/F/H. Koga zanima politika, ima mnoštvo drugih mjesta na kojima se o tome može raspravljati.
17
59%
Da, ali uz strogi nadzor moderatora/admina kako se stvari ne bi previše razbuktale, jer svi znamo u što se politièke rasprave mogu izoditi..
0
No votes
Da, nemam ništa protiv i malo žustrijih rasprava dok god nema otvorenog vrijeðanja, dakle, dok se poštuju pravila pristojnosti.
4
14%
Na "Razvaljotki" je sve dopušteno.
8
28%
 
Total votes: 29

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

To je manipulacija. Jedan od dežurnih ulizica je provalio nešto u stilu "Mi smo predlagali gospodinu Predsjedniku da bude doživotni, ali je odbio. Vidite kako je rije? o skromnom i velikom ?ovjeku!"

A na kraju ipak prihvatio :lol:
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

sje?am se tako?er jedne gospo?e iz DA (dalmatinska akcija valjda????)
koja je rekla da je Franjo govno godine...
a [?]eks ga je branio u emisiji latinice men se ?ini

kako bi bilo da ja vas nazovem kurva godine :flower: :o :angel: :dontknow:


:!:

ah those times :blob:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Uhhhh... Nemoj da po?nem... Jer ako po?nem ne?u stat...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ja znam kome ?e moj susjed ove godine ?estitke slat :lol:

http://jednaodmnogih.blog.hr/arhiva-200 ... 1620478076
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

Ovo je sf forum. Mislim da je rasprava o politici moguca na ovome forumu raspravlja li se o politici u sf djelima ili se zeli raspraviti neka politoloska tema s velikim naglaskom na teoretsko. Dnevnopolitickih rasprava je pun usenet i masa foruma u hr i sire tako da mislim da nema potrebe da dragocjene kilobajte na sql serveru ovog, deklarirano sf foruma, trosimo na to.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

glas razuma :headbang:
sorry zbog gramatike
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

evo ja opet ne razumijem zašto se uop?e o tome raspravlja!

postoji tipka 'delete' i kom se ne svi?a nek ide!


Bane, samo kažeš "ne?u politiku u moju butigu" i pobrišete sve politi?ke teme

Irena! nisi postala admin zato što imaš veliko srce, nego zato što si razumna osoba i što ti se vjeruje! Tvoje odluke se ne moraju ni opravdavati niti ti trebaš potvrdu od ostatka foruma za njih.


Ovo je SF forum! Nije ni iskrica ni politi?ki ni navija?ki ni o ku?nim ljubimcima...
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Aranel wrote:evo ja opet ne razumijem zašto se uop?e o tome raspravlja!

postoji tipka 'delete' i kom se ne svi?a nek ide!


Bane, samo kažeš "ne?u politiku u moju butigu" i pobrišete sve politi?ke teme

Irena! nisi postala admin zato što imaš veliko srce, nego zato što si razumna osoba i što ti se vjeruje! Tvoje odluke se ne moraju ni opravdavati niti ti trebaš potvrdu od ostatka foruma za njih.


Ovo je SF forum! Nije ni iskrica ni politi?ki ni navija?ki ni o ku?nim ljubimcima...
zbog ovakvih stavova nekih ljudi dodje mi da nikad vise ne postam na NOSF-u
nema me.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

Pham Nuwen wrote:
Aranel wrote:evo ja opet ne razumijem zašto se uop?e o tome raspravlja!

postoji tipka 'delete' i kom se ne svi?a nek ide!


Bane, samo kažeš "ne?u politiku u moju butigu" i pobrišete sve politi?ke teme

Irena! nisi postala admin zato što imaš veliko srce, nego zato što si razumna osoba i što ti se vjeruje! Tvoje odluke se ne moraju ni opravdavati niti ti trebaš potvrdu od ostatka foruma za njih.


Ovo je SF forum! Nije ni iskrica ni politi?ki ni navija?ki ni o ku?nim ljubimcima...

zbog ovakvih stavova nekih ljudi dodje mi da nikad vise ne postam na NOSF-u
ne radi se tu o stavovima nego o pravilima
ban

Unread post by ban »

Ovo je sf forum, sto drugo reci, na njemu bas treba raspravljati o politici. Isto tako i o brotheru Hamdiji, cijenama u Konzumu i svemu ostalom sto se talozi u nama.
ban

Unread post by ban »

i politici, i politici. Zna se

Image
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Aranel wrote:evo ja opet ne razumijem za[?]to se uop?e o tome raspravlja!

postoji tipka 'delete' i kom se ne svi?a nek ide!


Bane, samo kaĹže[?] "ne?u politiku u moju butigu" i pobri[?]ete sve politi?ke teme

Irena! nisi postala admin zato [?]to ima[?] veliko srce, nego zato [?]to si razumna osoba i [?]to ti se vjeruje! Tvoje odluke se ne moraju ni opravdavati niti ti treba[?] potvrdu od ostatka foruma za njih.


Ovo je SF forum! Nije ni iskrica ni politi?ki ni navija?ki ni o ku?nim ljubimcima...
Naravno, svaki forum ima svoja pravila. Ali ljude su obi?no prljene da ih sve pro?itaju prilikom registracije. Zato sve [?]to se kosi s pravilama, ako se bri[?]e, treba biti brisano odmah, ali uz jedno kratko obja[?]njenje, ?isto da ljude znaju drugi put. I onda mora biti prema svima isto, a ne da netko moĹže pisati sve [?]to sjeti, a drugog se pobri[?]e za neku banalnost (ne odnosi se na nikog konkretno).

BTW, sorry na OT-u ali [?]to je to iskrica?
At last, the stars are finally right...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Samo još par pitanja formalnopravne prirode.

Ovo je SF forum, okej?

Dakle, tu se raspravlja o SF-u.

Pitanje 1: koliko se tolerira offtopic? Kvalitativno i kvantitativno.

Ako ima posebna tema za humor, posebna tema za oftopic ?avrljanje, još poneka posebna tema za poneku offtopic posebnu temu...

(Pitanje 2: )... po ?emu se politika razlikuje od ostalih offtopic tema koje se toleriraju? Osim po tome što neke ljude ne zanima i/ili iritira, opravdano ili neopravdano.
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Aranel wrote:evo ja opet ne razumijem za[?]to se uop?e o tome raspravlja!

postoji tipka 'delete' i kom se ne svi?a nek ide!


Bane, samo kaĹže[?] "ne?u politiku u moju butigu" i pobri[?]ete sve politi?ke teme

Irena! nisi postala admin zato [?]to ima[?] veliko srce, nego zato [?]to si razumna osoba i [?]to ti se vjeruje! Tvoje odluke se ne moraju ni opravdavati niti ti treba[?] potvrdu od ostatka foruma za njih.


Ovo je SF forum! Nije ni iskrica ni politi?ki ni navija?ki ni o ku?nim ljubimcima...
Well, Big Sister, kardinalno grije[?]i[?].
Prvo, ovo nije, barem ne bi trebao biti, privatni forum nekog NN-a ili grupe NN, koji kaĹže ne?u to i to u svoju butigu. Ako se to Ĺželi onda se napravi zatvoreni forum u koji mogu samo oni s pozivnicom ili posebnim paswordom. Ovo je, ili bi trebao biti, otvoreni forum koji okuplja grupu ljudi koje povezuje ista strast, zanimacija, [?]to ve?, i oni zajedni?ki odre?uju, ili bi trebali, [?]to ?e biti i kako ?e biti, a admini, moderatori i ini su, ili bi trebali biti, osobe od povjerenja kojima je povjereno da odrĹžavaju red i mir u skladu i duhu ?lanova foruma.

Drugo, ako ?emo se igrati policijske drĹžave, barem bismo trebali imati jasna pravila [?]to se smije i [?]to se ne smije, a ne da je to diskrecijsko pravo uske oligarhijske skupine. I jasno obrazloĹžemo [?]to i za[?]to se ?ini. Uz iste kriterije prema svima i u svakoj prigodi.

Tre?e, ovaj forum jest i iskrica i politi?ki i navija?ki i o ku?nim ljubimcima... Ovdje smo, ili bismo trebali biti, u virtualnom dru[?]tvu i druĹženju osoba relativno bliskog nam mentalnog sklopa, bliskih afiniteta, s kojima moĹžemo, ili bismo trebali mo?i, uspostaviti razumijevanje i ugodno razgovarati o svemu. Jest, okupili smo se zbog specifi?ne stvari, ali nismo fahidioti i ni[?]ta ljudsko nije nam strano, dakle ako ho?emo i imamo temu, moĹžemo pri?ati o ?emu Ĺželimo.

?etvrto, i da ho?e[?] ne moĹže[?], govorim konkretno jer si oko toga po?ela, izbaciti politiku. Ona je sveprisutna. Opetujem pitanje, da ti se Ĺ e[?]elj iz ha[?]kog pritvora Ĺželi u?laniti na NOSF, [?]to bi u?inila, zanemarila politiku ili prihvatila samo ?injenicu da ga zanima SF i veselo svakodnevno pri?ala s njim? Ili da udruga Belih orlova pod pokroviteljstvom Cece RaĹžnatovi? i Mladi?a organizira SF-konvenciju, ti bi veselo oti[?]la i sudjelovala jer te politika ne zanima? Ili da udruga Mu[?]ko[?]ovinsiti?kih svinja organizira okrugli stol na temu "Kako izbaciti Ĺžene iz SF-a" bi li sudjelovala? Big Sister, ne moĹže[?] izbaciti ni politiku, ni osje?aje, ni svakodnevicu niti i[?]ta drugo ljudsko sa foruma!

Peto, za[?]to si tako o[?]tra i rezolutna i isklju?iva?
:wave:
Post Reply