Žene su Venere a muškarci s Marsa

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Žene su Venere a muškarci s Marsa

Unread post by Indigo Montoya »

Možda ovo nekom i pomogne.
Slijede?a pri?a/vic je vrlo iskoristiva u RL, pa možda nekom i da neku ideju:


Ja u stvari nikada nisam shvatio zasto se seksualne potrebe muskaraca i zena toliko razlikuju. I nikada nisam shvatio sve to s Venerom i Marsom. Takodjer, nikada nisam shvatio zasto muskarci razmisljaju glavom, a zene srcem. I na kraju, nikada nisam shvatio zasto gen seksualne zelje toliko oslabi kada cuje rijeci "Da, uzimam".

Na primjer - jedne veceri proslog tjedna, moja zena i ja smo bili u krevetu.
Strast se pocela rasplamsavati ... kad li ona:
- Ne mogu sada, nisam raspolozena... Htjela bih da me samo malo drzis u tvom narucju.
Rekoh:
- Sto?!?... Sto je sad pa to?
I onda je rekla rijeci kojih se boji svaki muz na planeti:
- Ti jednostavno ne razumijes moje emocionalne potrebe koje imam kao zena, da bih ja zadovoljila tvoje fizicke potrebe koje imas kao muskarac. Na moj zbunjeni pogled je odgovorila:
- Zar me ne mozes voljeti zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog onoga sto radim s tobom u krevetu?

Shvativsi da tu vecer nece biti nista, okrenuo sam se i zaspao.

Iduceg dana sam nazvao sefa i reko da uzimam slobodan dan, kako bih proveo vrijeme s njom. Otisli smo na rucak, a onda sam ju odveo u jednu robnu kucu sa ogromnom trgovinom zenske garderobe. Pratio sam je okolo, dok je isprobavala nekoliko vrlo skupih kompleta. Nije se mogla odluciti koji uzeti, pa sam joj reko da cemo ih sve kupiti. Htjela je i cipele, koje bi se slagale s tim kompletima, pa sam joj rekao da uzme po jedan par za svaki komplet. Stigli smo i do dijela s nakitom gdje sam joj uzeo par dijamantskih nausnica. Da vam kazem... bila je taaakoooo uzbudjena. Mora da je mislila da sam na korak do bankrota. Pomislio sam da me testira kada je zatrazila i znojnike za tenis, iako nikada u zivotu nije uzela reket u ruke.

Sigurno sam je bacio u razmisljanje kad sam joj rekao:
- Naravno, draga.

Bila je blizu seksualnog zadovoljstva od silnog uzbudjenja. Smjeseci se, konacno je rekla:
- Mislim da bi ovo bilo sve, hajdemo do kase.
Jedva sam se suzdrzavao kad sam joj odgovorio:
- Ne mogu sada, nisam raspolozen.
Lice joj je poprimilo bled izgled kada je spustila vilicu i izustila:
- Moooolim?!?
Onda sam joj rekao:
- Samo sam htio da drzis ove stvari u narucju neko vrijeme... Ti jednostavno ne razumijes moje financijske probleme koje imam kao muskarac, da bih ja zadovoljio tvoju zelju za kupovinom koju imas kao zena.
I bas kad je imala taj pogled (kao) da me zeli ubiti, dodao sam:
- Zar me ne mozes voljeti zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog stvari koje ti kupujem?

Ocigledno, ni veceras nece biti nista ... :iconbiggrin:
:blob:
Image
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Ire wrote:meni je recimo uvredljiva jer se bazira na predrasudama i sa ženske i s muške strane
kakve predrasude... pa imas hrpu zena koje se pale na shopping i imas hrpu muskaraca koji se pale na seks,

to nisu predrasude to je realnost...

a bas zato je i smijesno, barem meni osobno...
nema me.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

i isto tako hrpu onih koji ne

i u ovom vicu/šali se ho?e ismijati sve žene i (manje) muške, a ne podskupine ..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

poanta vica je da se nekoga ismijava...

svi vicevi o muji, hasi itd. su ismijavanje bosanaca... da li su ti i ti vicevi uvredljivi...

a ja cu ti sada reci, zacudila bi se koliko puno zena pada na kupovanje i koliko muskaraca bi samo seks....

nisu to podskupine....

pa sto mislis zasto su one emisije tipa Red Carpet tako popularne ili zasto je Paris Hilton zvijezda????

a to da je rijec o manjem ismijavanju muskaraca se isto da diskutirati, mislim pogledaj tog tipa, ide se osvecivati na taj nacin zeni zato sto mu nije dala, po meni on je jadnik... mozda ti se tako ne cini jer je pricano iz muske perspektive, ali...

pa ja sam smijao i sovinistickim i feministickim vicevima...
nema me.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

a ja cu ti sada reci, zacudila bi se koliko puno zena pada na kupovanje i koliko muskaraca bi samo seks....
ja se malo tome ?udim, dje?ko

ja samo rekoh da je po meni uvredljivo, nedostojno odgovora, što je i bilo o?ito po izostanku istih .. ti ak želiš, topik zadrži, nitko te ne tjera da obrišeš.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Ire wrote:
a ja cu ti sada reci, zacudila bi se koliko puno zena pada na kupovanje i koliko muskaraca bi samo seks....
ja se malo tome ?udim, dje?ko

ja samo rekoh da je po meni uvredljivo, nedostojno odgovora, što je i bilo o?ito po izostanku istih .. ti ak želiš, topik zadrži, nitko te ne tjera da obrišeš.
joj ovo djecko je tako sjatko, sav sam se jastopio, joj kako jepo zvuci
Ja sam djecko, ja sam djecko...
Djecko taj jutak maji ne vozi auto pjavi
(Ovo nije sarkazam)

hm... pa ovako cu ako u sljedecih dana ne bude odgovora, sad kad se tema malo podigla... brisem, ako postane aktualno ne brisem.

Moje glavno misljenje je zasto nije bilo odgovora, jest zato sto jednostavno ne vidim sto bi se moglo odgovoriti, osim svidja mi se ili ne svidja mi se... ali posto mislim da je smijesno... hm... mozda postam u nekakav topic vicevi, mislim da takav ne postoji... ili da ovaj jednostavno preimenujem u "Vicevi i pošalice", ako slican topic vec postoji, khm...nek me se upozori, cini mi se da sam nesto slicno vidio, ali ne mogu trenutno naci...
nema me.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Pham Nuwen wrote: a ja cu ti sada reci, zacudila bi se koliko puno zena pada na kupovanje i koliko muskaraca bi samo seks....
Ĺ to sam onda ja mu[?]karac? :?
At last, the stars are finally right...
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

ne....

ti si cudoviste iz morskih dubina

ili tako nesto....
nema me.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

[?][?][?][?][?][?][?][?][?], ne moraju sve to znati! :;
At last, the stars are finally right...
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

hej, ti si ta koja to cijelo vrijeme govori, jako kao dobar sljedbenik i ucenik samo ponavljam tvoje rijeci...

:iconbiggrin: :blob:
nema me.
Post Reply