Konvencije

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Ajmo, razlozi.
1. Zasto dolazite na konvencije?
2. Sto ocekujete od konvencije?
3. Koliko ste voljni platiti upad?
4. Sto vam se ne svidja na konvencijama?
5. Sto bi zeljeli vidjeti na konvenciji?
Yeah, right!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

1. na konvenciji sam bila jedamput u zivotu, tako da eventualno mozemo razgovarat o tome zasto ne idem na konvencije
2. ocekivala sam puno vise ljudi.. al mislim da to nije bilo pitanje.. ocekivala sam puno vise sadrzaja koji nije vezan uz igranje igrica :rolleyes:
3. nisam bila voljna platit nikakav upad, al smo postigli kompromis B)
4. svi vise na igricama. don't get me wrong, volim se i ja igrat, al to mos i doma.. :sleg:
5. vise interakcije medju ljudima

al ja nisam legitiman kriticar. odgovorila sam na ova pitanja cisto zato sto nemam trenutno nis drugo za radit :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

ire wrote: 5. vise interakcije medju ljudima
Ja zato i idem :) Stvarno volim sresti masu ljudi koje u biti znam s konvencija, a kad bolje razmislim, i tebe (Thomas :ska: ), znam tako. Mene isto sekiraju transferi ka gejmerskim konvecnijama te je to i jedan od razloga zbog kojih sam prestao dolaziti i na Sferakon i na Essekon. :joj:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Ja sam bio na istrakonu prošle godine ( moja prva konvencija), organizacija im je bila loša pa sam završio gledaju?i mange skoro cjeli dan, izuzetak predavanje o star trecku.Ove godine planiram na rikon ali nemam pojima kojeg je datuma pa to još nije sigurno.AKo ko ima informaciju neka gukne, please :rolleyes: .
Život je samo san na putu do smrti
ban

Unread post by ban »

Khayman wrote: Ove godine planiram na rikon ali nemam pojima kojeg je datuma pa to jo[?] nije sigurno.AKo ko ima informaciju neka gukne, please :rolleyes: .
Prema zadnjim informacijama koje ja imam, Rikon je prvog vikenda u listopadu.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Ban sory šta te gnjavim ali kaži mi gdje ?e se održavati rikon (na njihovim se stranicama uop?e ne spominje ništa o rikonu 2003), thanks. :??:
Život je samo san na putu do smrti
ban

Unread post by ban »

Khayman wrote: Ban sory [?]ta te gnjavim ali kaĹži mi gdje ?e se odrĹžavati rikon (na njihovim se stranicama uop?e ne spominje ni[?]ta o rikonu 2003), thanks. :??:
Ne znam. Mislim da se uglavnom odrzava na Filozofskom fakultetu. Raspitat cu se.
Post Reply