Space future

Astronomija, geologija, botanika ...

Moderator: Xaotix

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Space future

Unread post by Ire »

Space future je za svakoga tko bi želio putovati svemirom sam za sebe. U stvari, ve?ina ljudi bi željela - ali ne o?ekuju da ?e imati prilike.
Zadatak je karte za orbitalna putovanja u?initi dostupnima kao što su to danas avionske karte. Za to trebaju postojati sigurne i jeftine letjelice koje mogu ponijeti putnike.
SF (Space Future) pretpostavlja da je realni cilj kompanija u aero-svemirskoj industriji ? zapravo, tvrde kako smo vrlo malo udaljeni od novog "velikog" posla u post-hladnoratovskoj eri.
Ve?ina ljudi je ionako spremna uštedjeti dovoljno novaca kako bi dobili priliku "posjetiti svemir" ili odsjesti u "orbitalnom hotelu".
Bilo je, uostalom, tamo ve? tipova koji su platili "masne pare" da bi onda "visoko, visoko i još više gore" radili bog-zna-što i puno se fotografirali kad su pali na Zemlju.
Drugi na?in da se dospije u svemir bit ?e radno mjesto u nekom od poduze?a koja ?e zacijelo nastajati kada se razvije dovoljno jeftina lansirna usluga koja je preduvjet "velikog posla".
klikni tute za ostatak teksta, a tute za ori?i?i stranicu

probala sam na? jel šta vozi slijede?i tjedan do Proxima Belenensesa, ali niš za sad.. :iconbiggrin:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Re: Space future

Unread post by Indigo Montoya »

ire wrote:probala sam na? jel šta vozi slijede?i tjedan do Proxima Belenensesa, ali niš za sad.. :iconbiggrin:
Damn! :scratch:
:blob:
Image
Post Reply