krugonja

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ju?er sam gledala film "krug" na videu. nije me se nešto previše dojmio, a nije me ni pošteno uplašio, me?utim ima nešto u njemu. kažu da je japanski original puuuuuuuuuuuuuno bolji. jel ga netko gledao i zna li itko gdje ga se može nabavit (odn. ima li ga u hrv. videotetkama?)

:ph34r:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

japanci imaju seriju od (barem ) tri filma
prije nekoliko mjeseci su ih susjedi (RTS) prikazivali u kasno-no?nom terminu. onako uz komp prebacujem s daljinskim i u prvi mah sam pomislo [?]to budale svaku no? repriziraju isti film dok tre?i dan nisam malo vi[?]e paĹžnje obratio i shvatio da je to ve? tre?i nastavak, a ima li ih jo[?].... tko zna ;)
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

ire wrote: kažu da je japanski original puuuuuuuuuuuuuno bolji. jel ga netko gledao i zna li itko gdje ga se može nabavit (odn. ima li ga u hrv. videotetkama?)
Ima pod imenom: Ringu u svakoj boljoj videoteci, kakovi je nisam gledao, gledo sam amerika remake i ne dopada mi se, dapace cisti prosjek tako da ne znam odakle takva fama oko toga
Yeah, right!
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

Bit ce prikazan u petak u ponoc na essekonu. ak ti nije frka strpi se. :smoravu:
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

ju?er sam gledala film "krug" na videu. nije me se ne[?]to previ[?]e dojmio, a nije me ni po[?]teno upla[?]io, me?utim ima ne[?]to u njemu.
Ja sam ga gledala u kinu prije nekog vremena i moram priznati da me je prili?no upla[?]io. Slazem se da ima nesto u njemu.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Aranel wrote: Bit ce prikazan u petak u ponoc na essekonu. ak ti nije frka strpi se. :smoravu:
strpit se mogu al ne znam hoce li me bit na essekonu :(
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

ire wrote:
Aranel wrote: Bit ce prikazan u petak u ponoc na essekonu. ak ti nije frka strpi se. :smoravu:
strpit se mogu al ne znam hoce li me bit na essekonu :(
:o
zasto?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Aranel wrote:
ire wrote:
Aranel wrote: Bit ce prikazan u petak u ponoc na essekonu. ak ti nije frka strpi se. :smoravu:
strpit se mogu al ne znam hoce li me bit na essekonu :(
:o
zasto?
pa prvenstveno zbog nedostatka love. zapravo to je jedini razlog..
al ništa još nije finalno.. vidjet ?emo :)
Instant Geek. Just Add Coffee.
Kyra
Ewok
Posts: 41
Joined: 06 Aug 2003, 00:02
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Kyra »

Istina da malo kasnim sa odgovorom, ali ovo mi je prvi put nakon shto sam se upisala na forum da sam zapravo ovdje... :unsure:

Ovako... Imade ukupno 5 filmova (osim americhke verzije) na pravljenih na tematiku Ring-a.
Od chega su tri (Ringu, Ringu 2, Ringu 0 + jedan kojeg su se autori odrekli) japanska i jedan korejski koji je navodno najslichniji knjigi po kojoj su nastali.

<a href='http://ringworld.somrux.com/index.htm' target='_blank'>RingWorld</a> - tu mozhete nachi vishe podataka...

Inache Hrvatskom kruzhe (barem) prva dva japanska (Ringu, Ringu 2) na DivX-u.


Eto toliko od mene u mojem prvom postu na ovom forumu... :okac:
"Roses are red, violets are blue, if i'm schizophrenic, then i am too!"
Kyra
Ewok
Posts: 41
Joined: 06 Aug 2003, 00:02
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Kyra »

Eh, da... Pishe na onoj stranici da planiraju ameri nastavak... :grr1:
:nono: Ne daj Bozhe! :grr3:
"Roses are red, violets are blue, if i'm schizophrenic, then i am too!"
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Ju?er sam na videu gledala japansku verziju. Danas, kada sam vra?ala kazetu pitala me je Ĺžena u videoteci je li istina da je bolja od ameri?ke.

Ne mogu re?i da je bolja, druga?ija je - i to uspore?ivanje mi je bilo najzanimljiviji dio. Amerikanci pla[?]e publiku u fle[?]evima, svako malo te strese neka scena. Japanci to rade kontinuirano, cijelo vrijeme je napeto, ali do odre?ene granice. I manje obja[?]njavaju stvari.

Ameri?ka verzija me se vi[?]e dojmila jer sam je gledala prvu. Ali i poslje ove ju?er me je bilo strah televizora :) :okac: :)
Post Reply