Podrška Branimiru Glavašu

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

mislim da je vrijeme da nađemo nekog tko je pro Branimir Glavaš :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

u! 6. strana! :aaa: :cheers: :janpi: :kupa:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

Trolujem jaaaa! :janpi:
Troluješ tiiiii! :aaa:
Trolujemo...
Jer smo trolovi. :geek: :bla:

:off:

:lol2: :cheers: :lol2:
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

I ja dajem podršku. :headbang:

U offtopiku, naravno, jer o Glavašu nemam mišljenja. :dontknow:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ire wrote:mislim da je vrijeme da nađemo nekog tko je pro Branimir Glavaš :D
Šta, da ga koljektivno iscipeljarimo ili...?

Inače, jutros na stojedinici, u očekivanju vremenske prognoze nakon kojih trebaju uslijediti vijesti: (totalno pospani i letargični glas voditelja kojeg neki možda znaju iz "Zdruge", u 6 ujutro) "Kaj, bumo se spojili s hidrometeorološkim zavodom...? Kaj, opet ne rade telefoni? A da obavimo vijesti prvo, da vidimo kaj je bilo... Jel Glavašu i druga polovica mozga riknula..."
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Izitpajn wrote:
Ire wrote:mislim da je vrijeme da nađemo nekog tko je pro Branimir Glavaš :D
Šta, da ga koljektivno iscipeljarimo ili...?
da nabrzaka popunimo 4 stranice .. :sw: :palica: :mach: :puca: :laser:
Instant Geek. Just Add Coffee.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Ire wrote:u! 6. strana! :aaa: :cheers: :janpi: :kupa:

Znaci, Glavas popularan? :D
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Kad već OTamo jeste li čuli za govor mržnje na 101? zagrebački odrezak
http://www.megaupload.com/?d=V55Q58FW
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

1. Glavash je iskristalizirana medja, točke oko koje se prelamaju sva, vaša, naša, mišljenja.

- On je svijetlo na kraju tunela. on je sunce na plavom nebu. On je Glava, on je Tijelo, On je Torzo, on je ekstremitet. Glavash ne postoji.

- Glavash je iluzija. Glavash je imitacija. Glavash je milozvučni zov sirene koja zove nas - njezinu pobjeglu djecu - da se vratmi njoj... To je The Glavash.

On ne postoji. Kao i ideja, on je nestalan, odlazi i polazi zajedno s vremenom, staje kada hoće... I da bude josh more weird.

Ona zapravo stajea kada mi to hočemo...

Jer...

Kako - pitam ja vas - kako odijeliti sebe od drugih? Tko smo mi? Da li mi zbilja kontroliramo svoje akcije?U kolikoj mjeri nas je drushtvo odgojilo? Da li smo mi zbilja nasha preslika ocheva/majki. Da li je svemir nastao sam? Da li bi bilo bolje da ne postoji Bog? Da li on uopće postoji? Da li je Nietzche - kojeg obozhavam - zapravo bio isfrustrirani homosexualac? Da li je Hemingway isto bio homo? Da li život s samohranim majkama potče homosexualnost u kasnije životu? Da li mi je pas jutros sakrio čarape? Da li ih je pojeo? Ne bi bilo prvi put. Da li sam danas[stvarno jesam] dobio otkaz zbog toga shto sam 5 puta zakasnio - ili zbog toga jer sam predobro radio? Da li je boja zhbuke moje kuce, novokupljene btw- losha..? Da li bi bijela bolje pristajala? Da li je bolji FireFox ili Nestcape? Da li sam ja naime freak, ili che me to prochi? Da li su eropski stripovi bolji i od mangi i od američkih stripova? Da li Amerika kako civilizacija propada? Da li se uopće može govoriti o američkoj civlizaciji? Da li je Amerika utilitarna drzhava, ili je za to kriva golema ekonomksa akumulacija? Da li smo sami u svemiru? Da li sam vishi nego prije godinu dana? Da li je ova tipkovnica loša? Da li sam oprao ruke sad kada sam doshao doma? Nisam. Damn. A kasnije ću se opet žaliti da mi je tipkovnica masna. Da li je cijela istočnoeurpsku scenu uopće moguće ujediniti? Da li su mange samo prolazni hir? Da li ima smisla ichi po vruchem vremenu svako malo ichi pit vode, kada chemo za 5 minuta OPET biti zhedni? Da li je nashe ili makedosnko vino bolje? Da li sa m bio u proshlom zhivotu dinosaur? Jesu li grupe iz 80-tih uopche bile dobre - ili je to samo marketniški trik? Da li da odem oprat ruke zbog tipkovnice? Evo Idem. *oprao ruke*. EEEeeee - sada waaay better. Da li su mi ruke sada čistije? Da li da idem oprat tipkovnicu? Damn. Pa na čemu ću pisati? Da mi je rezervna tipkovnica? Di su mi charape od jutros? DI MI JE PAS !?!?! KIKA ! ! ! *trazhi po kvartu?* Pas mi nestao. -__- Damn. za sve je kriv NOSF. Tuzhit chi ga za psihičko ometanje zdravlja. Da li je Macana genije? Da li je Tico isto genije? Da li se Tico mozhe prozvati Macanovim shergtom? Da Li SFera kao takva bi mogla opet ujedniti cijelu ex-yu SF/F/H scenu? Zashto je procedura dizanja putovnice tako zahebana? Zaashto ne mozhemu u Srbiju jednostavno - osobnom? Zashto se Yuga raspala? Zashto vishe novaca ne troshim na knjige? Ah. Vech znam odgovor. Jer ionako mi fali novaca. Zastho i dalje pishem po masnoj tipkovnici, iako sam oprao ruke? Zashto je tipkovnica i dalje masna? Koji mi je vrag - pa shta nemam pametnijeg posla za raditi - nego ovdje pisati kilometarske postove & spamat..? ;ogao bi npr pročitati kakvu biopunk priču, sada kada mi komp radi? Ali di su mu fajlovi? Ovaj ih je svugdje porazbacao. Hm. Heh. HDD search? Neeee... Izfragmenitrano i poremećeno djubre - to je moj komp. Nda. Damn. PA SAD SAM SE SJETIO! Moram si srediti POP i ove ostale mail servere. Hm - da. Imam shta raditi. Ili. Mozhda. Mozhda je glavsha odgovor na SVA ova pitanja..? Mozhda da njega pitamo..?


O tome svemu...


Che mi glavash rechi.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Nimrod wrote:zagrebački odrezak
Neka idu u tri pičke jebene matere, jebo ih kurac pokvareni ustaški...
:x :x :x :x :x

Jebo im pas mater, pa jel moguće da je jedan radio koji je imao takvu reputaciju "borca za demokraciju" zapravo nakazna utvrda ustaštva i šovinizma???? Jebote, ovoga se ni Göbbels ne bi postidio, majku im jebem, ovakve priloge nisu imali ni na TV Beograd u najžešćim danima rata...

Šugava gamad, ovako nešto gadno, pokvareno, bolesno i izopačeno još nisam čuo u životu...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

LOL @ Izitpajn :lol2:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

O.O ! ! !

NEEEEE! ! ! ! !


Stvarno ne znam. Stvarno.

1. Moja majka mi je pričala, da početkom devedesetih, JEDINO je slushala Radio 101. Prichala mi je, kada joj je doshla sestra, i pokushala promjeniti program, slijedeilo je: "NE MIJENJAJ ! ! ! "

2. Ja DANAS kada slusham Radio 101, ne vidim - dovraga - shto je bilo tako super tada kod njega. Em od glazbe pushtaje neku laganicu, damn - pa čak i hebeni otvoreni radio, koji je dodushe, komercijalniji, nema OVAKO loš program kao 101. Nema bijesa. Altrenative. Nichega. Bash nichega.

3.
Å ugava gamad, ovako nešto gadno, pokvareno, bolesno i izopačeno još nisam čuo u životu...
Nevjerovatno [Hvala Izi, što si mi skrenuo pazhnju na ovaj prilog], ali se slazhem. Potpuno.

Ako se ne varam, mislim da je '98 ili kada već bila neka čistka na radio 101, pa su ošli mnogi glavni urednici, onaj lik/likica što su radili super reklame za 101[mislim na on-air reklame] su bili projerani ili tako neshto...

E sad, da zhivim kod straoga josh[a ne zhivim nazhaloast], koji mi je redatelj na televiyiji, on bi mi mogao puuuuuno višre eći, jer ima dosta kontakata sa 101-iciom i sa Feralom. Daklem...

Slažem se. UOPĆE ne znam šta je ovo, ovo bi očekivao od onih retardinih ljudi iz opskurnog lista Harahvati[koji će nas predstavljati na na Berlinskoj smotri nacionalnih književnosti], no ne...

Ne od 101-ice. Damn. Pa CIJELOJ generaciji moji roditelja su - kao zapržene - ostale stanice na 101. SVIMA ! ! !

Nema nekoga od prijatelja i prijateljica moje stare - a da im radio nije na 101.


Stvarno ne znam šta je ovo. Stvarno.


No zapravo, vi biste puuuno mogli sve to bolje reći i uokviriti uopće.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ire wrote:LOL @ Izitpajn :lol2:
Da prostiš, meni ovdje uopće, uopće nema ničeg smiješnog. Ova svinjarija je jebeni poziv na linč. Ova svinjarija bi nekoga tko nema apsolutno nikakve veze sa cijelom pričom mogla koštati života, zna se zašto je govor mržnje štetan. Ne zato jer se nekoga vrijeđa ili zato jer se netko iživcira, nego zato jer govor je mržnje potencijalno fizički opasan. Opasniji od jedne kafanske tuče. Za nekoliko redova veličine opasniji.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

nisam se smijala situaciji već tvojoj reakciji. bila mi je malo .. neočekivano burna ..

i u potpunosti se slažem s tobom glede priloga
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply