Život samo utorkom

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: Život samo utorkom

Unread post by Nimrod »

:lol2: :lol2: :lol2: :hehe: :lol:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Život samo utorkom

Unread post by niniane »

Album koji dijeli naziv s ovim threadom:
http://picasaweb.google.com/DrustvoSFer ... amoUtorkom

And besides, ide li tko sutra na Kajzericu? Ne znam tko sve ima ključ i je li Ire svoje ključeve nekom ostavila, ali ja sutra ne idem, pa moje ključeve može dobiti bilo tko od Sferaša koji je voljan preuzeti ih...
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Život samo utorkom

Unread post by Izitpajn »

Ja imam ključ od ulaza, ali ne i od ormara i vjerojatno ću sutra doći. Ne znam kad točno, though.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Život samo utorkom

Unread post by niniane »

Aaa, vi ste se vratili!... :D
Nemam ni ja od ormara, isto samo do ulaza.
... characters, personalities, stories and larps...
trooli
Hani
Posts: 59
Joined: 07 Nov 2008, 14:59

Re: Život samo utorkom

Unread post by trooli »

UPIT:
Novi član je dužan samo se pojaviti i predstaviti ili ima i nekakva inicijacija (tu ne računam predaju banknote od 50 kuna) - naime htio bih se pridružiti "utorcima" i priskrbiti si pristup istomišljenicima i literaturi...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Život samo utorkom

Unread post by Ire »

inicijacija se sastoji od toga da njubi ulazi prvi u prostorije SFere, gdje ga zaključamo i zabranimo mu otvarati prozore. on potom mora razriješiti puzzle od stolova i stolica, složiti stolove u obliku slova SF, porazmještati stolice, pronaći ormare s knjigama, tek potom razvjetriti i namirisati prostoriju te pozvati ostale članove da uđu :zubo: :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Život samo utorkom

Unread post by niniane »

LOL, Ire... :lol:
... characters, personalities, stories and larps...
trooli
Hani
Posts: 59
Joined: 07 Nov 2008, 14:59

Re: Život samo utorkom

Unread post by trooli »

...uh dobro je - negdje sam čitao da moram zamjesiti kruh u obliku bočka te pokrečiti sve prostorije...
Uglavnom - vidimo se... :)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Život samo utorkom

Unread post by niniane »

trooli wrote:pokrečiti sve prostorije
Doduše... sad kad si spomenuo... :vrag:
... characters, personalities, stories and larps...
trooli
Hani
Posts: 59
Joined: 07 Nov 2008, 14:59

Re: Život samo utorkom

Unread post by trooli »

...ideš - izbjegao sam krečenje mada po mojoj slobodnoj procjeni tamo će uskoro trebati i zidanje...
Zaključak sa prvog mog prisustva:
Izuzetno sam počašćen danoj skrbi i razumijevanju svih koji su bili prisutni mojim blago nefokusiranim pogledom dok sam se trudio povezati sve konce ali nije baš išlo - previše je tu slojeva - ali budem to sve s vremenom valjda ukapirao...
Hajde makar prvih 50 strna Sablje obećava da sam dobro uložio 50 kuna...
User avatar
buco
Jedi Master
Posts: 206
Joined: 30 Sep 2008, 20:46

Re: Život samo utorkom

Unread post by buco »

Što, i kod vas je članarina 50 kn.?! Zanimljivo! Jel to neka dogovorena cijena SF udruga u domovini ? :scratch:

Podsjeća me na one "tržnice" za pučanstvo "sve za 10 kuna" (ovaj 50). Hmm... Dobro, bar je jedno izgleda jasno, a to je cijena SF-fana, mislin službenog ne ono da nitko nezna! :vrag:
Neznam samo što radi Udruga za zaštitu pšotrošaća (valjda sam pogodio) i oni "za zaštitu tržišnog natjecanja" jer to već podsjeća na "mućke"! :D :x

Pozdrav

Žrtava monopola 50
Pisanje priče me podsjeća na pisanje programa u asembleru !
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Život samo utorkom

Unread post by niniane »

@trooli: Drago mi je da si došao i da smo se upoznali - i oprosti što smo tako često bježali u neke naše interne koje ti je Petra svesrdno nastojala objasniti. Naprosto moram još jednom napomenuti - inače zbilja nismo takvi. Ono jučer je bilo... pa, neuobičajeno silno veselo :zbunj:
Nadam se da te nismo baš previše isprepadali i da ćeš doći ponovno, vidjeti kako to izgleda kad smo, ehem, malo normalniji :angel:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: Život samo utorkom

Unread post by Nimrod »

niniane wrote:@trooli: Drago mi je da si došao i da smo se upoznali - i oprosti što smo tako često bježali u neke naše interne koje ti je Petra svesrdno nastojala objasniti. Naprosto moram još jednom napomenuti - inače zbilja nismo takvi. Ono jučer je bilo... pa, neuobičajeno silno veselo :zbunj:
Nadam se da te nismo baš previše isprepadali i da ćeš doći ponovno, vidjeti kako to izgleda kad smo, ehem, malo normalniji :angel:
Misliš, recimo idući utorak kad smo se isto napenalili slavit rodjendan? :cheers: :occasion9: :occasion9:
I meni je drago, trooli. Ludi smo uvijek, samo je inače manje vidljivo. :angel:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: Život samo utorkom

Unread post by Nimrod »

buco wrote:Što, i kod vas je članarina 50 kn.?! Zanimljivo! Jel to neka dogovorena cijena SF udruga u domovini ? :scratch:

Podsjeća me na one "tržnice" za pučanstvo "sve za 10 kuna" (ovaj 50). Hmm... Dobro, bar je jedno izgleda jasno, a to je cijena SF-fana, mislin službenog ne ono da nitko nezna! :vrag:
Neznam samo što radi Udruga za zaštitu pšotrošaća (valjda sam pogodio) i oni "za zaštitu tržišnog natjecanja" jer to već podsjeća na "mućke"! :D :x

Pozdrav

Žrtava monopola 50
Ne, molim lijepo trekiji imaju članarinu od 100 kn.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply