"Ako odem na konvenciju...

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Izitpajn wrote:nitko od njih nije nogometaš,
Kak to misliš pa svi su oni nogometaši, štoviše vrhunski talenti koji samo čekaju da ih se otkrije. :zubo:
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Izgleda da sam ja blagoslovljen. Mene familija uglavnom pita, "a to je ono tvoje s macevima?" :D

Kad smo vec kod kostima...
Na jednom od davnijih Sferakona dimili su pred ulazom na FER Vampir, Klingonac, Alien, Predator, par StarFleet officera i dva-tri civila . 10 metara dalje, u Kasandri tresti svadba.
Neki dobri ljudi su valjda parkirali auto na parkingu od FERa i morali proci pokraj nas na svadbu. Gospodja se stisnula uz svog pratitelja, cvrsto zagrlivsi torbicu, i ogromnim ocima se suljala kroz bestiarij pred FERom.
Uslijedila je famozna recenica: "Dragec, kam si me to dovel??" :lol:
Randomness is strong with this one!
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Xaotix wrote:Izgleda da sam ja blagoslovljen. Mene familija uglavnom pita, "a to je ono tvoje s macevima?" :D

Kad smo vec kod kostima...
Na jednom od davnijih Sferakona dimili su pred ulazom na FER Vampir, Klingonac, Alien, Predator, par StarFleet officera i dva-tri civila . 10 metara dalje, u Kasandri tresti svadba.
Neki dobri ljudi su valjda parkirali auto na parkingu od FERa i morali proci pokraj nas na svadbu. Gospodja se stisnula uz svog pratitelja, cvrsto zagrlivsi torbicu, i ogromnim ocima se suljala kroz bestiarij pred FERom.
Uslijedila je famozna recenica: "Dragec, kam si me to dovel??" :lol:
:headbang:
A. Ziljak
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Xaotix wrote:Izgleda da sam ja blagoslovljen. Mene familija uglavnom pita, "a to je ono tvoje s macevima?" :D

Kad smo vec kod kostima...
Na jednom od davnijih Sferakona dimili su pred ulazom na FER Vampir, Klingonac, Alien, Predator, par StarFleet officera i dva-tri civila . 10 metara dalje, u Kasandri tresti svadba.
Neki dobri ljudi su valjda parkirali auto na parkingu od FERa i morali proci pokraj nas na svadbu. Gospodja se stisnula uz svog pratitelja, cvrsto zagrlivsi torbicu, i ogromnim ocima se suljala kroz bestiarij pred FERom.
Uslijedila je famozna recenica: "Dragec, kam si me to dovel??" :lol:
:lol2: :lol2:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

moja punica tu be,sve to naziva gumiglavići :shock:
sorry zbog gramatike
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Xaotix wrote:Uslijedila je famozna recenica: "Dragec, kam si me to dovel??" :lol:
corwin wrote:gumiglavići
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
zakon
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

corwin wrote:moja punica tu be,sve to naziva gumiglavići :shock:
OMG... Gumenoglavci?...
:lol: :wav: :D
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Xaotix wrote:Uslijedila je famozna recenica: "Dragec, kam si me to dovel??" :lol:
:lol: :lol: :lol:

Izvrsno!
Post Reply