Hrvati imaju precog kriminaliste

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Ništa važno. Bezvezno (la)prdanje. :zubo:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Izitpajn wrote:Pa čekaj da se zagrijem, ženo :D
aj požuri, nemam cijeli dan :kava:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Ire, no hajde nemojmo se praviti nevinima, kad znamo da se dobar dio muzike przi itd.
nema me.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ti to mene optužuješ ili kaj? :P

ali za ozbiljno, pržila ja ili ne pržila, ti misliš da je fer i zdravorazumski da SVAKI građanin republike Hrvatske, koji kupi CD, DVD, hard disk, USB stick, karticu za fotić (?!?!) itd. plaća nešto ZAMP-u jer bi MOGAO nešto gore ilegalno nasnimiti?!? (čak i recimo moja mama koja ne bi znala zapržit CD ni da joj život o tome ovisi??)

druga stvar je da se na CD-e primjerice ne prži samo muzika. miša mu poljubim ja sam na svoje CD-e zapržila i veliki broj vlastitih autorskih djela, a sad pinka od toga ide Severini u džep. WTF???

kao što ti piše u obrazloženju peticije, onda nema razloga da ZAMP-u ne plaćamo i kad kupujemo toalet papir jer, oprostit ćeš, ja nečije autorsko djelo mogu i na taj način ilegalno i bez poštivanja autorskih prava kopirati.

ovdje više nije važno jesi li ti kriv ili nisi. ti si automatski kriv i točka. izvoli plati. a to je suludo.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

Ja sam to potpiso prije par dana.
:thumbup:
:uzdravlje:
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ajmo to riješiti ovako: neka nitko više ne kupuje ničije originalne cedeove, nego ćemo ih samo pržiti. Pa da vidim na kojem će se onda brodu Severina ševit i s kime! :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Ire wrote:ti to mene optužuješ ili kaj? :P

ali za ozbiljno, pržila ja ili ne pržila, ti misliš da je fer i zdravorazumski da SVAKI građanin republike Hrvatske, koji kupi CD, DVD, hard disk, USB stick, karticu za fotić (?!?!) itd. plaća nešto ZAMP-u jer bi MOGAO nešto gore ilegalno nasnimiti?!? (čak i recimo moja mama koja ne bi znala zapržit CD ni da joj život o tome ovisi??)

druga stvar je da se na CD-e primjerice ne prži samo muzika. miša mu poljubim ja sam na svoje CD-e zapržila i veliki broj vlastitih autorskih djela, a sad pinka od toga ide Severini u džep. WTF???

kao što ti piše u obrazloženju peticije, onda nema razloga da ZAMP-u ne plaćamo i kad kupujemo toalet papir jer, oprostit ćeš, ja nečije autorsko djelo mogu i na taj način ilegalno i bez poštivanja autorskih prava kopirati.

ovdje više nije važno jesi li ti kriv ili nisi. ti si automatski kriv i točka. izvoli plati. a to je suludo.
pa ne znam, to bi trebalo znaciti da sad mozemo prziti koliko nas volja i imati ilegalnu muziku i nemoramo se niceg bojati, jel?
nema me.
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Hamenaglar wrote:
Ire wrote:ti to mene optužuješ ili kaj? :P

ali za ozbiljno, pržila ja ili ne pržila, ti misliš da je fer i zdravorazumski da SVAKI građanin republike Hrvatske, koji kupi CD, DVD, hard disk, USB stick, karticu za fotić (?!?!) itd. plaća nešto ZAMP-u jer bi MOGAO nešto gore ilegalno nasnimiti?!? (čak i recimo moja mama koja ne bi znala zapržit CD ni da joj život o tome ovisi??)

druga stvar je da se na CD-e primjerice ne prži samo muzika. miša mu poljubim ja sam na svoje CD-e zapržila i veliki broj vlastitih autorskih djela, a sad pinka od toga ide Severini u džep. WTF???

kao što ti piše u obrazloženju peticije, onda nema razloga da ZAMP-u ne plaćamo i kad kupujemo toalet papir jer, oprostit ćeš, ja nečije autorsko djelo mogu i na taj način ilegalno i bez poštivanja autorskih prava kopirati.

ovdje više nije važno jesi li ti kriv ili nisi. ti si automatski kriv i točka. izvoli plati. a to je suludo.
pa ne znam, to bi trebalo znaciti da sad mozemo prziti koliko nas volja i imati ilegalnu muziku i nemoramo se niceg bojati, jel?

O....LOLLLLLOLOL :D

:blob:
Image
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Hamenaglar wrote:pa ne znam, to bi trebalo znaciti da sad mozemo prziti koliko nas volja i imati ilegalnu muziku i nemoramo se niceg bojati, jel?
a čeg si se do sad bojao :D
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

Hamenaglar wrote: pa ne znam, to bi trebalo znaciti da sad mozemo prziti koliko nas volja i imati ilegalnu muziku i nemoramo se niceg bojati, jel?
Ne.
To znači da možeš pržit bez straha samo domaću muziku, a za onu stranu neka te i dalje bude stid, peče savjest i dabogda te u svakom snu Madonna nožem naganjala jer imaš njene empetrije na hardu.
:D :lol2: :lol2:

:uzdravlje:
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Bubba Zanetti wrote:
Hamenaglar wrote: pa ne znam, to bi trebalo znaciti da sad mozemo prziti koliko nas volja i imati ilegalnu muziku i nemoramo se niceg bojati, jel?
Ne.
To znači da možeš pržit bez straha samo domaću muziku, a za onu stranu neka te i dalje bude stid, peče savjest i dabogda te u svakom snu Madonna nožem naganjala jer imaš njene empetrije na hardu.
:D :lol2: :lol2:

:uzdravlje:
erm... nemam...


kvragu ja uopce nemam domace muzike na hardu, sto da sad radim?
nema me.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Pa brzo nabavljaj domace glazbe. Pocni s "Bijelim dugmetom" :blob:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Daklem, Ire, sad možeš mirne duše obrisati ono upozorenje na Burzi o zabrani razmjene ilegalnih kopija vatever. A mi, narode... prži do srži!

Evo, ja ću prvi probit led. Prije mjesec dana sam spržio neke lješnjake. Oće neko kupit? :ocasion:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Post Reply