Cyberpunk (Edgerunners)

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Cyberpunk (Edgerunners)

Unread post by Xaotix »

OK, ovo je bio tako dobar blast to the past :)

Naime, igrao sam Cyberpunk RPG tamo devedesetih, i igra je bila izvrsna. I onda gledam seriju i u prvih pola epizode su mi istitrali bar desetak žica i doveli me do toga da zivkam ljude i tražim tko još ima knjige i tko bi ga igrao.. opet.

Serija izvrsno prati atmosferu koju je svijet u RPGu imao (ne znam za kompjutorsku igru, Cyberpunk 2077, ali kažu da je sve od istog štofa). Muzika je izvrsna, kao i animacija, iako sam čuo puno prigovora da je vizual preintenzivan i da izaziva glavobolje (bit će da sam otporan... trenirao ko dijete i studentski mulac :rolleyes: )

Likovi su izvrsni, iako su mi epizodisti puno zanimljiviji od glavnih.

Priča je solidna, i što mi je sve bitnije, zaokružena. To je to. Jedna sezona - nema više. Neće se dogoditi da ju ukinu usred priče kad nekom producentu zatreba bonus ili da nastave šibati mrtvo magare kada više nemaju materijala.

Jel ih još netko gledao?
Randomness is strong with this one!
User avatar
suaco
Puppeteer
Posts: 166
Joined: 09 Jun 2009, 09:42
Location: Zemlja čokolade i piva

Re: Cyberpunk (Edgerunners)

Unread post by suaco »

Nisam gledala, ali definitivno sad zbog ove prepruke hoću, i to većinom zbog ovoga:
Xaotix wrote: 30 Aug 2023, 23:51 Priča je solidna, i što mi je sve bitnije, zaokružena. To je to. Jedna sezona - nema više. Neće se dogoditi da ju ukinu usred priče kad nekom producentu zatreba bonus ili da nastave šibati mrtvo magare kada više nemaju materijala.
Da je barem više takvih serija...

Javim se kad pogledam :D
Štajaznam tko je kriv, ja čitam knjige o zmajevima, a ne vijesti. (Zoran)
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: Cyberpunk (Edgerunners)

Unread post by Zoran »

Ajde super! Naime, ja sam također igrao Cyberpunk RPG pred dvajs i kusur godina tako da me baš zanima serija! :D Javim komentare!

Jel se danas piše štogod cyberpunk?
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Cyberpunk (Edgerunners)

Unread post by Xaotix »

reko bih da se piše, ali totalno drugačiji od onog devedesetih.
S druge strane, mi komuniciramo u virtualnom svemiru a ne u meatspaceu, tako da... živimo cyberpunk?
Randomness is strong with this one!
Post Reply