meso i mesne preradjevine

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by Xaotix »

Ariel wrote:mislim da to nije u programu za srednju školu. ko će ti ga znat.
I moj gimnazijski program je pokrivao i elektronske konfiguracije. No to je bilo ranih devedesetih. :bilo: Ne znam da li je bilo nekih promjena u međuvremenu, ali kako brljaju po školskim programima, možda su taj dio i izbacili.
ratchet wrote:Di je tu meso?
Skladište za svu tu kemiju :lol:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by Ariel »

znam da je ele konfigurajija u programu, nisam ja na to mislila, nego na detaljnu analizu cijelog periodnog. ma nije bitno. uglavnom nas uče takve nepotrebne gluposti, a ništa od praktične koristi.
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

uglavnom nas uče takve nepotrebne gluposti, a ništa od praktične koristi.
Dobrodošla na fakultet! :cheers:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by niniane »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:
uglavnom nas uče takve nepotrebne gluposti, a ništa od praktične koristi.
Dobrodošla na fakultet! :cheers:
Jes.

Čekaj samo da ga završiš pa shvatiš što sve zapravo nisi trebala nit morala učiti... :lol:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by ratchet »

Ja sam gladan!
:shock:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by Ariel »

što je najžalosnije, evo me na kraju, a vidim da sam mogla/trebala nešto pametnije/smislenije upisat. Mislim, školujem se za profu, a diže mi se kosa na glavi kad prođem kraj škole kad je odmor. BTW, u istoj zgradi su: osnovna škola, 2 gimnazije i 3 faksa(jedan moj) + autoškola. :x
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by writer16 »

Ariel wrote:što je najžalosnije, evo me na kraju, a vidim da sam mogla/trebala nešto pametnije/smislenije upisat. Mislim, školujem se za profu, a diže mi se kosa na glavi kad prođem kraj škole kad je odmor. BTW, u istoj zgradi su: osnovna škola, 2 gimnazije i 3 faksa(jedan moj) + autoškola. :x
e zajebala si se............ :dum: em si potplaćen za količinu znanja koju posjeduješ( :lol: ) em te neodgojena bahata sotonska djeca jebu u zdrav mozak i to CIJELI ŽIVOT, ajde imat ćeš barem dosta slobodnih dana za redovite konzultacije s psihijatrom, tj ako nađeš posao naravno....(sestra mi je u prosvjeti pa znam... :zbunj: ) jesam optimističan......
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by Ariel »

jel ti uživaš u ovakvom podjebavanju, jel!!!!!! :puca: neću se sad mislit o tome, imam ja drugih problema. a jel ti imaš posla kad diplomiraš, jel te čeka fotelja neka?! :hehe:
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by writer16 »

uuuuuuu nemaš pojma koliko........ :cheers: ja i diploma......dva nespojiva pojma,a ako diplomiram definitivno ću naći puno LAKŠE, ZANIMLJIVIJI posao od tvog.....e da i bit više plaćen od tebe ali znaš onu nije sve u šoldima..... :zubo:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by Izitpajn »

writer16 wrote:a ako diplomiram definitivno ću naći puno LAKŠE, ZANIMLJIVIJI posao od tvog.....
Ne bi bilo prvi put da je posao zanimljiviji od osobe koja ga radi.
e da i bit više plaćen od tebe ali znaš onu nije sve u šoldima..... :zubo:
Nije. Ima nešto i u promatranju kretena za koje znaš da ćeš ih se riješiti onog trenutka kad ugasiš komp, a oni sami su prisiljeni ostati sa sobom cijeli život.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by niniane »

writer16 wrote:neodgojena bahata sotonska djeca jebu u zdrav mozak
Meni ovo JAKO smeta :dum:
Imat ćeš i ti djecu jednog dana.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by Izitpajn »

Meni taj dio ne smeta.

Naime, i ja bih neke tako opisao. Osim "sotonska", to im moze biti kompliment. You should never attribute to malice what can adequately be explained by stupidity.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by Izitpajn »

Inače, kad smo već na temi školstva, najprije prijepis nečega (nema direktne veze sa mnom):
Zahtjev za prisutnošću dva profesora na usmenom ispitivanju fizike (2. polugodište)

Podnosim zahtjev iz razloga što je predavačica (nije profesorica, jer dotična osoba nije još uvijek fakultet završila) iz nastavnog predmeta Fizika, gđica xxxxxxxxxxx izjavila sljedeće, citiram: "Pitat ću te u ponedjeljak, ali ti ne mogu reći da li ćeš proći", što je meni dalo opravdanu sumnju u objektivnost ispitivanja, kao i prijašnji sukobi u odnosu predavač - učenik i obrnuto.

Tražim dvoje profesora koje predaju stručne nastavne predmete koje ja pohađam u svome odabranom smjeru (Dizajner Računalom) dulje od tri mjeseca, da budu prisutni na ispitivanju kako bi ispitivanje bilo što objektivnije.

Ispitivanje će se održat 26.5.2008.

datum, potpis...
Ovome je prethodila scena kad dotični učenik ulijeće u jedan drugi razred gdje dotična profesorica drži nastavu kako bi nekom učeniku vratio olovku, pri čemu ga profesorica opominje da on još uvijek nije ispravio jedinicu iz cijelog drugog polugodišta, da ocjene moraju biti zaključene u roku odpet dana i da će mu, ako ne odgovara, zaključiti jedinicu. Učenik na to dobija napad bijesa, istrgne joj knjigu iz ruke, kaže "neću te tući, ali...", hvata se za međunožje uz poštapalicu da mu može popušiti kurac i izlijeće iz razreda.

Inače, ako nekome nije jasno čemu ono da nastavnici predaju dulje od tri mjeseca, ja sam tamo došao prije mjesec dana i, kad je tip u zbornici kasnije razgovarao s profesoricom i rekao da traži komisiju, ja sam rekao da sam ja na raspolaganju, ali sam to rekao takvim tonom da je vjerojatno pomislio da mu ne bih bio previše naklonjen.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Što se to promijenilo u načinu odgoja djece da današnja djeca bez imalo srama profesoru kažu da im popuši kurac ili neki drugi spolni organ, a u moje vrijeme nitko nije pomišljao tako nešto napraviti (a nema ni deset godina kako sam završio srednju školu)?

Kad writer16 spominje da se radi o neodgojenoj sotonskoj itd djeci, nije toliko ni u krivu, jer ta izjava ne implicira da su ta djeca zla sama po sebi, nego da su takva jer su njihovi roditelji idioti (sotone, ako želite) koji ih ne znaju odgojiti kako treba. Nema tog socijalnog okruženja koje može više utjecati na karakter djeteta u prvim godinama njegova života, od njegovih roditelja. E sad, ako su roditelji prezaposleni ili preokupirani egzistencijalnim problemima da bi se još stigli brinuti i o kvalitetnom odgoju djeteta, onda takve osobe nemaju šta tražiti u gradu koji se zove Roditeljevac. Uostalom, osoba koja tvrdi da nema vremena za svoje dijete jer se mora brinuti o egzistenciji je najveći licemjer kojeg je moguće zamisliti. Ako ne znaš hoćeš li sutra moći kupiti kruh, jebemu, pa koji će ti klinac onda još i dijete? Zar je zaslužilo živjeti takvim životom?
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Post Reply