AstroFest, 21.-22.6., Višnjan

Predavanja, prezentacije, projekcije, druženja i slično, izvan uobičajenih fandomskih okupljanja ...

Moderators: Nimrod, Ire

Forum rules
1. U naslovu posta napišite o čeemu je riječ - predavanju, radionici, filmskoj projekciji, druženju, tv programu, izložbi i td.
2. Potom napišite naziv događaja.
3. Nakon toga datum kada se događaj treba odviti ili od kad do kad traje.
4. Sve ostale informacije napišite u samom postu. Bilo bi poželjno kad biste kopi-pejstali ili prepisali cijeli tekst, ne samo stavili link koji vodi nekamo drugdje.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

AstroFest, 21.-22.6., Višnjan

Unread post by Ire »

pozivnica i program

:occasion9:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: AstroFest, 21.-22.6., Višnjan

Unread post by niniane »

*sigh* tako jako volim takova zbivanja, ali malo mi je daleko... :(
... characters, personalities, stories and larps...
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: AstroFest, 21.-22.6., Višnjan

Unread post by Zoran »

Eto, meni je bilo dosta zgodno. Gledao sam mjesec, jupiter i njegove mjesece i onu neku zvijezdu u škorpionovom repu.
Mjuza je bila dobra, iako je onaj duo didgeridoo + klavijature bio totalna pilana, a uz DJ-a koji je slijedio sam definitivno zaspao.

Malo je sve skupa bacalo na woodstock, što je ok.

Mislim da bi bilo još više fora da je manje urbano.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: AstroFest, 21.-22.6., Višnjan

Unread post by Nazir »

Bilo zakon :D
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: AstroFest, 21.-22.6., Višnjan

Unread post by Zoran »

Nazir wrote:Bilo zakon :D
Jel tebi bilo okej ono s klavijaturama?
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: AstroFest, 21.-22.6., Višnjan

Unread post by Nazir »

Zoran wrote:
Nazir wrote:Bilo zakon :D
Jel tebi bilo okej ono s klavijaturama?
Nije. S tim klavijaturama mi je bilo nekako prezivcenjacki, nije pasalo u atmosferu bas najbolje. Razgovarah s sviracem didgea kasnije o tome. Skuzili su da nije bas pasalo, al ocekivali su da bi se ljudima u tom trenutku moglo svidat. 'hebiga, kriva procjena... Par ljudi mi je reklo da bi to trebalo malo dublje poslusat pa da im se onda stvarno svidao taj stil. Za sebe ne znam, nije mi bas sjelo :scratch:

A inace, atmosfera i ljudi su mi bili super. Cak sam dobio priliku da vrtim zapaljene poije na bini s nekom ekipom iz Poreca sto mi je bilo bas "weeeeeee" :D I Putokaze mi je bilo odlicno vidjet uzivo. Na nekim filmicima s ytubea mi se nisu tolko svidali kada sam ih gledao, al taj put je bila potpuno druga prica.

Jesi ti uopce bio do kraja, odnosno izlaska sunca?
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: AstroFest, 21.-22.6., Višnjan

Unread post by Zoran »

Cura i ja smo bili s šatorom pa smo se pokupili spavat dok je svirao taj duet, negdje pred kraj njihovog programa jer smo čuli još i DJ-a prije bego smo zaspali. Dakle, nismo vidjeli izlazak sunca, al to je i tako isto ko zalazak samo u rikverc. :D
Post Reply