Predavanja na Istrakonu 2004

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Predavanja na Istrakonu 2004

Unread post by davors »

Da se ne utopi u masi priloga u prijasnjem threadu, otvorio sam novu dretvu (copyright by hr.rec.sf.startrek) za ovu istrakonsku podtemu. Dakle, detaljan popis predavanja i knjizevnih dogadjanja na ovogodisnjem Istrakonu dostupan je na stranici http://www.ice.hr/davors/najava_istrakon_2004.htm (to su moje nesluzbene stranice Istrakona i drugih srodnih pazinskih zbivanja),
dok su sluzbene stranice Istrakona 2004. na adresi http://albus.ipazin.net , s dosta zivahnim forumom.
Pozdrav,

Davor
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

nadam se da se ne?u zaletiti s pretpostavkom da se pod nickom 'davors' krije davor šišovi?.. ako jeste onda jedan lijepi pozdrav tebi, vjerujem od ?itave ekipe NoSF-a :D

(ako je, pak, rije? o nekom drugom davoru, sve jedno bok i dobro nam došao 8) )

samo komentar il dva..

kao 1. link za predavanja se meni ne želi otvoriti.. ne znam jel to do mene, il neš ne štima, pa nek neko provjeri..
kao 2. ?ekirala sam na istrakonovim stranicama predavanja i moram ti re? da ima jaaaaaaaako zanimljivih, nadam se da ?u ih uspjeti odslušati.. primjerice, posebno su mi upali u oko predavanja o kriptozoologiji, bogovima herojima i ljubavnicama, te heinleinu.. :D
kao 3. pošto nigdje na stranicama istrakona nisam vidjela obavijest o ovogodišnjoj zbirci, za pretpostavit je da još uvijek nisu donešene finalne odluke, ne?

:D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

ire wrote:nadam se da se ne?u zaletiti s pretpostavkom da se pod nickom 'davors' krije davor šišovi?.. ako jeste onda jedan lijepi pozdrav tebi, vjerujem od ?itave ekipe NoSF-a :D
kao 1. link za predavanja se meni ne želi otvoriti.. ne znam jel to do mene, il neš ne štima, pa nek neko provjeri..
kao 2. ?ekirala sam na istrakonovim stranicama predavanja i moram ti re? da ima jaaaaaaaako zanimljivih, nadam se da ?u ih uspjeti odslušati.. primjerice, posebno su mi upali u oko predavanja o kriptozoologiji, bogovima herojima i ljubavnicama, te heinleinu.. :D
kao 3. pošto nigdje na stranicama istrakona nisam vidjela obavijest o ovogodišnjoj zbirci, za pretpostavit je da još uvijek nisu donešene finalne odluke, ne?
Je, to sam ja :-) Hvala na pozdravima, mozemo ih na Istrakonu izmijeniti i uzivo.

Odgovori:
1. Link za predavanja na kojoj stranici, mojoj (nesluzbenoj) ili Istrakonskoj (sluzbenoj, onoj na albus.ipazin.net? Na mojoj stranici je azurni popis predavanja sa sazecima, na sluzbenoj do rubrike predavanja vodi jedan od onih zmajceka u desnom stupcu, i tamo je trenutacno nesto manje azuran popis.
2. Hvala na povjerenju :-)
3. Sve su odluke donijete, samo ih jos neko vrijeme drzimo u tajnosti, a u tijeku je onaj mukotrpni posao oko pripreme zbirke za tiskanje, kako bi se pojavila u petak, na prvi dan Istrakona.

Davor
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

jes, vidimo se svakako na istrakonu, baš se veselim što ?u i?i.. ?ula sam samo lijepe stvari o istrakonu, a i da mi dupe vidi puta :mrgreen:

linka glede, mislila sam na onaj prvi, s tvoje stranice.. onaj na službenoj stranici sam ve? ?ekirala.. 8)
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

evo sredila sam ti link na tvoju stranicu.. skužila sam u ?emu je bio problem, trebalo mi je SAMO 20 klikova i posjet istrakonovom forumu :roll: :oops: naime, na adresu ti se prijlijepio jedan , (zarez) i zato nije funkcioniralo.. :? :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Koji će dan biti predavanje o Necronomiconu, nadam se subotu :?: inače program mi se čini bolji od prošlogodišnjeg, jedva čekam :D
Život je samo san na putu do smrti
mocibob
Ewok
Posts: 1
Joined: 24 Feb 2004, 15:36
Location: Pazin
Contact:

Unread post by mocibob »

Kako sada stoje stvari Necronomicon je u petak u 18,30. Trenutna satnica Istrakona nalazi se na sluĹžbenim stranicama.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:mrgreen: naslovi su ludnica :mrgreen: :mrgreen:

Natjecanje u ?itanju emotivne poezije na vulkanski na?in

njnj performance

F'ažol replikator

Klapsko zavijanje na mjesec

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

8) dakle, tko sve odavde ide na istrakon (osim moje malenkosti, nimroda und petre)?
mogli bismo napraviti nekakav nosf info-štand ili barem bacit neku reklamu.. kaj velite?
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

dakle, tko sve odavde ide na istrakon (osim moje malenkosti, nimroda und petre)?
mogli bismo napraviti nekakav nosf info-štand ili barem bacit neku reklamu.. kaj velite?
ja idem, nosf nešto?, ako budete nešto radili ja sam za
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

i ja sam za 8)

Bane, ides li i ti? jesi se smislio?

klara je rekla da ce isto doci :)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
ban

Unread post by ban »

Ja nazalost ne mogu doci. U subotu imam seminar, a u nedjelju mi dolazi lega o Os.
Na zalost u zadnje vrijeme na forumu nema ni Solusa ni Valeka ni Thomasa da skockaju neki flajer. Hvala na inicijativi ljudi :) Ako napravite ikakvu reklamu nosf-a na Istrakonu, super :D
ban

Unread post by ban »

ban wrote:da skockaju neki flajer
Ovako, ima jos par dana, pa cu probati iskemijati nekakav flajer 8)
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Ja cu najvjerojatnije do?i. Da li vi planirate do?i na jedan dan ili ostati cijeli vikend i spavati u vre?ama ili hotelu?

Znate li ho?e li biti literarna radionica i kada? U nedjelju? :?:

Ĺ to se ti?e flajera ja bih rado pomogla ali ho?e li mi netko prvo objasniti [?]to je to :??!?
Post Reply