Star Trek ili Medjuzemlje?

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Khm... Mislim da dame ne misle, ovaj, na glumu. Vi[?]e onako kako je Pamela Anderson bolja od - recimo - Demi Moore.
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Dagi wrote:Khm... Mislim da dame ne misle, ovaj, na glumu. Vi[?]e onako kako je Pamela Anderson bolja od - recimo - Demi Moore.
Znam ja na [?]to su mislile, na to i ja mislim. Ve?a je faca. A tek Keira...
A. Ziljak
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

što učinismo od topica... :;

znam ja tko je Legolas, Nat :iconbiggrin:, mali je čista desetka.

nego ne mogu reći da mi je film grozan ili užasan, čak ni loš...
fil mi je super! lijepo je sve prikazano, razumijem da se radilo po nekim holivudskim standardima, da se tu trebalo privući kojekakve klinčadije, kojekakvih napaljenih curica, kojekakvih ljubitelja specijalnih efekata i kojekakvih...
no ono što su učinili frodi mi je čisto neoprostivo, ne mogu vjerovati da su onaj njegov trud, ono hodanje kroz mordor koje je trajalo, ispravite me, ali ja mislim 2 mjeseca, prikazali kao šetnju po obali, a njega kao nekog malog gaydečkića...
onda ona bitka s utvarama... sjećate se eowyin i (tko je još bio) marry ili pippin kad su bili ubodeni onim oružijem koliko im je trebalo da se izliječe i koje su to agonije bile i kako je zapravo aragorn izliječivši ih dokazao da je kralj!? pa to je jedna od najbitnijih stavaka o kojoj nema jedne riječi u filmu!
ts ts ts, neću više, danas bi mi trebao biti super dan, a ovako ću se nasekirati :?
idem sad po antisklerin.... :scratch: di je...
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Aleksandar Žiljak wrote:
Dagon wrote:Komad je Orlando Blum, u bilo kojem filmu, u piratama s Kariba, naprimer, izgleda jo[?] i bolje.
Johnny Depp je bolji!!! :)
Absolutno se slaĹžem! :headbang:

Ĺ to mogu, ljudi, kroni?ni sam off-topicant. :oops:

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Sad probati ?u ne[?]to na temu topica (ali u istom stilu - mislim, [?]to se babe htilo...): sa svima njegovima manama i bez obzira [?]to je knjiga neusporedivo bolja meni ipak LOTF puno bolji od Star Treka. Star Trek meni nekako, kako da kaĹžem... sterilan. Nema[?] ni za kime sliniti. (Evo me opet! :oops: )

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Dagon wrote: Nemaš ni za kime sliniti. (Evo me opet! :oops: )

Nat
a čemu služe 7-ma od 9, Kes, Deana Troi, Dax ... i hrpa komada u kratkim minicama iz TOS :mrgreen: :headbang: :mrgreen:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

L.Z. wrote:
Dagon wrote: Nemaš ni za kime sliniti. (Evo me opet! :oops: )

Nat
a čemu služe 7-ma od 9, Kes, Deana Troi, Dax ... i hrpa komada u kratkim minicama iz TOS :mrgreen: :headbang: :mrgreen:
ALI NEMA MUŠKIH KOMADA!!!!!!! :(
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Aranel wrote:
L.Z. wrote:
Dagon wrote: Nemaš ni za kime sliniti. (Evo me opet! :oops: )

Nat
a ?emu služe 7-ma od 9, Kes, Deana Troi, Dax ... i hrpa komada u kratkim minicama iz TOS :mrgreen: :headbang: :mrgreen:
ALI NEMA MUŠKIH KOMADA!!!!!!! :(
Ovo je posljedica kad forumasice imaju muske nickove (Dagon, Nimrod, pa i Aranel nije sasvim jednoznacno).
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

BerislavLopac wrote: Ovo je posljedica kad forumasice imaju muske nickove (Dagon, Nimrod, pa i Aranel nije sasvim jednoznacno).
Berislave, nadam se da ti nisi od onih koji smatraju da Ĺženska imena moraju zavr[?]avati na A, pa ti je Karmen mu[?]ko ime :iconbiggrin:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

L.Z. wrote:
Dagon wrote: Nema[?] ni za kime sliniti. (Evo me opet! :oops: )

Nat
a ?emu sluĹže 7-ma od 9, Kes, Deana Troi, Dax ... i hrpa komada u kratkim minicama iz TOS :mrgreen: :headbang: :mrgreen:
Ja sam hetero :shock:

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

BerislavLopac wrote:
Aranel wrote:
L.Z. wrote:
Dagon wrote: Nema[?] ni za kime sliniti. (Evo me opet! :oops: )

Nat
a ?emu sluĹže 7-ma od 9, Kes, Deana Troi, Dax ... i hrpa komada u kratkim minicama iz TOS :mrgreen: :headbang: :mrgreen:
ALI NEMA MUĹ KIH KOMADA!!!!!!! :(
Ovo je posljedica kad forumasice imaju muske nickove (Dagon, Nimrod, pa i Aranel nije sasvim jednoznacno).
Nije! Leon sasvim dobro zna da sam Ĺžena. I [?]to je onda sa imenama kao naprimer Arwen?

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Aranel wrote:
L.Z. wrote:
Dagon wrote: Nemaš ni za kime sliniti. (Evo me opet! :oops: )

Nat
a čemu služe 7-ma od 9, Kes, Deana Troi, Dax ... i hrpa komada u kratkim minicama iz TOS :mrgreen: :headbang: :mrgreen:
ALI NEMA MUŠKIH KOMADA!!!!!!! :(
zar je u ovom topicu dozvoljno govoriti samo o muškim komadima :scratch:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

ček da vidimo ko je moderator :iconbiggrin:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic off-topic

:!:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply