streeepiteeeee!

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Nog
Puppeteer
Posts: 121
Joined: 06 Aug 2009, 19:47
Location: Veja

Re: streeepiteeeee!

Unread post by Nog »

Izitpajn wrote:Krk je poluotok...

Ne vrjeđaj mi domovinu bodulsku :thumbup: , jer ću bit prisiljen dignut taj most u zrak :puca: pa će te svi vi purgeri ostat nasukani na jarunu :vrag: .
Navigare necesse est, vivere non est necesse
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: streeepiteeeee!

Unread post by writer16 »

i jeli položen vozački? koliko usputnih žrtava je bilo? je li instruktor preživio? jel piše svoje memoare o svojim patnjama tijekom lekcija? :happy1:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: streeepiteeeee!

Unread post by Ire »

:cheers: :occasion9: položih :D :vozi: :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: streeepiteeeee!

Unread post by poison »

congrats!
:cheers: :cheers: :cheers: :occasion9: :occasion9: :cheers: :wav: :wav: :wav: :occasion9: :occasion9: :cheers: :cheers: :cheers:
a sad na cestu, pokazati svima kako se to radi! :D
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: streeepiteeeee!

Unread post by uglib »

Bravo, Ire, čestitam! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :wav: :blob: :blob: :uzdravlje:
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: streeepiteeeee!

Unread post by Xaotix »

Cesta bi bila bez rupa i milostiva amortizerima! :vozi:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: streeepiteeeee!

Unread post by Ire »

hvala svima, s malko zakašnjenja :cheers:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: streeepiteeeee!

Unread post by niniane »

Elem, tko ne zna - položila i ja, otprve, uz kišurinu i izrazito drhtureće ruke, iako je usput zamalo stradao jedan biciklist (vjerojatno isti onaj zbog kojeg prvi put padoh propise, heh, baš imam neki peh s biciklistima... :zbunj: ) :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: streeepiteeeee!

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Sad ćeš vozit brm-brm!!!! :cheers: :cheers: :cheers:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: streeepiteeeee!

Unread post by Xaotix »

Dobordošla među Jahače Rumenih Kadulj... Volana :vozi:
Jel to znači da moram odustat od bicikla kad prolazim kraj tvog kvarta? :zubo:
Randomness is strong with this one!
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: streeepiteeeee!

Unread post by Dagi »

niniane wrote:Elem, tko ne zna - položila i ja, otprve, uz kišurinu i izrazito drhtureće ruke, iako je usput zamalo stradao jedan biciklist (vjerojatno isti onaj zbog kojeg prvi put padoh propise, heh, baš imam neki peh s biciklistima... :zbunj: ) :D
ČESTITAm.

I Tebi, i Ire (kojoj sam ionako čestitao usmeno, pa ovo zakašnjenje i nije tako tragično).

Eh, kako si brzo to obavila! Naime, neki dan prošli tjedan vozim ja Miramarskom iz smjera juga prema Vukovarskom, kad iz bočne ulice jezdi autoškola. Prikočim opreza radi, jer na predmetnom križanju narod slabo poštuje prvenstvo (nije da to križanje ima ekskluzivitet po tome!), kad ono niniane šofira Golfom, uz instruktoricu. Znam da me začudilo što je instruktor žena (u moje doba jedino su rjeđe bile taksistice, a nijedna žena nije vozila kamion!); neko vrijeme je vozila za mnom po Vukovarskoj, a onda skrenuh u Bratske zajednice*, pa je više nisam vidio.

Čestitke još jednom. :cheers:

========
*Znam, ovo nabrajanje ulica dođe k'o u onoj priči iz "Ubiqa" br. 5 o vampiricama (valjda i lezbijkama).
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: streeepiteeeee!

Unread post by niniane »

Hvala :cheers: :D
Xaotix wrote:Jel to znači da moram odustat od bicikla kad prolazim kraj tvog kvarta? :zubo:
LOL, možda bi bilo dobro, biciklisti mi ne leže baš kad sam za volanom... :vrag:
Dagi wrote:Eh, kako si brzo to obavila! Naime, neki dan prošli tjedan vozim ja Miramarskom iz smjera juga prema Vukovarskom, kad iz bočne ulice jezdi autoškola. Prikočim opreza radi, jer na predmetnom križanju narod slabo poštuje prvenstvo (nije da to križanje ima ekskluzivitet po tome!), kad ono niniane šofira Golfom, uz instruktoricu. Znam da me začudilo što je instruktor žena (u moje doba jedino su rjeđe bile taksistice, a nijedna žena nije vozila kamion!); neko vrijeme je vozila za mnom po Vukovarskoj, a onda skrenuh u Bratske zajednice*, pa je više nisam vidio.
Heh, nisam bila ziher jesi li me vidio, a mahala sam ti :D Nije doduše bio Golf u igri, ali kako ni sama ne razlikujem naročito aute (imam poteškoće već s pamćenjem boje auta - čak i onih u kojima se relativno često vozim - a kamoli bitno važnijih detalja kao npr. marke..), bolje da se ne pravim pametna :zubo:
... characters, personalities, stories and larps...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: streeepiteeeee!

Unread post by Dagi »

niniane wrote:Heh, nisam bila ziher jesi li me vidio, a mahala sam ti :D Nije doduše bio Golf u igri, ali kako ni sama ne razlikujem naročito aute (imam poteškoće već s pamćenjem boje auta - čak i onih u kojima se relativno često vozim - a kamoli bitno važnijih detalja kao npr. marke..), bolje da se ne pravim pametna :zubo:
Evo Ti sad, koliko su svjedoci pouzdani!
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: streeepiteeeee!

Unread post by niniane »

Dagi wrote:
niniane wrote:Heh, nisam bila ziher jesi li me vidio, a mahala sam ti :D Nije doduše bio Golf u igri, ali kako ni sama ne razlikujem naročito aute (imam poteškoće već s pamćenjem boje auta - čak i onih u kojima se relativno često vozim - a kamoli bitno važnijih detalja kao npr. marke..), bolje da se ne pravim pametna :zubo:
Evo Ti sad, koliko su svjedoci pouzdani!
:lol: Reče odvjetnik :lol:
... characters, personalities, stories and larps...
Post Reply