Milica Lukšić: Priče za tešku noć

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

Post Reply
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Milica Lukšić: Priče za tešku noć

Unread post by davors »

Dakle:

Milica Lukšić: Priče za tešku noć, Autorska kuća, Zagreb, 2008.

Zbirka od dvije priče: jedne cca novele i jedne cca minijature. Po meni, to je fantasy. Humoristički fantasy. Eksperimentalni humoristični fantasy, kao da ga je pisala mlađa i luđa sestra Vanje Spirina. Nitko to nije spomenuo pri žiriranju za Sferu, pa ajte se bar očitujte ulazi li to u naše bibliografije, odnosno spada li u žanrove koji nas zanimaju. Ja bih bio zagovornik.
*Istria is a state of mind*
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Milica Lukšić: Priče za tešku noć

Unread post by Dagi »

Just for the record: pod istim naslovom trebala je biti objavljena zbirka priča Veselina Gatala.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: Milica Lukšić: Priče za tešku noć

Unread post by davors »

Dagi wrote:Just for the record: pod istim naslovom trebala je biti objavljena zbirka priča Veselina Gatala.
Zbirka Veselina Gatala zove se "Priče za nemirnu noć", objavio je Međunarodni centar za Mir, Sarajevo, 2008., imam to i pisao sam već o tome.

Any impressions or comments o Milici?
*Istria is a state of mind*
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Milica Lukšić: Priče za tešku noć

Unread post by Dagi »

davors wrote:
Dagi wrote:Just for the record: pod istim naslovom trebala je biti objavljena zbirka priča Veselina Gatala.
Zbirka Veselina Gatala zove se "Priče za nemirnu noć", objavio je Međunarodni centar za Mir, Sarajevo, 2008., imam to i pisao sam već o tome.
Moja greška, raspolagao sam starim podatcima. :x
davors wrote:Any impressions or comments o Milici?
Nope. :kava:
Post Reply