Podrška Branimiru Glavašu

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Nimrod wrote:Kad već OTamo jeste li čuli za govor mržnje na 101? zagrebački odrezak
http://www.megaupload.com/?d=V55Q58FW

Radi sovinistickog priloga je grupa bivsih suradnika i djelatnika 101- ice, ljudi koji su otisli 98, poslala otvoreno pismo medijima,(nazalost nemam link), u kojem je bilo rijeci o sadasnjem programu koji da je losiji, te da se onakav prilog prije nije nikako mogao pustiti u eter.

Na R 101 su izjavili da su prilozi «autorski radovi» a da je radio «samo medij» i da valjda nemaju nista s tim. Ipak valjda je autor priloga dobio po prstima.

Slusam stalno 101-icu i cini mi se da su dosta pali po kvaliteti. Ne znam da li su godine u pitanju... ali program je po meni losiji, njihov humor koji je prije bio legendarni je sad samo seljacki... Struktura slusatelja u kontakt emisijama se totalno promijenila. Prije je to bio «omladinski radio», a sad je... ne znam ciji. Primjer- kontakt emisija «Uj Fuj» subotom je katastrofa od neukusa, a javljaju se cini se samo penzioneri...

Ali je taj radio jos uvijek dobar ..Ipak, ne zaboravimo, postoji i Narodni i Radio Marija... Za nekog tko zivi u ZG, nisam nasao bolji radio od 101- ..Ali da je losiji nego recimo sredinom 90- ih, to apsolutno stoji.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Eh, sad mi je malo lakše...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Na žalost (ili sreću?) ne mogu slušati 101, pa znam o toj priči samo iz novina i s neta. Ali, i to mi je dovoljno da shvatim da uopće ne trebam žaliti što ne mogu slušati taj radio. Toliko o tome.

Druga stvar. Dobar sam s jednom curom koja me jednom prilikom vrlo neugodno iznenadila. Pričamo mi tako o nekim trivijama i dođemo na temu gladi (paše uz temu Glavaša :D ). I tako ja njoj govorim o pečenjarinici u kojoj kupujem sendviče, a ona će meni: "Ja nikada neću kupit nešto na tom mjestu!" Ja pitam zašto, a ona kaže: "Zato što neće neki Srbin na meni zarađivati." Malo je za reći da sam mutavo buljio u nju, jer nisam odmah shvatio da je vlasnik te pečenjarnice Srbin. Zapravo to uopće nisam ni znao, dok ona nije izjavila onu rečenicu. Dakle, što je pjesnik htio reći? Mislim da je još uvijek veći dio našeg dičnog hrvatluka uvjeren da svatko kome u rodnom listu piše - narodnost: Srbin, da je taj devedesetih žario i palio po našim selima. Dok se takav mentalni sklop u ljudima ne promijeni (a to će se vjerojatno dogoditi tek kad ratne generacije odu u vječna lovišta), ne trebamo se čuditi događajima kao što je taj sa 101. Osuđivati ih, to da, ali čuditi se, ne.
Zato dižem palac Izitpajnovoj izjavi u blogu.

I treća stvar!
Ako se ne varam, napisao sam da ću platiti piće onome tko otvori desetu stranicu raspravljajući o BRANIMIRU GLAVAÅ U, a ne o radijima 101, 102, ili 106 i o madrfakin SMAJLIĆIMA!!!

Zato donosim sljedeću uredbu sa zakonskom snagom, napisanu u tri primjerka, ovjerenu kod javnog bilježnika i potpisanu od strane Predsjednika Sabora, države, Vlade i zamjenika pomoćnika podpredsjednika nadzornog odbora Udruge uzgajivača bundeva i skupljača pekarske opreme za kuću i okućnicu iz Podbablja Donjeg!

"Svakih pet postova (uzastopnih ili raštrkanih, nije bitno) koji se ne budu bavili Å ljemom, produžit će konačni cilj isplate naknade za konzumaciju pića, za jednu stranicu ove dretve!" JASNO?!! :mda:

daš im prst da ti ga poližu, a oni ga odma oće popušit... mrmlj.. gunđ... gunđ... mrmlj... :palica:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

vidim da je na jednom SF (ZNANSTVENO FANTASTIȒNOM) portalu ovo trenutačno najčitaniji topic ( i koji nema namjeru stati kako vidim) pa ću ovdje napisati
ljudi sutra odgovaram negdje ako bog da u 8,10 ujutro se javljam latinski da ispravim topa ako ne želim pasti pa WISH ME LUCK!!!!! sad idem spavat i dignut se u 4 ujutro da sve ponovim ( a i da naučim dosta toga :D ) pozdrav javim vam kako bum prošlo noć!!!! :wave: :blob:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

brejk a leg
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Samo naprijed ljudi! :wav:
JOš malo i dogurali ste do 10. stranice :D
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

krava me pitala da prevedem pjesmicu za koju uopće nisam znao da smo je prije preveli uživaj hebeni život!!!! ( tu se pojavljuje ono carpe diem itd itd) sad moram u petak odovarat fuk ae nema veze totalno sam flegma
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Vratimo se mi na Glavasa!
Jeste skuzili predizbornu kampanju?
Digne frku, zavrsi u zatvoru, i njegova stranka dobija na popularnosti. I onda se tiho povuce...

Takticara li...
Randomness is strong with this one!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

pa kažem ja da je to zavjera!
sve je prefino tajmirano i namješteno ..
jebate ovi naši političari nisu sposobni ni spletkariti kako spada .. :puca:
Instant Geek. Just Add Coffee.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Cime je zasluzio da se njegova fol izmozdena faca danima bude na naslovnoj strani novina? Pogledam novine, a ono- Glavas. Prisjedne mi.

Glavas je totalna nistarija i usto je toliko potpuno lisen svake karizme, cime je taj tip zasluzio da se o njemu nacija, pa cak i Nosf raspravlja? Pasalic je slovio za desnicarskog underground masterminda koji stoji iza svega.
Gotovina je bar bio fotogenican i mladji, pa je Ivankovic napisao trash ninja romen o njemu, a ona baba, bivsa stjuardesa je napisala dva ljubavna romana s Gotovinom. Je li Nosf raspravljao o njima?
Glavas nije zanimljiv.

Glavas je fucking nobody, u klasi s Mercepom tek samo malcice lukaviji.
Ovaj topic ima smisla samo toliko da konacno dodjemo do 10 stranice, da SAMUILSONOV plati pice cijelom Nosfu, kako je obecao. :D
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Ovaj topic ima smisla samo toliko da konacno dodjemo do 10 stranice, da SAMUILSONOV plati pice cijelom Nosfu, kako je obecao.
upravo tako! pa nisi valjda mislio da ljudi ovdje žele ekšuli raspravljati o glavašu?!? :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Ire wrote:
Ovaj topic ima smisla samo toliko da konacno dodjemo do 10 stranice, da SAMUILSONOV plati pice cijelom Nosfu, kako je obecao.
upravo tako! pa nisi valjda mislio da ljudi ovdje žele ekšuli raspravljati o glavašu?!? :lol:

Vec sam se poceo pitati... :D
Idemo dalje :blob:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ire wrote:pa nisi valjda mislio da ljudi ovdje žele ekšuli raspravljati o glavašu?!? :lol:
Ja sam sa političkim raspravama na internetu raskrstio prije deset godina. Sada u obzir dolazi samo iživljavanje, ono, ako ih ne mo'š pobijedit', mo'š ih bar izvrijeđat'...
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

TB wrote: Pasalic je slovio za desnicarskog underground masterminda koji stoji iza svega.
Gotovina je bar bio fotogenican i mladji, pa je Ivankovic napisao trash ninja romen o njemu, a ona baba, bivsa stjuardesa je napisala dva ljubavna romana s Gotovinom.
Pasalić? Ljevičarska komunjara! S njim je nesto mutila Ana Lučić pa ju je zbog tih ljevičarskih stremljenja Mladen Schwarz izbacio iz Nove Hrvatske Desnice. (Ziva istina!)
A Gotovina... Pa trebala bi izaći nova sezona Jailbreaka... :lol:

Evo ideje... Da iduća radionica ima Glavaša ko lika... Davidimo tko to može iskemijat!! :headbang:
Randomness is strong with this one!
Post Reply