Jumper

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Jumper

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Relativno gledljiv film. Jeste SF, o ljudima koji se mogu teleportirati.
A. Ziljak
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: Jumper

Unread post by Nebelwerfer »

mene nije oduševio (osim efektima) ali je gledljiv. ponešto zbrkana priča ali moguće da sam samo bio grogi od umora pa nisam pokopčao sve kako treba :lol:
Image
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Re: Jumper

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Nebelwerfer wrote:mene nije oduševio (osim efektima) ali je gledljiv. ponešto zbrkana priča ali moguće da sam samo bio grogi od umora pa nisam pokopčao sve kako treba :lol:
Nije priča zbrkana, nego je nedorečena. Sve je ostavljeno da visi u zraku i smrdi na prvi dio serijala. :D
A. Ziljak
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: Jumper

Unread post by jbt »

Mogao bi sloziti nekakvu koherentnu recenziju, ali lik kojeg je cura docekala ispred kina je to rekao stvarno dobro, pa cu njegove rijeci iskoristiti.

-I, kakav je fim?
-Pa, ono, kuis, ima tog lika, on se, kuis, ono, moze okolo teleportirat, ko ono u Zvjezdanim Stazama, kuis? I ima jos jedan takav lik, koji, kuis, kajjaznam, aute moze i ono. I Sam L. Jackson ga oce ubit, ono. A njega glumi onaj novi Darth Vader. Ma ono, kajjaznam, brijem da bu drugi dio.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Jumper

Unread post by LordShaper »

:lmao: na gornja tri komentara...i slažem se s svime :lol:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Jumper

Unread post by Ire »

meni je čak film bio okej, samo da su dali više pozadine o tim paladinima i samoj sposobnosti ...

hajden čak okej glumi :wav:

jedina mi je pizdarija što ostavi kompića da umre, a ne ubije lovca ... ono ... šit.

baš što velite, definitivno slijedi nastavak gdje će se sin sukobiti s majkom, a ona će biti rastrzana :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Jumper

Unread post by Ire »

LOL :lol:
http://www.fantasy-hr.com/content/view/696/45/
Hayden Christensen je i prije početka snimanja prvog dijela izrazio želju za snimanjem nastavka, a čini se da će mu se želja i ostvariti. Producenti su najavili još barem dva nastavka jer ima dovoljno mjesta za razvoj likova i radnje.

Iako je Jumper prošao loše kod kritike, publika je bila oduševljena, tako da je snimanje nastavka bio logičan korak.

Redatelj Doug Liman podijelio je neke od ideja za nastavke koje uključuju Jumpere koji mogu skakati s planete na planetu ili čak putovati kroz vrijeme. Osim toga, rečeno je da će lik Rachel Bilson naučiti "skakati", baš kao i njen lik u nastavku knjige.

Snimanje Reflexa još nije počelo tako da datum premijere još nije poznat.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Jumper

Unread post by writer16 »

je li ovo neka zajebancija ili se će se film stvarno zvati reflex? i da će ona naučiti skakati a ko jumperi su bili posebni jako rijetki skoro izumrli ljudi...ma daaaaaaaj..... a ovo s planetama jednostavno nema smisla?????? ajde ovo kroz vrijeme još i nekako ako si mislim stvarno nadaren jumper i tako to :lol: :lol:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Re: Jumper

Unread post by Krvoje »

Meni je koma film, akcić s dijalozima Bože-mi-pomozi. K'o rađen prema lošem stripu. Je li rađen prema stripu?
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Jumper

Unread post by niniane »

Merlin i ja upravo pogledali. Nismo impresionirani. Ja sam cijelo vrijeme mislila da je i mama Jumper, ali mi "iznenađenje" da je Paladin uopće nije došlo kao neki "WOW" obrat, baš suprotno, bilo je nekako anti... nešto. Prvi dio je ok, ali u drugom dijelu filma sve postane nekako bezveze, kao nabrzinu odrađeno.
Ja bih voljela da je bilo malo više pozadine cijele priče. Ja bih i da se nastavak odvija u srednjem vijeku (kad su već spomenuli "Ima nas od srednjeg vijeka"). I ja bih da u nastavku ženska NE nauči skakati jer to totalno nema smisla. Eventualno, veli Merlin, da nauči skakati kroz njhove

LOL, moram citirati Merlina: "Buduća dva filma već znam napamet" :zubo: Njemu je film bio ful predvidljiv, još više nego meni. Al on, doduše, uvijek skuži sve u većini filmova prije mene, pa ono, it`s okay :D

I glavni lik mi je bezveze. Stoput mi je žešći Griffin :D
... characters, personalities, stories and larps...
Post Reply