KOLOKVIJ

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

KOLOKVIJ

Unread post by writer16 »

evo sad u 4 popodne sjedim za kompom i visim već dobrih tri sata besciljno lutajući po netu sve u nadi da zaboravim na čvrstu činjenicu koja me sutra očekuje-KOLOKVIJ..:puke:
jest da ja i nisam neki math wizard ali opet PAST ću sutra na kolokviju iz matematike kao kruška s grane :withstupid:
u srijedu na kolokviju iz osnova elektrotehnike PAST ĆU kao jabuka s grane
u petak na kolokviju iz inženjerske grafike gle čuda možda i prođem...jer se predmet sastojim samo od teorijskog dijela (zasad9):zbunj:
eto tako vam moji suforumaši počinje moje visokoobrazovno razdoblje-PADOM!!!!1:(
ja bi u zagreb!!!!!(upisao fesb u st) i na savu!!!!!!!!!!!!!!nije feeeeeeer... :help: :mda: :krepan: :bla:
p.s. a htio sam upisati komparativnu i psihologiju :(
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

p.s. sve objašnjava.


TREBAO SI.


:D :?
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
User avatar
Sir John
Hani
Posts: 68
Joined: 22 Sep 2007, 17:36
Location: dva koraka do tamo

Unread post by Sir John »

ucenje i priprema za ispite naravno ne dolaze u obzir :headbang:

:D
kad vec biras idiota - neka bar bude plemenit...
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: KOLOKVIJ

Unread post by nelchee »

nema plakanja za prolivenim mlijekom. ili uči za te kolokvije ili ćeš završiti kao ja, a to ne bi htio :D
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Zato postoje ispiti... pa onda sljedeća godina... pa onda još jednom... pa onda izvanredno... pa onda...
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Belzebubbles wrote:Zato postoje ispiti... pa onda sljedeća godina... pa onda još jednom... pa onda izvanredno... pa onda...
... bye-bye :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

baš ste me ohrabrili i dali mi super podršku....baš vam hvala :mda:
inače čak sam nešto na tom kolokviju i riješio vjerovali vi to ili ne možda ali baš možda dobijem dvicu ali tko će ga znati......zato ću ovaj sutra kolokviji pasti 100% posto i jedno pitanje tko je ono ovdje bio na feru pa se prebacio na pravo?bahod? nije on.....moje pitanje zašto se ta dotična osoba prebacili je li bili tako teško ili si fulao profesiju ili jednostvavno nisi učio ili mix svega?
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

pa postao si u krivi podforum da bi te mazili :D :angel:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Quicksilver
Jedi Master
Posts: 208
Joined: 25 Aug 2006, 14:57

Unread post by Quicksilver »

writer16 wrote:baš ste me ohrabrili i dali mi super podršku....baš vam hvala :mda:
inače čak sam nešto na tom kolokviju i riješio vjerovali vi to ili ne možda ali baš možda dobijem dvicu ali tko će ga znati......zato ću ovaj sutra kolokviji pasti 100% posto i jedno pitanje tko je ono ovdje bio na feru pa se prebacio na pravo?bahod? nije on.....moje pitanje zašto se ta dotična osoba prebacili je li bili tako teško ili si fulao profesiju ili jednostvavno nisi učio ili mix svega?
pa, nemoj se bedirat - ne moraš to dogurat do kraja, uostalom, možda bi na filozofskom briljirao (kažeš da si htio upisati komparativnu i psihologiju), moš se uvijek prebacit - nikad nije kasno:

1) znam momka (u biti to mi je prijatelj) koji je upisao matematiku na PMF-u, pa je nakon nekog kraćeg vremena završio na filozofskom, sad je tatamata za lingvistiku i informatologiju.
2) Frendica iz srednje šk. Irena (ne Ire!!, jedna druga Irena) završila je čak 2 godine kemije i skužila da je to uopće ne zanima. Prije godinu dana je diplomirala španjolski i povijest i prezadovoljna je svojim "novim" odabirom..
3) A moja sestrična je dogurala do kraja 2. godine prava (jedva jedvice, same dvojke + mjeseci mučenja i kukanja), onda je pukla, upisala filozofski i sad upravo treba diplomirat filozofiju i povijest, a još je postala i demonstrator na filozofiji, prevodi jednu knjigu iz istočnjačke filozofije za profesora & zvali su je da ode na volontersko/terensko/znanstveni rad na 2 godine u Južnu Ameriku.
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Unread post by poison »

imam i ja takvih primjera: jedna kolegica s godine je dvije godine brljavila na građi, pa pukla i došla kod nas - sada je tri ispita i jedan diplomski dijele od diplome na engleskom i njemačkom.
dečko jedne poznanice nije upao na medicinu, upisao je poljoprivredu tek da upiše, iduće godine razvalio prijemni, onda malo padao godine na medicini, a sada je specijalizant na kirurgiji.
ako mene pitaš, grehota je potratiti se na fakultetu koji ti ne leži, koji ne voliš i nije tvoj film.
nemoj proći ko dvije cure koje znam: jedna je htjela upisati psihologiju, prošla prijemni, ali nije dobila dom, a kako njeni nisu imali novaca za stan u zg. na drugom roku je upisala poljoprivredu u osijeku. sve je dala u roku, sve super i sve pet, ali joj se i nakon 5 godina taj fakultet i sve vezano za struku gadi! a druga je htjela engleski i povijest, nije prošla na engleskom, upisala učiteljsku tek toliko da upiše, i pod pritiskom roditelja završava potpuno besperspektivno zanimanje, a što je najgore, ne voli raditi s djecom! to su, po meni, prave tragedije! :x
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

ali ako završim elektrotehniku imat ću para.... :shock: prvo mi je plan lijepo sve položiti ako bog da onda se lijepo prebaciti na fer u zg i onda tamo počet razmišljat je li to to za mene ili nije, ovdje u splitu nemam baš izbora samo ovaj faks pa ću se potruditi da dodjem do zg-a
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

writer16 wrote:ali ako završim elektrotehniku imat ću para...
Isti je razlog i mene držao prvu godinu, ali to nakon nekog vremena nestane, i ostane ti loš faks koji ti se gadi i još gora životna perspektiva o poslu od kojeg ti se riga. Ja sam udario kompromis i odlučio odvalit dva faksa - reko, ne žuri mi se sa šljakom, pa da se obrazujemo (plan je šupljikaviji od poslovičnog švicarskog sira, ali hajde de). Još ćemo vidjeti kako će ta avantura završiti...
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

Belzebubbles wrote:
writer16 wrote:ali ako završim elektrotehniku imat ću para...
Isti je razlog i mene držao prvu godinu, ali to nakon nekog vremena nestane, i ostane ti loš faks koji ti se gadi i još gora životna perspektiva o poslu od kojeg ti se riga. Ja sam udario kompromis i odlučio odvalit dva faksa - reko, ne žuri mi se sa šljakom, pa da se obrazujemo (plan je šupljikaviji od poslovičnog švicarskog sira, ali hajde de). Još ćemo vidjeti kako će ta avantura završiti...
koja dva?tko te financira? :angel:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Studenta se ne pita otkuda dolaze pare, to se već zna.
Inače, nešto šljakam, a ako padne i ona stipendija, valjat ću se u šuštavom papiru (onom od knjiga na koji proćerdam novce).

Faksovi su neki ludi, i dakako, apsolutno beskorisni.
Post Reply