muško-ženska prijateljstva?

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

User avatar
Dren
Jedi Master
Posts: 247
Joined: 16 Jun 2004, 09:18
Location: Place shifting atm

Unread post by Dren »

ire wrote: a kakve to veze ima s prijateljima i njihovim pi[?]ama? e pa ja recimo imam prijatelja s kojima bi i s kojima ne bi.. :dontknow: da bi ba[?] sa svakom mu[?]kom osobom na svijetu - ne bi.. niti vjerujem da bi mu[?]karci ba[?] sa svakom Ĺženskom osobom na svijetu.. ipak postoje neki kriteriji. to [?]to kod Ĺžena postoji vi[?]e kriterija, to samo dokazuje da smo na vi[?]em intelektualnom nivou. :D
Evo ja sam krajnje izbirljiv (a nije ba[?] da imam puno za ponudit) tako da ?u bit samac do kraja Ĺživota :(
Ali Ĺžene gledam kao cijelu re?enicu :D
I najdraĹže su mi one smislene sa svim subjektima na mjestu, u kojima sam ja vr[?]itelj radnje i objekt (oboĹžavanja :D )

A veza sa prijateljstvom. Ja sam samo htio re?i da svako prijateljstvo poti?e iz nekakve privla?nosti. Samo [?]to Ĺžene imaju vi[?]e instanci privla?nosti - oni s kojim bi i oni s kojima ne bi, a mu[?]karci ?esto imaju samo dvi - one koje bi i one koje bi [?]to ?e[?]?e:D
if we learn from our mistakes then I'm getting a fantastic education
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

ire wrote: da bi ba[?] sa svakom mu[?]kom osobom na svijetu - ne bi.. niti vjerujem da bi mu[?]karci ba[?] sa svakom Ĺženskom osobom na svijetu.. ipak postoje neki kriteriji. to [?]to kod Ĺžena postoji vi[?]e kriterija, to samo dokazuje da smo na vi[?]em intelektualnom nivou. :D
Ja imam samo jedan kriterij - bi samo s onim u koga sam zaljubljena.

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

Ma to m7ž prijateljstvo funkcionira samo ako je jedan ili oboje gabori.

Meni je frend nakon 15 godina prijateljstva i nakon što sam ja u nekom razgovoru nevezanim uz tu temu rekla da nikad nećemo imati odnos usljako " :shock: pa zasto se ja onda druzim s tobom!!???"

:shock:
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

Aranel wrote: Meni je frend nakon 15 godina prijateljstva i nakon [?]to sam ja u nekom razgovoru nevezanim uz tu temu rekla da nikad ne?emo imati odnos usljako " :shock: pa zasto se ja onda druzim s tobom!!???"

:shock:
mora se priznati da je ?ovjek strpljiv i da duuuugo nije gubio nadu, a na kraju hladan tu[?] 8-)
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Moram priznati da te razumijem: 15 yrs. of friendship and twas all 'bout sex all that time...
:blob:
Image
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Aranel wrote:Ma to m7Ĺž prijateljstvo funkcionira samo ako je jedan ili oboje gabori.
Je, svakako.
Aranel wrote:Meni je frend nakon 15 godina prijateljstva i nakon [?]to sam ja u nekom razgovoru nevezanim uz tu temu rekla da nikad ne?emo imati odnos usljako " :shock: pa zasto se ja onda druzim s tobom!!???"
Zgroz. Ali zbilja je ?ovjek bio strpljiv.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Aranel wrote:Ma to m7Ĺž prijateljstvo funkcionira samo ako je jedan ili oboje gabori.

Meni je frend nakon 15 godina prijateljstva i nakon [?]to sam ja u nekom razgovoru nevezanim uz tu temu rekla da nikad ne?emo imati odnos usljako " :shock: pa zasto se ja onda druzim s tobom!!???"

:shock:
Pretpostavljam da "gabor" zna?i ruĹžan. E, ne bi se sloĹžila jer sam uvjek smatrala zgodnom (a do sada niko me nije poku[?]avao razuvjeriti), a moji prijatelji su svi sami komadi!

A tvoj prijatelj olako shva?a Ĺživot, od prijatelja moĹže[?] imati svakakvih koristi, od poslovnih do ?isto utilitarnih, kao naprimer besplatni popravak pokvarenih stvariju. :;

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Dren
Jedi Master
Posts: 247
Joined: 16 Jun 2004, 09:18
Location: Place shifting atm

Unread post by Dren »

Aranel wrote:Ma to m7Ĺž prijateljstvo funkcionira samo ako je jedan ili oboje gabori.

Meni je frend nakon 15 godina prijateljstva i nakon [?]to sam ja u nekom razgovoru nevezanim uz tu temu rekla da nikad ne?emo imati odnos usljako " :shock: pa zasto se ja onda druzim s tobom!!???"

:shock:
Mislim da si ga predoslovno shvatila. Valjda poslije 15godina prijateljovanja ima pravo na neku sarkasti?nu primjedbu?

Btw. Jeli to zna?i da je on gabor (ili ti :iconbiggrin: )?
Da. Ili oboje :scratch:
if we learn from our mistakes then I'm getting a fantastic education
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Jednom davno, osamdesetih, dok u Hrvata jo[?] nisu postojale "Mila", "Glorija", a niti "Cosmo", pa ni "Elle", Şene su ?itale zagreba?ki "Svijet". ?asopis onomadne poznat kao Ženski svijet, eda bi se razlikovao od istoimenog sarajevskog politi?kog magazina. Bilo je to doba prezrelog socijalizma, kad su Hrvati naizgled hvatali korak sa Zapadom, pa se u "Ženskom svijetu" moglo sva[?]ta pro?itati u?uture: moda, dosta quasi-feminizma, kratki herc-romani, uspomene Anke-partizanke, eseji o tome da mu[?]karci mogu i trebaju prati su?e i da imaju pravo plakati, savjeti za beba?e (FUUUJ, rekle bi dana[?]nje moderne urbane djevojke), a i recepti svakojaki.

Kako je moja pokojna mati ?itala "Ženski svijet", povremeno bih uzeo isti, obi?no kad bih se zasitio "Starta". Eh, kako je u "Startu" povrh duplerice bilo koje?ega zabavnog, tako bih nakon konzumacije odjevenih manekenki krenuo ?itati [?]to ima u tom babljem ?asopisu. Tako se Şivo sje?am teksta o tome da Şena treba u Şivotu sedam mu[?]karaca (da, SEDAM, brojkom: 7), pa po sje?anju navodim kako slijedi.

1. LUDA - uvijek dobre volje, zabavan, pri?a viceve, pjeva [?]aljive pjesmice, vodi je u lunapark i u Maksimir da se zajedno belje devama.

2. PAUN - pratnja za [?]etati naokolo, pokazivati, voziti se u njegovom bijesnom samovozu; izvrsno izgleda u kupa?im ga?ama i novom odijelu.

3. DE?KO ZLATNIH RUKU - popravlja sudoper i sauger, mijenja osigura?e i ulje na autu, uspje[?]no lupa po televizoru; u dana[?]nje doba instalira vindoze i programira mobitel.

4. MENTOR - netko iz struke, po mogu?nosti stariji, po mogu?nosti s istog radnog mjesta; tata-mata od zanata, vodi? kroz karijeru.

5. ISPOVJEDNIK - uvijek strpljivo slu[?]a njezine probleme i kima glavom; nakon [?]to se pred njega istrese voz sme?a, pretvara se u enciklopediju psihologije.

6. UMJETNIK - ima puno ideja, samo [?]to mu okrutna okolina ne dopu[?]ta provesti; senzitivac za depru udvoje.

7. J....? - obrazloĹženje nije potrebno.


Disclaimer: nisam naveo ba[?] po redu vaĹžnosti, no to nije ni bitno. Uostalom, svaka moderna djevojka postavit ?e svoj redoslijed, bilo kako je navedeno, bilo u obrnutom slijedu, bilo udrobljeno.

Na posljetku, cure, nastojte sve od navedenoga na?i u jednom ?ovjeku, pa je dobra [?]ansa da ostanete starim frajlama.
ban

Unread post by ban »

Dagi wrote:Tako se Ĺživo sje?am teksta o tome da Ĺžena treba u Ĺživotu sedam mu[?]karaca (da, SEDAM, brojkom: 7), pa po sje?anju navodim kako slijedi.
I sjecas se svih sedam? Pa, lega, sto ti je pamcenje :shock: Svaka cast!
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Pa zna[?], ne mora biti obavezno sedam RAZLI?ITIH mu[?]karaca, verojatno negdje na svijetu postoji neko ko spaja svi te sedam osobina, ja dodu[?]e nisam bila te sre?e da ga sretnem, ali neki od mojih prijatelja uspe[?]no spajaju 3-4 osobine s ovog popisa. :;

Nat
At last, the stars are finally right...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

ban wrote:
Dagi wrote:Tako se Ĺživo sje?am teksta o tome da Ĺžena treba u Ĺživotu sedam mu[?]karaca (da, SEDAM, brojkom: 7), pa po sje?anju navodim kako slijedi.
I sjecas se svih sedam? Pa, lega, sto ti je pamcenje(.) Svaka cast!
Da, duboko me se dojmio taj komad mudrosti!

Pa recimo da sam najmanje jednoga odimprovizirao - za umjetnika vi[?]e nisam siguran - mislim da bi bolje legao SPONZOR, he, he. A i j.....? sigurno nije pisao onomadne pod tom firmom - ipak je "Ženski svijet" bio obiteljskim ?asopisom.
Dagon wrote:Pa zna[?], ne mora biti obavezno sedam RAZLI?ITIH mu[?]karaca, verojatno negdje na svijetu postoji neko ko spaja svi te sedam osobina, ja dodu[?]e nisam bila te sre?e da ga sretnem, ali neki od mojih prijatelja uspe[?]no spajaju 3-4 osobine s ovog popisa.
MoĹžda je trik da se uloge objedine u dvojici-trojici? I jo[?]:
Dagi wrote: (...) cure, nastojte sve od navedenoga na?i u jednom ?ovjeku, pa je dobra [?]ansa da ostanete starim frajlama.
User avatar
Dren
Jedi Master
Posts: 247
Joined: 16 Jun 2004, 09:18
Location: Place shifting atm

Unread post by Dren »

Juhuu! 3 od 7! *a ne seven o najn*
Jos samo da neka poradi na mojoj nevinosti, mozda bi sredio i zadnju tocku :iconbiggrin:
if we learn from our mistakes then I'm getting a fantastic education
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Bull!
We're all that! All of us men!

Pitanje je naime trenutka, (žemske) osobe sa kojom smo u društvu/vezi i još deset tisu?a sitnih ?imbenika... svaki od tih elemenata svatko od nas nosi u sebi svo vrijeme, stvar je samo u tome kada, pod kojim uvjetima i u kolikoj mjeri dolaze do izražaja...

Kod mene osobno ?ini mi se prevladava LUDA but what do I know? Trebalo bi pitati sve one divne žene... :)
:blob:
Image
Post Reply