kome još fax završava 25.7 osim meni??

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by writer16 »

em elektotehnika...em mi je normalno počeo 1.10 kao i svaki normalni fax... čak gore mislim ni feru tako kasno ne završava....zadnji ispit mi je 18.7 petak i onda još tjedan dana minimalno da oni isprave sve te ispite i upišu ocjene znači prije 25.7 ništa...neću uopće spominjati da iz doma moram iseliti 15.7. ali eto toga mislim ima samo u st? ili za utjehu ima još igdje?
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Re: kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by Chrisette »

[ranting]

I kod mene je formalno datum iseljenja 15.07., ali ovi u Rijeci pop*zde ako se student _usudi_ ostat nakon desetog. Doslovno nas tjeraju van jer spremačice ofkors žele pospremit sobe što prije da bi što prije otišle na odmor. Nije bitno što svaki dan rade od 12 do 1 a ostalo vrijeme piju kavice i tračaju. U prostoriji za učenje. :zbunj:

I ko za inat meni je ispit u subotu 12.07., tako da moram ostat do ponedjeljka da bih se iselila. A to je 14. I već zamišljam kako će me "otpratit".

[/ranting]
Image
User avatar
Vivi
Ewok
Posts: 27
Joined: 20 Jun 2008, 15:08

Re: kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by Vivi »

Kod mene zadnje predavanje završava 18.07. a ispit iz fizike 21.07. pa vidi veselja, ali valjda ću proć...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ljudima na medicini predavanja traju do 25.7.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Vivi
Ewok
Posts: 27
Joined: 20 Jun 2008, 15:08

Re: kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by Vivi »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Ljudima na medicini predavanja traju do 25.7.




jel ti studiraš možda medicinu...
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by writer16 »

ali to mi je najžešće s domom 15.7 moram iseliti ali mi mogu produžiti dom do 18 ako donesem potvrdu jer mi je tad zadnji ispit ali mi ne mogu više produžiti i kad sam pitao pa kako ću upisati ocjenu vidjeti svoj ispit vidjeti profesora i to , rekli su mi snađi se....znači moram se vratit u dbk 6 sati se voziti i vratiti se samo na upisivanje ocjene ako prođem znači još 6 sati.....ili platiti stan za koje nemam love i ne želim dati 500 kn za 5 dana sjedenja i gubljenje vremena....
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by poison »

a nemaš nekog frenda/curu/legu/bilo koga kom se možeš uvaliti na par dana - ono, samo za prespavati makar? ili, opcija b), ako je samo pismeni u pitanju, za*ebi uvid i uvali nekome indeks da ti skupi ocjenu. vjerojatno će te jeftinije izaći da ti pošalju index preporučeno poštom doma, nego da se tegljaš 12 sati tamo i nazad. ja sam za sat i po puta (to je oba smjera) i 30 kn putne karte imala džokere "uvali indeks", jer mi je bilo mrsko ustajati u 6 i dolaziti na fax da bih vidjela da sam zarokala, a za slučaj da prođem, da ne ostanem bez ocjene. :D
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Re: kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by Belzebubbles »

Ja za svojih pola sata vožnje basom imam džokera "dedni index" pa dobijem poziv: "Profesor ne želi uzeti index, kaže da moraš doći sam..."
E, sudbo kleta... Mogao sam to riješiti danas, ali neću - iz principa neću! ...moram u srijedu...
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by poison »

Belzebubbles wrote:Ja za svojih pola sata vožnje basom imam džokera "dedni index" pa dobijem poziv: "Profesor ne želi uzeti index, kaže da moraš doći sam..."
to je prednost malih katedra. kod nas su profači znali točno tko nije iz grada, pa je na stanu ili putuje, kao i tko nosi čiji index, pa su onda na upisivanju kada bi prozvali moju legicu odmah i moj index tražili. :D a oni kod kojih si morao doći glavom i bradom su to naglašavali već na pismenom: svatko po svoju ocjenu sam, tako da ne bi došlo do situacije da je kolegica, uvjerena da će pasti, otišla doma na drugi kraj hrvatske, i onda kad se nenadano provuče ne može skupiti ocjenu iako je index ostavila cimerici za "zlu ne trebalo". iz tog razloga sam fan malih katedri. :D
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Re: kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by Bubba Zanetti »

Faks sucks.
:lol:

:uzdravlje:
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Re: kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by Belzebubbles »

Ma, inače nam puštaju na volju glede upisa. Stvar je u tome da ovaj profesor pokušava biti šaljiv. Nije da mi je bed doć - ja sam u prigradu - jednostavno mi se ne da.
...još tri ispita, sudbo kleta...
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by writer16 »

hehehe kad si u splitu onda su ti na faksu 90 posto studenata iz BiH tako da nikome od profesora ne pada na pamet da traži da osobno dođeš upisati ocjena a i to je najlakši dio posla....a imam valjda jednog prijatelja koji bi trebao ostati koliko i ja u st i to programiranje me jebe u zdrav mozak evo sad sam ga pao na prvom roku jedino mi je to ostalo od prve godine a namjeravam se prebaciti i sad me zanima je li gore na feru položena godina ako sve položiš tj imaš 60ects bodova ili možeš kao ovdje u st jedan predmet ostaviti za sljedeću godinu....a nema mi nitko odgovoriti!!!!!!!!!argh!!!!!!!!! i hoću li moći gore dobito dom ako to nesretno programiranje ostavim da ga gore opet upišem......a toliko sam se mučio ove godine samo štrebao...... :(
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by poison »

e, sad, don't wanna burst your bubble, ali znam par ljudi koji su se htjeli prebacivati od 'vamo do tamo, i na svim tim fakultetima je uvjet za prebacivanje čista godina. dakle, ako imaš neriješenih "repova" na matičnom fakultetu, ne možeš prijeći na novi. možda je fer malo liberalniji po tom pitanju, no čist sumnjam.
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: kome još fax završava 25.7 osim meni??

Unread post by Ariel »

ti si stvarno zapeo za taj zagreb i fer. pa šta fali splitu?! nadam se da znaš da fer nije mačiji kašalj, meni rođak nikako da završi.
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
Post Reply