Politika na NOSF-u

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Mislite li da bi na ovom forumu trebalo biti politièkih diskusija?

Ni u kom sluèaju. Ovo je forum za SF/F/H. Koga zanima politika, ima mnoštvo drugih mjesta na kojima se o tome može raspravljati.
17
59%
Da, ali uz strogi nadzor moderatora/admina kako se stvari ne bi previše razbuktale, jer svi znamo u što se politièke rasprave mogu izoditi..
0
No votes
Da, nemam ništa protiv i malo žustrijih rasprava dok god nema otvorenog vrijeðanja, dakle, dok se poštuju pravila pristojnosti.
4
14%
Na "Razvaljotki" je sve dopušteno.
8
28%
 
Total votes: 29

User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

jer nema opcije: ja sam protiv a ako neko želi ne smeta mi
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

imas, to su ti sve osim prve... prva kaze da tebi smeta ako netko govori o politici na ovom forumu, ostale kazu pod kojim uvjetima ti mislis da bi se takve rasprave smjele voditi...

dakle ti zapravo nemas nista protiv ako bi se te rasprave vodile...

a prva mi je onako, bas decidirano, skroz protiv bilo kakvih politickih rasprava...

barem sam ja tako to shvatio...
nema me.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

da se malo ispravim-nemam ni[?]ta protiv rasprava van sf-a,ali mrzim politiku,u ostalom,toliko se o tome govori u medijima da jednostavno nemam Ĺželju o tome jo[?] i ovdje ?itati
btw zanimljivo je kako se za tjedan dana ispunilo 12 str. o tome kako je po?eo rat,ali malo tko je imao vremena bacit oko na LR :!:
sorry zbog gramatike
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

pa ako ne zelis citati, ne moras... nitko te ne sili...

kad mi prodju medjuispiti dakle sljedeci tjedan ja cu komentirati LR...
nema me.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

corwin wrote:btw zanimljivo je kako se za tjedan dana ispunilo 12 str. o tome kako je po?eo rat,ali malo tko je imao vremena bacit oko na LR :!:
ja sam isto bio pomalo. zapravo poprili?no razo?aran kvantitetom komentara u LR
al' BoĹže moj ako ljudi ne Ĺžele komentirati ne moĹže[?] ih natjerati
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Okej, pošto ovaj topic ima rije? "politika" u naslovu, pretpostavljam da nitko koga ista ne zanima ne?e ni grješkom zalutati ovamo, a pošto sam ovdje moderator, onda službeno dozvoljavam offtopic na ovom topicu.

Dakle, jel ima netko kojim slu?ajem snimku prekju?erašnje "Latinice"? Hehehe, al su se narogušili u Saboru :lol: a ja nisam gledao jer sam bio dežurni... :x
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Malo sam [?]kicao nije me posebno zanimalo jer mislim si bajgonz
Ali da su digli pra[?]inu jesu
Sabornjaci su reagirali ne potpuno neo?ekivan na?in
:;
Znam da istina ( ajmo ne re?i istina, nego druga?iji stav) boli ali takovu reakciju ?ovjek moĹže doĹživjeti samo u RH

Zanimljivo kako je stav na[?]ih politi?ara da je novinarstvo objektivno samo i isklju?ivo ako novinar trubucka stvari u skladu s njihovim vizijama
:!:
Ina?e ne znam da li je to op?e poznato: politi?ari (?itaj gospoda et gospo?e u saboru, vladi etc) zbog stresnog posla i nedostatka vremena nisu u mogu?nosti ?itati novine, nego imaju zaposlene ljude koji ?itaju umjesto njih i rade im saĹžetke. Znam, jer mi jedna prijateljica upravo to radi
TV o?ito stignu gledati
:wave:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

zato što za gledanje tevea treba manje mozgovnog kapaciteta nego za ?itanje i?ega ..

btw, :burn baby: za sve politi?are
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

pitam se ja kakva je to emisija koja o prvom hrvatskom predsjedniku nije rekla niti jednu pozitivnu stvar. Niti jedan, jedini prilog, nije rekao niti natuknuo nesto pozitivno o tudjmanu, zapravo ne sjecam se kad je zadnji put neka latinica ikad ista pozitivno rekla o tudjmanu...

I to je objektivno novinarstvo?????????

U toj emisiji nije bilo nicega, apsolutno nicega, objektivnog...

inace u vecernjem, gdje se tudjman bas i ne slavi, su popljuvali latina, kolege novinari su mu rekli da je bio neobjektivan, eto toliko o tome...
nema me.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

ne mogu tvrditi da je bilo objektivno ili ne jer nisam gledao
ti o?ito jesi pa ?u ti vjerovati da nije

samo; to [?]to nije iznesen niti jedan pozitivan stav ne zna?i da nije bilo objektivno
pretpostavljam da je mnogo stvari bilo prenapuhano, vjerojatno izva?eno iz konteksta i ako je onda to ne odobravam
ali objektivnost se ne postiĹže izno[?]enjem lijepih stvari samo zato da ne bi sve bile ruĹžne, nego izno[?]enjem ?injenica, istina bog svih ?injenica pa bile one nekom lijepe ili ruĹžne

stvar je u tome [?]to velika ve?ina ne Ĺželi priznati da Tu?man nije bio svetac i da je u ve?ini stvari pogrije[?]io i time (gotovo) upropastio zemlju
ne Ĺželim sad ulaziti u nabrajanje grijeha ali da je zasrao puno toga, je
s druge strane institucija Prvog Hrvatskog Predsjednika se dogmatskim pristupom veli?a do maltene idolopoklonstva i to od strane politi?ara ?iji je jedini cilj privu?i/zadrĹžati glasove neandretalaca tipa Irinog susjeda, a to [?]to ta ista hrpa nepismenih dotepenaca Ĺživi kao bubreg u loju i razbacuje se s tro[?]kovima veli?ini dvije prosje?ne pla?e o?ito nikog ne smeta

uf sad mi je malo lak[?]e
sre?om nismo na?eli presvetlu crkvu jer bi tipkao do jutra
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

ja sam gledala i nisam ?ula ni[?]ta [?]to ve? prije nisam. Bilo kao uvjek dvije grupe kjudi - jedna za druga protiv, u protiv koliko toliko inteligentna bila samo gospi?a sa radia 101, a u za opet ne[?]to mozga je imao samo Nenad ivankovi?. Pa su trabunjali kud koji ljudi moji... Ali ne vidim za [?]to se tu moĹže optuĹžiti Latina, jedino da je izabrao glupe sudionike? :?
At last, the stars are finally right...
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Moj otac je onaj tip Irinog susjeda, sva sreca da nije gledao Latinicu, jer bi vjerojatno bilo krvi... ja koji se trudim biti objektivan, uglavnom se stalno svadjam oko ovakvih stvari s ocem, koji nikad u zivotu prije nisam hvalio Tudjmana, ta Latinica je mene natjerala da je branim Tudjmana....

Sad cu prepricati jedan prilog...

Dosli novinari u stan jednog srpskog starca u ZG (mislim da je zg), uglavnom tom starcu su jednom provalili neki huligani u stan i pretukli ga. U prilogu on kaze da MISLI da se to dogodilo zato sto je srbin. Pa cak i da je kakve veze Tudjman ima s tim, ali ga se lijepo okrivilo i oblatilo nekakvim indirektnim vezama. Naravno taj starac je svetac, uopce se vjerojatno novinari nisu niti potrudili razgovarati sa susjedima da mozda taj starac svojim drskim ponasanjem nije sam to stavio sebi na ledja...

Ne branim huligane, ali ja znam puno staraca hrvata koje bi volio da je netko pretukao zbog svog ponasanja...

Ali ono sto je najgore u tom prilogu nisu bili krivi ti huligani, nego je bio kriv Franjo Tu?man...

Ako je ovo objektivno novinarstvo...
nema me.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

znam puno staraca hrvata koje bi volio da je netko pretukao zbog svog ponasanja
ovo je ružno, ali ja ih znam i neovisno o nacijonalnosti :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Pa [?]to tu ruĹžno, ja imam obi?aj tu?i one koje mi ras***de. Nije zdravo potiskivati negativne emocije. :lol:
At last, the stars are finally right...
Post Reply