Objava

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Daklem, Thomas krece u izdavace pa me zanima jel neko zainteresiran da mu se objavi knjiga.

Trazi se:

iskljucivo knjige do 200 kartica
zbirke prica za sada nista
ima jos nekih uvjeta ali sve preko mejle ukoliko ste zainteresirani daklem pisite na

thomas@razbor.net
Yeah, right!
ban

Unread post by ban »

Obaviestio sam neke ljude koji su zainteresirani. Jednim dijelom i da ih namamim na forum, a drugim da pomognem novom izdavacu. Jupi, samo naprid :xlol:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

a kad ce biti zbirke prica?
trebas zaposlenike? :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Za sad samo romani do 200 kartica, pa imas valjda jedan u rezervi?
Yeah, right!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Thomas wrote: Za sad samo romani do 200 kartica, pa imas valjda jedan u rezervi?
njet. za sada samo kratko. mada ni dugo ne bi bilo lose :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Idealna duzina bi ti bila od 70 kartica pa najvise do 200 to bi ti bila onda knjiga od nekih 128 strana minimalno pa do nekih 250 strana (mislim da je b6 format) 14x17 centimetar sim tam
Yeah, right!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Thomas wrote: Idealna duzina bi ti bila od 70 kartica pa najvise do 200 to bi ti bila onda knjiga od nekih 128 strana minimalno pa do nekih 250 strana (mislim da je b6 format) 14x17 centimetar sim tam
najduža mi je pri?a ona koju sam ti poslala. imam doduše gro zapo?etih projekata koji su se toliko odužili da im se ne nazire kraj. al ko ima vremena za to???

možda jednog dana *tužan uzdah*
(imam zbirkicu pri?a od preko 100 kartica, ako se predomisliš *trept-trept*)
Instant Geek. Just Add Coffee.
NedoSpace

Unread post by NedoSpace »

:pomagajte: Ja imam svoju pri?u koju još dora?ujem. Mogu vam poslati ?itavu preko privatne poruke...al evo pocetak pa ako valja onda cu poslat dalje:

NEDO SPACE STORIES PRESENT

FIGHTER 1 - Upozorenje!

Godine 2040. na Zemlju su po?eli padati meteori, ?ije je porijeklo bio planeta Mars. Nau?nici su objasnili to velikim erupcijama vulkana na Marsu koji su izbacivali meterore u svemir,a zatim su meteori lebdjeli po svemir dok se nisu susretali sa nekom planetom. Ogromni meteori su imali veliki uticaj na Zemlju. Bolesti,klimatske promjene,zemljotresi, ekološke katastrofe. Nau?nici su pokušavali na?i na?in da to zaustave i 2050. godine su ga našli. Izumili su oružje velike snage koje je moglo po njhovom prora?unu da za?epi vulkane,tako da se više nikada ne ?probude?. Ali se projektil mora izbaciti iz atmosfere Marsa,pa je NASA odlu?ila sakupiti tim ljudi koji biti prvi putnici na crvenu planetu i koji ?e sa svemirskim šatlom FIGTHER, u?i u atmosferu i pogoditi vulkane,te tako ih trajno zatvoriti. Vo?a misije je Alan McDonald, 30 godina, astronaut koji je ve? predvodio misiju postavljanja baze CRAFT na Mjesecu,odakle ?e šatl...

Imali kvalitete? :mase: :mase: :mase: :mase:
User avatar
ixenio
Hani
Posts: 55
Joined: 06 Aug 2003, 12:43

Unread post by ixenio »

Mora li to biti SF, ili primas i traktorsko-ljubavne textove s mnogo pelinkovace i pateticnih scena! Moze li kakova sapunica?
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Sve opcije su otvorene. Samo da bude kvalitetno.
Yeah, right!
NedoSpace

Unread post by NedoSpace »

Evo posla?u tekst
NedoSpace

Unread post by NedoSpace »

Ustvari predomislio sam se.Još dorade..(moja pri?a ima svega 7 strana)... :jojjoj:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

NedoSpace wrote: :pomagajte: Ja imam svoju pri?u koju još dora?ujem. Mogu vam poslati ?itavu preko privatne poruke...al evo pocetak pa ako valja onda cu poslat dalje:

NEDO SPACE STORIES PRESENT

FIGHTER 1 - Upozorenje!

Godine 2040. na Zemlju su po?eli padati meteori, ?ije je porijeklo bio planeta Mars. Nau?nici su objasnili to velikim erupcijama vulkana na Marsu koji su izbacivali meterore u svemir,a zatim su meteori lebdjeli po svemir dok se nisu susretali sa nekom planetom. Ogromni meteori su imali veliki uticaj na Zemlju. Bolesti,klimatske promjene,zemljotresi, ekološke katastrofe. Nau?nici su pokušavali na?i na?in da to zaustave i 2050. godine su ga našli. Izumili su oružje velike snage koje je moglo po njhovom prora?unu da za?epi vulkane,tako da se više nikada ne ?probude?. Ali se projektil mora izbaciti iz atmosfere Marsa,pa je NASA odlu?ila sakupiti tim ljudi koji biti prvi putnici na crvenu planetu i koji ?e sa svemirskim šatlom FIGTHER, u?i u atmosferu i pogoditi vulkane,te tako ih trajno zatvoriti. Vo?a misije je Alan McDonald, 30 godina, astronaut koji je ve? predvodio misiju postavljanja baze CRAFT na Mjesecu,odakle ?e šatl...

Imali kvalitete? :mase: :mase: :mase: :mase:
pošalji da pro?itam ostatak nemam niš za ?itat ak o?eš cu i ja tebi poslat.
Usput Ban pošaljem ti još jednu pri?u ako ne smeta.
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Thomas ako ti treba neki roman za objaviti imam ideu.
Korak prvi: Ti napišeš kostur budu?e pri?e i po?neš prvo poglavlje.
Korak drugi:Pošalješ to nekome tko ?e napisati drugo poglavlje ( trebalo bi se da se napravi popis po kojem redu bi to išlo), osoba napiše i pošalje tebi, ako je dovoljno kvalitetno ti odobriš i šalješ idu?emu dok se stvar ne dovede kraju
Korak tre?i: ti izdaš knjigu i svi žive vje?no sretni

Šta kažeš? :chat: :ska: :ska: :ska: :ska: :ska: :ska: :ska: :ska: :ska:
Život je samo san na putu do smrti
Post Reply