Danijel Å ah

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

danchio
Ewok
Posts: 7
Joined: 06 May 2004, 09:59

Danijel Å ah

Unread post by danchio »

Da puno ne duljim, ja sam autor romana CRNI ZID. Predstavljao sam roman na ovogodisnjim ISTRAKONU i SFERAKONU. Knjiga je izasla krajem 3 mjeseca ove godine.

Zanima me, ako je netko slucajno procitao roman da mi odgovori i da izlozi svoje misljenje.

PS. Najbolji FANTASY koji sam ja procitao su LJETOPISI THOMASA COVENANTA od Stephena R. Donaldsona. Sastoje se od dvije trilogije i sveukupno ima 2500 stranica (sto me nije sprijecilo da je procitam tri puta). Donaldson je dobio NEBULU za to. Zanima me i misljenje o tom djelu, ako ju je netko procitao.

Unaprijed hvala!
User avatar
dmi
Puppeteer
Posts: 121
Joined: 06 Nov 2003, 12:33
Contact:

Unread post by dmi »

Crni zid nisam pročitao...
Ĺ to se tiće Ljetopisa da i meni je OK (bolji od Gospodara prstenova u biti bolje je razloĹžena radnja)...
Postoje naznake da je u pripremi i sedma knjiga samo ne znam tko je pi[?]e (i ne vjerujem da bi se trebalo raditi o Thomasu jedino ako opet ne raskinu zakon mrtvih ;) )...
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

[/quote]PS. Najbolji FANTASY koji sam ja procitao su LJETOPISI THOMASA COVENANTA od Stephena R. Donaldsona. Sastoje se od dvije trilogije i sveukupno ima 2500 stranica (sto me nije sprijecilo da je procitam tri puta). Donaldson je dobio NEBULU za to. Zanima me i misljenje o tom djelu, ako ju je netko procitao.

samo tri puta??? ;)
ja ju čitam u prosjeku jednom godi[?]nje :D

koja je cijena tvoje knjige?
ima li je po knjiĹžarama?
ban

Re: o knjizi CRNI ZID

Unread post by ban »

danchio wrote:Zanima me, ako je netko slucajno procitao roman da mi odgovori i da izlozi svoje misljenje.
Meni lezi pored kreveta. Posudio mi Mario Berecic svoj potpisani primjerak :book: No nisam jos procitao iako sam poceo. Malo mi ima nekako stripovski prizvuk. Kao da citam Fantastic Four ili Doom Patrol ili tako neki strip. ne znam jesi li ga ti tako pisao, ali tako se meni cini :)
danchio
Ewok
Posts: 7
Joined: 06 May 2004, 09:59

Unread post by danchio »

Cijena ti je 119 kuna. Ima je svugdje po knjizarama i na internetu.
ban

Unread post by ban »

danchio wrote:Cijena ti je 119 kuna. Ima je svugdje po knjizarama i na internetu.
Cekaj, znaci ne vrijedi ako citam posudjeni primjerak? :scratch:
danchio
Ewok
Posts: 7
Joined: 06 May 2004, 09:59

Unread post by danchio »

Ma, nisam to tebi odgovorio, vec na pitanje koje mi je postavio DEN!
ban

Unread post by ban »

danchio wrote:Ma, nisam to tebi odgovorio, vec na pitanje koje mi je postavio DEN!
Ah, oprosti. Nisam uocio da se netko raspituje za cijenu. Malo me zbunio Denov nacin kvotanja :|
danchio
Ewok
Posts: 7
Joined: 06 May 2004, 09:59

Unread post by danchio »

Nema problema. Ajde kad ju procitas javi mi kakav ti je sveukupan dojam.
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

ban wrote:Nisam uocio da se netko raspituje za cijenu. Malo me zbunio Denov nacin kvotanja :|
#*\#*/ kad sam krenuo pisati prvo sam kopirao dio teksta koji sam Ĺželio
kvotati (da ne bri[?]em dijelove tksta kao maloprije) te kliknem na dugmić za quote, a IE mi postavi kursor prije znaka i nakon malo petljanja je ispalo da sam prvo postavio znak za zatvaranje kvatanog teksta a na kraju za otvaranje te na kraju izgleda kvotano ono [?]to sam sam pisao

tak mi i treba kad ne radim prevju prije slanja :oops:
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Den wrote: tak mi i treba kad ne radim prevju prije slanja :oops:


:twisted:

Na nesrecu, ako otvaras tagove klikanjem na njih tu, a nalazis se negdje unutar teksta - ti tagovi zavrse na kraju teksta...

Kaj se moze...

Zato, ako zelis stvari na pravim mjestima - prepisuj, copipastaj... nemoj se pouzdati skroz u sam phpbb2
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Wasabi
Ewok
Posts: 40
Joined: 31 May 2004, 15:09
Location: Carstvo sunca

Unread post by Wasabi »

Sjajna knjiga doista originalna i posebna.
TisuĂŚe cvjetova nije ni[?]ta u usporedbi s jednim stablom

http://wasabi.blog.hr
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: o knjizi CRNI ZID

Unread post by Zoran »

danchio wrote:Da puno ne duljim, ja sam autor romana CRNI ZID. Predstavljao sam roman na ovogodisnjim ISTRAKONU i SFERAKONU. Knjiga je izasla krajem 3 mjeseca ove godine.

Zanima me, ako je netko slucajno procitao roman da mi odgovori i da izlozi svoje misljenje.
Jesi za razmjenu? Ti meni pošalji tvoju knjigu, ja ću tebi moju (zbirka "Najbolji na svijetu", predstavljena na ovogodišnjem SFERAKONU).
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

jako dobar avatar, Zorane :laughing1:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply