Zaljubljenost.

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Zaljubljenost.

Unread post by uglib »

writer16 wrote:evo sad kad malo bolje promislim..nikad nisam bio zaljubljen (ne mislim na ljubav) i da je ta zaljubljenost bila mi uzvraćena :( oću i ja da mi noge klecaju (pa barem da probam da vidim kakav je osjećaj) kad sam ispred nekoga...i da toj osobi klecaju noge kad mene vidi....
p.s jaaaa sam ruuuužaan i ni'ko me ne voli.... :crybaby:
:zubo:
Calimero, ajd' ne cvili, najbolje te tek čeka. :lol:

Kad je najbolje iza nas i nema šanse da ti se još koji put u životu iscuri mozak, klecaju koljenjena, leptiri u trbuhu i te gluposti, čak nije ni poželjno - to ti je skoro pa razlog za cviljenje.
Gledam kćer, srčeka joj izlaze na uši, i baš sam nekako zavidna.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Zaljubljenost.

Unread post by niniane »

Nekako, u odrasloj dobi to više nije ni izdaleka isto kao u tinejdžerskoj... Zbog razdivljalih hormona, bit će. No ja nikako ne bih da mi se takvo grozomorno stanje dešava još uvijek. Brrr. Lack of self-control, that`s what I call it...
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Re: Zaljubljenost.

Unread post by Belzebubbles »

uglib wrote:Calimero, ajd' ne cvili, najbolje te tek čeka. :lol:
daaaa, totalno. kao recimo podivljat u 3 ujutro, a da bi se bauljalo po maglovitom gradu. negdje kod remize skužit da život nema smisla.
onda se opijat i gledat californication.
i odlučit pojebat prvo što naiđe.
ali onda odustat jer si svjestan da ćeš se opet zaljubit.
a ako ćeš se ionako zaljubit, s njom si ionako već duže, i onda nećeš bit šupak i sa novom prolazit ista sranja.
i onda se bojiš svih žena općenito.
i onda ti se gadi alkohol i zarigane traperice i tenisice.
i nećeš više nikad!
i onda te pogazi opet.
pa skužiš da predramatično shvaćaš stvari.
i pun ti je kurac "paradigmi". i ne želiš biti neko njezino otjelovljenje "muškarca" nego ti kao takav.
ali ni od toga ništa.
uglavnom, najbolje tek dolazi. jea. :)
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Zaljubljenost.

Unread post by writer16 »

Belzebubbles wrote:
uglib wrote:Calimero, ajd' ne cvili, najbolje te tek čeka. :lol:
daaaa, totalno. kao recimo podivljat u 3 ujutro, a da bi se bauljalo po maglovitom gradu. negdje kod remize skužit da život nema smisla.
onda se opijat i gledat californication.
i odlučit pojebat prvo što naiđe.
ali onda odustat jer si svjestan da ćeš se opet zaljubit.
a ako ćeš se ionako zaljubit, s njom si ionako već duže, i onda nećeš bit šupak i sa novom prolazit ista sranja.
i onda se bojiš svih žena općenito.
i onda ti se gadi alkohol i zarigane traperice i tenisice.
i nećeš više nikad!
i onda te pogazi opet.
pa skužiš da predramatično shvaćaš stvari.
i pun ti je kurac "paradigmi". i ne želiš biti neko njezino otjelovljenje "muškarca" nego ti kao takav.
ali ni od toga ništa.
uglavnom, najbolje tek dolazi. jea. :)
hmm pa dobro iako imam tek 20g..mislim da sam sve to prošao :lol: :lol:
osim ovog zarigane rebe (traperice po dubrovački) i tene...ja sam fin u uvijek rigam ispred sebe a ne na sebe :lol:
ali sve ostalo totalno kužim..ja to za sebe zovem zakašnjeli pubertet jer svoj nisam proživio kako treba :lol:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Re: Zaljubljenost.

Unread post by Belzebubbles »

e onda stvarno nemaš što da se žališ. :P
e da, nije direktna šteta po trapericama i tenisicama, to je bilo više prskanje (kolateralna šteta, jel)... no dobro, nema potrebe da se dublje ulazi u razjašnjavanje.
jea. http://www.youtube.com/watch?v=7EE59Ex5Px4
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Zaljubljenost.

Unread post by writer16 »

Belzebubbles wrote:e onda stvarno nemaš što da se žališ. :P
e da, nije direktna šteta po trapericama i tenisicama, to je bilo više prskanje (kolateralna šteta, jel)... no dobro, nema potrebe da se dublje ulazi u razjašnjavanje.
jea. http://www.youtube.com/watch?v=7EE59Ex5Px4
ma naći ćeš ti neku zgodnu sferakušu ne sumnjam u to :cheers: i nećeš imati potrebu za svim ovim gore navedenim :zubo:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Zaljubljenost.

Unread post by Xaotix »

writer16 wrote:oću i ja da mi noge klecaju (pa barem da probam da vidim kakav je osjećaj) kad sam ispred nekoga...i da toj osobi klecaju noge kad mene vidi...
Jednostavno: Uvali se ožnenjoj dami u krevet (puno prilika - Vidi Diplomca ili Američku pitu :lol:) dok je muž boksač na službenom putu. Kad se iznenada vrati, klecat će koljena i tebi i njoj :lol:
Ili dogovori spoj sa svojom simpatijom na cilju maratona?
Randomness is strong with this one!
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Zaljubljenost.

Unread post by writer16 »

Xaotix wrote:
writer16 wrote:oću i ja da mi noge klecaju (pa barem da probam da vidim kakav je osjećaj) kad sam ispred nekoga...i da toj osobi klecaju noge kad mene vidi...
Jednostavno: Uvali se ožnenjoj dami u krevet (puno prilika - Vidi Diplomca ili Američku pitu :lol:) dok je muž boksač na službenom putu. Kad se iznenada vrati, klecat će koljena i tebi i njoj :lol:
Ili dogovori spoj sa svojom simpatijom na cilju maratona?
blah..ima puno jednostavniji i bezbolnijih načina da mi zaklecaju noge :P
i sad pitanje svim forumašima....jesu vama ikad noge zaklecale? i kad,i skim,,i ono najvažnije...je li vam još klecaju (npr. kad vidite dobru SF knjigu u izlogu knjižare :lol: )noge iako ste prošli pubertet i zašli u 'zrelije ' godine? :cheers:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: Zaljubljenost.

Unread post by Milena »

Meni noge klecaju od 5. razreda, i teško da će ikad prestati. Doduše, ima i operacija za to, ali šanse za uspjeh su 50-50. Zato ja klecam cijeli život. Nije to ni tako loše. :zubo:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Zaljubljenost.

Unread post by niniane »

Heh, meni klecaju svaki put kad perem kosu nad kadom bez da se pritom tuširam, pa sam prisiljena dugo stajati u neprirodno pognutom položaju, s kosurinom teškom nekoliko kila koja vuče dolje... (za one koji me ne znaju - imam puno kose...). I kad dugo ribam kadu.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Zaljubljenost.

Unread post by uglib »

niniane wrote:Heh, meni klecaju svaki put kad perem kosu nad kadom bez da se pritom tuširam, pa sam prisiljena dugo stajati u neprirodno pognutom položaju, s kosurinom teškom nekoliko kila koja vuče dolje... (za one koji me ne znaju - imam puno kose...). I kad dugo ribam kadu.
:lol: :lol: :lol: Meni više ni u tom položaju koljena ne klecaju jer se zaštekam, počne me rasturati u križima i ne mogu se uspraviti

Koljena me inače češće bole nego klecaju, zapravo, nisam sigurna kako bih podnijela klecavicu. Neki dan sam mislila da su mi se odšfrafila, ono, ja hodam, a potkoljenice kao da će mi izletjeti iz koljena van, i svaki put kad dignem nogu imam osjećaj da će mi noga odletjeti bez mene. Niš me nije boljelo. I nije bilo nikakvog mrak frajera na vidiku. Samo sam dan prije provela nekih 10 sati za kompom, nisam sigurna je li bilo malo više ili manje, s pauzama koje očito nisu bile dovoljno duge.

Je, i tresle su mi se noge kad sam, što se kaže, za dlaku izbjegla sudar. To je bilo nešto prestrašno. Ma što noge, cijela sam se tresla.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Zaljubljenost.

Unread post by uglib »

writer16 wrote:je li vam još klecaju (npr. kad vidite dobru SF knjigu u izlogu knjižare :lol: )noge iako ste prošli pubertet i zašli u 'zrelije ' godine? :cheers:
Ne, ničem ne vjerujem da je dobro dok ne probam, ni knjigama, ni frajerima.

Ponekad me zanese miris papira, tek izašlog iz tiskare ili starog i prašnog. Ali koljena mi ne klecaju.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: Zaljubljenost.

Unread post by poison »

uglib wrote: Je, i tresle su mi se noge kad sam, što se kaže, za dlaku izbjegla sudar. To je bilo nešto prestrašno. Ma što noge, cijela sam se tresla.
o, da, hoće od toga zaklecati koljena. meni jesu, kada sam se našla u situaciji da vozim laganih 100 na sat obilaznicom, neki debil me obilazi, a meni u susret ide kreten koji obilazi kamion. prvo nisam osjetila noge, a onda kada sam ih osjetila, shvatila sam da se tresu.
promet je ustvari dobro mjesto za one koji žele da im zaklecaju koljena :D
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Zaljubljenost.

Unread post by Ire »

meni su klecala koljena kad sam se prvi put sama samcata vozila tutačem. klecala su poslije, ne tijekom
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply