Objava

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

NedoSpace wrote: :pomagajte: Ja imam svoju pri?u koju još dora?ujem. Mogu vam poslati ?itavu preko privatne poruke...al evo pocetak pa ako valja onda cu poslat dalje:

NEDO SPACE STORIES PRESENT

FIGHTER 1 - Upozorenje!

Godine 2040. na Zemlju su po?eli padati meteori, ?ije je porijeklo bio planeta Mars. Nau?nici su objasnili to velikim erupcijama vulkana na Marsu koji su izbacivali meterore u svemir,a zatim su meteori lebdjeli po svemir dok se nisu susretali sa nekom planetom. Ogromni meteori su imali veliki uticaj na Zemlju. Bolesti,klimatske promjene,zemljotresi, ekološke katastrofe. Nau?nici su pokušavali na?i na?in da to zaustave i 2050. godine su ga našli. Izumili su oružje velike snage koje je moglo po njhovom prora?unu da za?epi vulkane,tako da se više nikada ne ?probude?. Ali se projektil mora izbaciti iz atmosfere Marsa,pa je NASA odlu?ila sakupiti tim ljudi koji biti prvi putnici na crvenu planetu i koji ?e sa svemirskim šatlom FIGTHER, u?i u atmosferu i pogoditi vulkane,te tako ih trajno zatvoriti. Vo?a misije je Alan McDonald, 30 godina, astronaut koji je ve? predvodio misiju postavljanja baze CRAFT na Mjesecu,odakle ?e šatl...

Imali kvalitete? :mase: :mase: :mase: :mase:
nema.
tim stilom pise moj sin sastave u cetvrtom razredu o.š.
daj se potrudi malo, mozes ti i bolje :morgen:
NedoSpace

Unread post by NedoSpace »

:grr3: ti mi znas.nisi dosad nista napiso...
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Tražio si poštenu krititku i to si i dobio, ali priznaj tema je pomalo (puno) istrošena ali tko zna možda je i kasnije bolje B) :ska: a kako ti znaš tko je šta napisao? :ska:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Khayman wrote: Thomas ako ti treba neki roman za objaviti imam ideu.
Korak prvi: Ti napišeš kostur budu?e pri?e i po?neš prvo poglavlje.
Korak drugi:Pošalješ to nekome tko ?e napisati drugo poglavlje ( trebalo bi se da se napravi popis po kojem redu bi to išlo), osoba napiše i pošalje tebi, ako je dovoljno kvalitetno ti odobriš i šalješ idu?emu dok se stvar ne dovede kraju
Korak tre?i: ti izdaš knjigu i svi žive vje?no sretni

Šta kažeš?
OK. Svidja mi se ideja. Ajmo sad ko je zainteresiran za suradnju. Ja dam kostur i osnovu priche, a vi sljakeri sljakajte. Jel more? :ska:
Yeah, right!
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Ja sam za ;) :ska:
Ca ?eš nam platit šta? :rolleyes: B)
Život je samo san na putu do smrti
ban

Unread post by ban »

<a href='http://www.writerforyou.com/ghostwriting/' target='_blank'>Ghost writing.</a>
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Ghost writing.
Znam da se na ovome svijetu prodaju i gore stvari, ali svejedno zvuci ljigavo. :(
ban

Unread post by ban »

Klara wrote: Znam da se na ovome svijetu prodaju i gore stvari, ali svejedno zvuci ljigavo. :(
A sto kad bi cula da su neki tvoji omiljeni pisci imali ghosta? :o
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

A sto kad bi cula da su neki tvoji omiljeni pisci imali ghosta?
Pa, ne bih se previ[?]e za?udila. Ali to ru[?]i moje romanti?no vi?enje pisanja: umjetnost, ljepota rije?i, pisci pi[?]u zato [?]to to vole, a ne zbog novca...

Ĺ mrc :(

Ali nije mi jasno za[?]to bi netko htio pisati kao ghost, ako ima sposobnosti da sam napravi ne[?]to kvalitetno? :??:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Nisam mislio na taj na?in, prijedlog sam dao kao suradnju više autora po osnovnom prijedlošku pri?e, a pod osnovnim mislim samo temu op?enito, sa šta manje ograni?enja a svaki od autora doda svoj dio pri?i a drugi se nastavi na njegov dio itd.
A Thomas nas sve lijepo potpiše i možda i plati koji dinar, a on ima roman ko?i ?e objavit. :sleg: :ska: :sleg:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Klara wrote:
A sto kad bi cula da su neki tvoji omiljeni pisci imali ghosta?
Pa, ne bih se previše za?udila. Ali to ruši moje romanti?no vi?enje pisanja: umjetnost, ljepota rije?i, pisci pišu zato što to vole, a ne zbog novca...

Šmrc :(

Ali nije mi jasno zašto bi netko htio pisati kao ghost, ako ima sposobnosti da sam napravi nešto kvalitetno? :??:
:D imamo jednaku predodjbu o pisanju B)
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Thomas wrote:
Khayman wrote: Thomas ako ti treba neki roman za objaviti imam ideu.
Korak prvi: Ti napišeš kostur budu?e pri?e i po?neš prvo poglavlje.
Korak drugi:Pošalješ to nekome tko ?e napisati drugo poglavlje ( trebalo bi se da se napravi popis po kojem redu bi to išlo), osoba napiše i pošalje tebi, ako je dovoljno kvalitetno ti odobriš i šalješ idu?emu dok se stvar ne dovede kraju
Korak tre?i: ti izdaš knjigu i svi žive vje?no sretni

Šta kažeš?
OK. Svidja mi se ideja. Ajmo sad ko je zainteresiran za suradnju. Ja dam kostur i osnovu priche, a vi sljakeri sljakajte. Jel more? :ska:
ak nas potpises i das neki baksis onda more :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

NedoSpace wrote: :grr3: ti mi znas.nisi dosad nista napiso...
Istina. totalno sam nepismen! :blink:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Šta Thomas ?e bit šta s onim prijedlogom za knjigu nabavio sam, ako bude šta, i free ili skoro free (ako ve? nešto pla?aš) ilustratora. :D :ska:
Život je samo san na putu do smrti
Post Reply