FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by Sandman »

Ja nisam prošao. :crybaby: :crybaby: :crybaby:

Možda zato što je priča o ničemu i ništa se ne dogodi. Osim što dinosauri premlate nekog.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by Nazir »

Cestitam ljudi!!! :cheers: :cheers:

Po naslovima prica, izgleda da bi moglo biti jako zanimljivo za citanje! :D
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by Zoran »

niniane wrote:
I ja hoću priču o Hebrangu! :cheers:

Nije to priča o Hebrangu, nego o nindži i dinosaurima. Ovaj je tek epizodni lik :P
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by Dagi »

:cheers:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by Ire »

čestitke svima :occasion9:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by Milena »

:cheers: :cheers: :occasion9: :occasion9: svima!
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by niniane »

Zoran wrote:
niniane wrote:
I ja hoću priču o Hebrangu! :cheers:

Nije to priča o Hebrangu, nego o nindži i dinosaurima. Ovaj je tek epizodni lik :P
Mali oglas: Tražim žensku osobu, nebitne dobi, koja dolazi na FFK i koja je voljna spasiti me od sudbine jedine ženske osobe u muškom društvu nabrijanom na priče o ninžama (i sisama, dakako, makar bile dinosaurske) :P
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by Milena »

niniane wrote: Mali oglas: Tražim žensku osobu, nebitne dobi, koja dolazi na FFK i koja je voljna spasiti me od sudbine jedine ženske osobe u muškom društvu nabrijanom na priče o ninžama (i sisama, dakako, makar bile dinosaurske) :P
Hej, nemaš brige. Dolazim ja, a vjerojatno i moje cure. Pa će nindže i sise dobiti :puca: :lol:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by Aleksandar Ziljak »

:cheers: :cheers: :cheers: Hvala i čestitke svima ostalima na uvrštenju! :cheers: :cheers: :cheers:
A. Ziljak
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by Zoran »

niniane wrote:
Zoran wrote:
niniane wrote:
I ja hoću priču o Hebrangu! :cheers:

Nije to priča o Hebrangu, nego o nindži i dinosaurima. Ovaj je tek epizodni lik :P
Mali oglas: Tražim žensku osobu, nebitne dobi, koja dolazi na FFK i koja je voljna spasiti me od sudbine jedine ženske osobe u muškom društvu nabrijanom na priče o ninžama (i sisama, dakako, makar bile dinosaurske) :P

Obzirom da su dinosauri srodnici ptica, imaju pileća prsa pa njihove sise nisu prigodna tema za razgovor u pijanom stanju.

Btw. kakav je hospitality glede osoba koje bi rado došle, a nisu upale u zbirku? Jel ima neki mogući smještaj ili ćemo ih jednostavno prošvercat u sobe? Jer u tom slučaju bih molio sobu u prizemlju kako bi lakše ulazili kroz prozor.
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by uglib »

niniane wrote:Mali oglas: Tražim žensku osobu, nebitne dobi, koja dolazi na FFK i koja je voljna spasiti me od sudbine jedine ženske osobe u muškom društvu nabrijanom na priče o ninžama (i sisama, dakako, makar bile dinosaurske) :P
Dolazim i ja, a koliko mi je poznato, i stara vještica, a možda i još koja vještica, vila i tome slično. U kolo primamo samo jednog muškarca.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
stara vještica
Hani
Posts: 91
Joined: 15 May 2009, 20:38
Location: iron maiden

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by stara vještica »

ja želim samo svog muškarca i neću ga dijeliti ni sa kim
i ne mora u kolo
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by Ire »

postoji li natječaj za sljedeću zbirku i može li ga netko staviti na forum? hvala
Instant Geek. Just Add Coffee.
Quicksilver
Jedi Master
Posts: 208
Joined: 25 Aug 2006, 14:57

Re: FFK 2009: Priče o dinosaurima (do 15.5.2009.)

Unread post by Quicksilver »

postala sam vec, al da ponovim i ovdje:
organizatori natječaja bi zbirku mogli ponuditi domacem "Jurassic Parku" u Funtani:
http://www.parentium.com/prva.asp?clanak=23853

Možda bi naime voditeljima tog parka bilo zanimljivo ponuditi posjetiteljima tematsku i k tome jos domacu zbirku prica?
Locked