Èasopis Urbani vraèevi

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Indigo Montoya wrote:Nimrod vodi IRL u svojoj radionici u ZGB-u.
ne, ne, to je Ire vodila. moje su bile za djecu i na Bra?u.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Dren
Jedi Master
Posts: 247
Joined: 16 Jun 2004, 09:18
Location: Place shifting atm

Unread post by Dren »

Kako je objasnila urednica UVa slijede?i natje?aj bi mogao biti puno interesantniji. ?ak je spominjala (ve? sam napisao, mislim) da bi napravili film po najboljoj pri?i (odnosno scenariju proiza[?]lom iz nje). Ĺ to se ti?e pri?a, ako te interesiraju, mislim da ima ovdje po nosf forumu link na prva dva UVa pa tu bi negdje tre?i link trebao bit.
if we learn from our mistakes then I'm getting a fantastic education
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Nimrod wrote:
Indigo Montoya wrote:Nimrod vodi IRL u svojoj radionici u ZGB-u.
ne, ne, to je Ire vodila. moje su bile za djecu i na Bra?u.
Sorry ... ja skužijo kako u ZGB postoji ilegalna ?elija manijaklnih SF&F pisa?a koji se "on'd regjulr bejzis" okupljaju jednom tjedno kako bi me?usobno komentirali vlastita pisana (ne)djela i kako si u toj podmukloj raboti i ti jedan od istaknutijih ?lanova...
:blob:
Image
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Indigo Montoya wrote:
Nimrod wrote:
Indigo Montoya wrote:Nimrod vodi IRL u svojoj radionici u ZGB-u.
ne, ne, to je Ire vodila. moje su bile za djecu i na Bra?u.
kako si u toj podmukloj raboti i ti jedan od istaknutijih ?lanova...
:blob:
sve to?no, osim ovaj istaknuti dio :flower:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Za nove suradnike, koji nisu dobili ovaj mail:
Po[?]tovani suradnici UV-a,

Ovo je malo pismo upu?eno vama koji ste ve? objavljivali u na[?]oj reviji, a kojim vas obavje[?]tavam da od ponedjeljka 9.svibnja 2005 zapo?inje natje?aj za novih dvadeset pri?a koje ?e biti objavljene u UV4. Natje?aj traje do 30.lipnja 2005. Neki od vas su ve? poslali pri?e nevezano za natje?aj, a ovom prilikom obavje[?]tavam i druge da je takva praksa u potpunosti prihvatljiva. Ukoliko Ĺželite nastaviti suradnju s UV-revijom kratkih pri?a, kliknite reply negdje do 30.lipnja i ne zaboravite prilijepiti Va[?]u. (rezultati natje?aja ?e biti poznati netom po zavr[?]etku istog)

Veliki pozdrav!
Urednica: Nora Ĺ aponja
Adresa je: urbanivracevi&net.hr
Locked