Twilight

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: Twilight

Unread post by jbt »

ja gledam smece ukoliko je impresivno smece. znaci "bad movies". znamo ih, jelda? bad taste, army of darkness, bilosta s godzilom(sveti se ime godzilino).....ima toga prevec.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Twilight

Unread post by Ire »

jedno je gledati trash zbog trasha, a drugo ići gledati smeće film samo zato što su unutra vampiri ...
meni ste toliko ogadili Dan kad je Zemlja stala, da ga neću ić gledati koliko god Keanu Reevesa bilo u njemu.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: Twilight

Unread post by Milena »

Viš', a ja sam našla jednu zanimljivu kritiku koja kaže da je film puno bolji nego što se na prvi pogled čini... tako da ću na kraju ipak morati ići i vidjeti.

Osim toga, ne može biti previše Keanu Reevesa. Kao što ne može biti previše Godzille. :D
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Twilight

Unread post by niniane »

Ire wrote:jedno je gledati trash zbog trasha, a drugo ići gledati smeće film samo zato što su unutra vampiri...
Can we please make a distinction here? Ja sam ga gledala jer sam bila znatiželjna. I zato jer ne mogu komentirati nešto ako to nisam pogledala. A nakon što se Xaotix vratio s onog predavanja o fandomu i nakon što smo pričali o fanovima Twilighta, naprosto sam MORALA vidjeti na što se to te klinke tako strašno pale.
Milena wrote:Viš', a ja sam našla jednu zanimljivu kritiku koja kaže da je film puno bolji nego što se na prvi pogled čini... tako da ću na kraju ipak morati ići i vidjeti.
Meni nije nimalo žao što sam ga gledala (Dan kad je Zemlja stala, da se razumijemo, ne Twilight :zubo: ).
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: Twilight

Unread post by jbt »

Kao što ne može biti previše Godzille.
QFT
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Makovnjacha
Puppeteer
Posts: 122
Joined: 30 Dec 2008, 18:14
Location: oko Zagreba

Re: Twilight

Unread post by Makovnjacha »

Nazir wrote:
Makovnjacha wrote:Eh, bila ja jučer s boljom polovicom u kinu i...
...tolko bilo zanimljivo da sam bio LIVE upucen u dogadanje :lol: :lol:
znamo kak ti željno isčekuješ da pogledaš taj film, pa se nismo mogli suzdržat da se ne pohvalimo :D
User avatar
VokiToki
Ewok
Posts: 18
Joined: 09 Jan 2009, 21:07

Re: Twilight

Unread post by VokiToki »

Sve dobre stvari koje ste čuli o ovom filmu najvjerojatnije nisu istina, i dolaze iz usta zlobnika koji vas ne vole previše pa vam na taj način žele 'ubiti' sat i pol života (osim ako ne dolaze iz usta šesnaestogodišnje djevojčice - one vjerojatno vide pozitivne stvari :D ).

SAVJET: pogledati samo ako želite imati racionalne temelje za negativne predrasde - u protivnom - nikako :x
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Twilight

Unread post by niniane »

VokiToki wrote:SAVJET: pogledati samo ako želite imati racionalne temelje za negativne predrasde - u protivnom - nikako :x
Ant that was mine reason for watching... :D

Dajem sve od sebe u antipromidžbi. Svima koji ga nisu gledali (a s kojima dođem u situaciju) pričam kako je koma s ciljem da ih obeshrabrim i da ne odu to gledati kako bih im uštedjela živce i vrijeme, a bome i novce koje je fakat šteta baciti na ovakav film.
Zasad mi uspijeva :vrag:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Twilight

Unread post by Izitpajn »

Znači ti si žrtvovala svoje pare kako bi drugima prištedjela svoje?

Ma baš si zlato :binky:
User avatar
Teddea
Ewok
Posts: 35
Joined: 26 Jan 2009, 15:34

Re: Twilight

Unread post by Teddea »

Ire wrote:koji vam je? zašto svi gledate smeće iako znate da je smeće? :scratch:
pipl su čudni
Mene su učili da moram pogledati sve filmove i serije na ovom svijetu kako bi spoznala da je star Trek najbolji :angel:

Al eto pogledala ja film i pročitala ja prve dvije knjige...i tak,nije mi neš sad strašan,kao
što mi nije ni dobar.
Mislim "Dan kad je Zemlja stala" je bio milju puta gori :puca: :zbunj: :x
Uostalom u cijelom filmu mi se sviđa samo par scena-a to je kad igraju baseball...mislim to mi je onak baš cool. :D
LIVE LONG AND LOVE STAR TREK
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: Twilight

Unread post by MadDog »

U prvo vrijeme mi se činilo da raspraqvljate o nečem drugom, onda sam napokon shvatio o čemu razgovarate... nisam se susreo sa filmom čiji su likovi tako plošni, stereotipni i predvidljivi, a cijela radnja podređena samo tome da mali siroti "vampir" dobije seksa bez krvi.
I, što je najgore, to sam odgledao... cijelo... o dobri bogo, što ti skrivih? :x
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Twilight

Unread post by writer16 »

MadDog wrote:tome da mali siroti "vampir" dobije seksa bez krvi.
I, što je najgore, to sam odgledao... cijelo... o dobri bogo, što ti skrivih? :x
što odgledo si cijelu scenu sexa vampira i čobanice??? i kako je bilo?? :P :P :P :lol: :lol:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: Twilight

Unread post by MadDog »

writer16 wrote:
MadDog wrote:tome da mali siroti "vampir" dobije seksa bez krvi.
I, što je najgore, to sam odgledao... cijelo... o dobri bogo, što ti skrivih? :x
što odgledo si cijelu scenu sexa vampira i čobanice??? i kako je bilo?? :P :P :P :lol: :lol:
Mišljah na film u cijelosti :dum:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Melkior
Ewok
Posts: 25
Joined: 02 Apr 2009, 19:26

Re: Twilight

Unread post by Melkior »

ljudi toliko pljuju po tom filmu da covjeku dode da vidi da moze postojati nesto tako gadno :zubo:
al sto vise citam po forumima, dode mi da odem pogledat, da vidim cemu to. vjerovatno je to ponukalo hrpe ljudi da odu i donijelo vise zarade neg ovi obozavatelji koji su to pogledali jos cca 10 puta :zubo:
Post Reply