meso i mesne preradjevine

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by Xaotix »

jbt wrote:Za losu prehranu si sam kriv, nitko te ne sopa cipsom i kokakolom.
E tuuu smo!
Dakle daš klincima džeparac za ručak, i oni odu po...?
Svježe voće i zelenje ili ravno do prvog MCDonaldsa? :lol:

Moj bratac i ja smo u osnovnoj, kao i većina moje generacije, obično podgrijavali raznu klopu kod sebe doma. Znaš već, nakuha se za par dana, pa vi djeco kombinirajte. To je bio moj pojam gotovih jela, lonac nečeg finog maminog ili bakinog, pa podgriješ :klopa: (Hvala mama! :D)

No, imali smo dio ljudi koji se sam brinuo za klopu. Ti su zbilja živjeli na čipsu i koli.
Iz razgovora sa nekim klincima koji su trenuntno na kraju osnovne ili početku srednje škole, broj takvih raste jer manje roditelja kuha, pa klinci baš i nemaju gdje jesti.
Istina, ima i dosta onih koji se lože na zdravu hranu, ali s obzirom na ponudu, i oni uglavnom haraju po pekarama, i mlate po rastopljenom siru.

Nije sad prehrana jedini krivac za agresivnije ponašanje, ali vjerujem da je jedan od faktora. Pretpostavljam da najveći utjecaj ima peer-pressure.

I nisu hipiji krivi.
Sve je to zavjera pekarskog lobija u suradnji sa vjeroučiteljima!
Primjetili ljudi da su klinci agresivniji, pa ih futraju biblijskim porukama jer žele zaraditi na onoj "Tko tebe kamenom, ti njega kruhom".
Ili hrenovkom u lisnatom, da ostanemo pri mesnim prerađevinama. :lol:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: meso i mesne preradjevine

Unread post by Nimrod »

writer16 wrote:
Ariel wrote:što je najžalosnije, evo me na kraju, a vidim da sam mogla/trebala nešto pametnije/smislenije upisat. Mislim, školujem se za profu, a diže mi se kosa na glavi kad prođem kraj škole kad je odmor. BTW, u istoj zgradi su: osnovna škola, 2 gimnazije i 3 faksa(jedan moj) + autoškola. :x
e zajebala si se............ :dum: em si potplaćen za količinu znanja koju posjeduješ( :lol: ) em te neodgojena bahata sotonska djeca jebu u zdrav mozak i to CIJELI ŽIVOT, ajde imat ćeš barem dosta slobodnih dana za redovite konzultacije s psihijatrom, tj ako nađeš posao naravno....(sestra mi je u prosvjeti pa znam... :zbunj: ) jesam optimističan......
e, sorry, ali ovo totalni bullshit!
ovo "cijeli život" je totalno komunističko sranje, tko danas živi tako da jedan posao radi cijeli život? ono što je problem kod nas je da kao profesori završe ljudi koji nemaju nikakvu želju za podučavanjem, a nisu dovoljno nit obrazovani nit pametni da se probiju unutar ostalih poslova koje sa svojim faksom mogu raditi pa završe u školi, gdje su "preobrazovani" i "prepametni" za neke tamo klince. Meni to samo tako diže tlak.

NAJBOLJI dio predavanja su DJECA. Samo, nu zajeba, em moraš voljeti djecu kao takvu, em moraš znati prenijeti znanje, em moraš biti siguran u sebe da bi mogao nad djecom vladati. Djeca su najtalentiraniji bullyiji - nikad ne jebu u zdrav mozak ljude koje nemaju zašto. I LOVED my kids u školi. Oni su jedino što mi nedostaje. Bolesna atmosfera koju su stvarali ravnatelj i ostali profesori i staff, e to me zaustavlja da se vratim u školu. A počnu li mi jače nedostajat, pregrist ću. Ljubav djece koju su nešto naučio - it's a great fucking rush! Za one koji su učitelji u duši, naravno.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply