Slanje prièa na natjeèaj

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Ili jednostavno promijeniš naslov, imena likova i par redaka teksta u pri?i i kažeš da je to druga pri?a.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Klara wrote:joj, samo nemoj poubijati labudove :)

moĹže[?] i jednostavno pisati pri?e bez da razbija[?] gavu s natje?ajima. Nadam se da ?e[?] uskoro imati vi[?]e pri?a nego [?]to ima natje?aja i da ?e[?] sve sti?i... flower
Ne brini se za labudove, ja volim Ĺživotinje. Al zato mrzim one "ljude" koji se nazivaju lovcima (ako ima takvih me?u ovom populacijom na forumu - sori, ljudi, al volio bih da vas ostave gole usred [?]ume i onda vas ganjaju s tenkovima i minobaca?ima i postavljaju vam zamke zbog kojih ?ete morati gristi vlastite ruke i noge da se oslobodite, da bi na kraju umrli od iskrvarenja i otrovanja, a "lovci" ?e se pravdati svijetu kako to rade jer netko treba odrĹžavati prirodnu ravnoteĹžu ili zato [?]to im ulazite u dvori[?]ta i koljete ovce, a kad im netko kaĹže da to radite zato [?]to su vam oduzeli teritorije i prirodnu hranu, oni kaĹžu - a [?]to ?e nam oni uop?e; nemamo nikakve koristi od njih!). Ufff, ne smijem razmi[?]ljati o tome, odmah mi sko?i adrenalin.

Zoran wrote:Ili jednostavno promijeni[?] naslov, imena likova i par redaka teksta u pri?i i kaĹže[?] da je to druga pri?a.
Tako, uostalom rade i poznati pisci vani. Samo [?]to oni masno zara?uju na vlastitim plagijatima. :read2:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:... al volio bih da vas ostave gole usred [?]ume i onda vas ganjaju s tenkovima i minobaca?ima i postavljaju vam zamke zbog kojih ?ete morati gristi vlastite ruke i noge da se oslobodite, da bi na kraju umrli od iskrvarenja i otrovanja, a "lovci" ?e se pravdati svijetu kako to rade jer netko treba odrĹžavati prirodnu ravnoteĹžu ili zato [?]to im ulazite u dvori[?]ta i koljete ovce, a kad im netko kaĹže da to radite zato [?]to su vam oduzeli teritorije i prirodnu hranu, oni kaĹžu - a [?]to ?e nam oni uop?e; nemamo nikakve koristi od njih!...
Dobar po?etak pri?e :;
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Vidi[?] vidi[?]... MoĹžda na kraju stvarno zavr[?]im ko Stevo Kralj. Zapi[?]em ne?iji broj mobitela i od toga snime ?etverosatni film! :)
--------------------------------
Tvoj nitko nije lovac, jel? Mislim, netko sa tako veselim avatarom ne moĹže biti lovac. Ili? :scratch:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Ne brini se za labudove, ja volim Ĺživotinje. Al zato mrzim one "ljude" koji se nazivaju lovcima (ako ima takvih me?u ovom populacijom na forumu - sori, ljudi, al volio bih da vas ostave gole usred [?]ume i onda vas ganjaju s tenkovima i minobaca?ima i postavljaju vam zamke zbog kojih ?ete morati gristi vlastite ruke i noge da se oslobodite, da bi na kraju umrli od iskrvarenja i otrovanja, a "lovci" ?e se pravdati svijetu kako to rade jer netko treba odrĹžavati prirodnu ravnoteĹžu ili zato [?]to im ulazite u dvori[?]ta i koljete ovce, a kad im netko kaĹže da to radite zato [?]to su vam oduzeli teritorije i prirodnu hranu, oni kaĹžu - a [?]to ?e nam oni uop?e; nemamo nikakve koristi od njih!). Ufff, ne smijem razmi[?]ljati o tome, odmah mi sko?i adrenalin.
Respect!
At last, the stars are finally right...
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

SAMSUILUNOV OTAC wrote: Tvoj nitko nije lovac, jel? Mislim, netko sa tako veselim avatarom ne moĹže biti lovac. Ili? :scratch:
Bez brige, labudovi su sigurni kraj mene :;
Post Reply