SFera pitanje...

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

User avatar
dmi
Puppeteer
Posts: 121
Joined: 06 Nov 2003, 12:33
Contact:

Unread post by dmi »

...ti su na Markovom trgu... Image
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Bojan wrote:
Nimrod wrote:Bojane, jesi vidio novog Bo?ka? :mrgreen:
Vidio. Savršeno opisuje moj prvi (neuspješni) pokušaj sudjelovanja na SFerinim sastancima utorkom
I moja prva jedno tri pokušaja. :;
Još sam je cura. I bila sam došla sa Petrom. Dvije cure i puno geekova. Heh. Nije ni čudo što su jedva zucnuli. :angel:
No moram priznati, da nakon onog jučerašnjeg uleta tetke koja želi biti član, gdje sam i ja ostala razjapljenih usta i sa nula komentara, shvaćam šok koji su doživjeli kad smo došle Petra i ja. (Pohvala Izitpajnu za brzo razmišljanje i pravovremeno reagiranje. It is only fitting da se najbrže snašao autor sferakonskog biltena :mrgreen: .)

Ono što užasava je brzina kojom te asimiliraju. Ja se nisam bila u potpunosti ni oporavila od "toplog" dočeka tamo kad sam dovela Ire i predstavila je SAMO jednom čovjeku, sjela se na svoju stranu i stala brbljat!!!!! I NISAM NI SKUŽILA!!!!!!!!!!!! Tek par dana kasnije sam shvatila što sam napravila. A ta, jedna jedina osoba, kojoj sam Ire tu večer predstavila se, naravno, i u pravom sferaškom duhu, toga uopće ne sjeća. :uzdravlje: Ah, u SFeri je tako zabavno. (ne, ovo nije bilo ironično, and yes, it is that time of the month, so what?)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

nek sam pokušavaju!! ja se ne dam asimilirati!! :alien:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

resistance might be futile but it's fun!
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply