gattaca

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ste gledali neki dan na novoj sf film 'gattaca'?
kako vam se svidio?
meni je malo dojam pokvarilo na kraju ono s bratom, ali mi je filmi? bio sasvim okej.. jedini veliki OGROMAN propust je (samo)spaljivanje juda lawa (kakogod da se piše)!! :blink: :nono: :zijev: :(
zanimljivo je to s genima B) mislite li da bi naši unuci mogli imati sli?nih problema?
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

ire wrote:zanimljivo je to s genima  B)  mislite li da bi na[?]i unuci mogli imati sli?nih problema?
Ma jok, kakvi geni to ti je sve strana propaganda!
Zar nista nisi naucila od Mohamed-a Said Al-Sahaf-a? ;)
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:D da, šta ?e nam sve ti amerikanci prodat!

al seriously, vjerujete li u to da ?emo jednog dana kreirat svoju djecu (mi, kao ljudska rasa)? molim jednog s plavim okama i ugodne vanjštine, da mi odraste u pilota interstelarne krstarice.. :rolleyes: :blink: B)
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Mislim da sam gledala film u kinu, pred dosta vrememna (da li je glavni junak "napravljen" u autu, na staromodan romanti?an na?in :wub: - ako nije, onda nisam gledala :sleg: )
ire wrote:al seriously, vjerujete li u to da ?emo jednog dana kreirat svoju djecu (mi, kao ljudska rasa)?
Bez obzira na film, to mi zvu?i mogu?e - mogu?nost kreiranja vlastitog potomstva vidim kao nastavak ljudske evolucije. U smislu da ljudska evolucija vi[?]e ne?e napredovati na principu priridnog odabira nego geneti?kim inĹženjeringom. :ontop:
Koliko je takva vizija svijeta romanti?na ili zastra[?]uju?a, to je ve? druga pri?a. :??:
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

je to je taj, ali je zbog tog auto-pravljenja momak imao puuuno problema :)
Post Reply