Grifon

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

dmi wrote:...odustajem - meni suknja baš i ne pristaje (ili sam zadnji put pogriješio uzorak i boju
:dontknow: a ?uješ, moraš nam objasniti kakav uzorak i koja boja su bili u pitanju, ina?e ti ne možemo re?i je li bila griješka ili njet..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
dmi
Puppeteer
Posts: 121
Joined: 06 Nov 2003, 12:33
Contact:

Unread post by dmi »

...moram pitati svog stilista ipak se ne Ĺželim blamirati u javnosti kao npr. Emilija Koki?... Image
User avatar
yngvarr
Hani
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2003, 09:01
Location: Osijek

Unread post by yngvarr »

ire wrote:casopis se moze nabaviti u ducanima MoreComicsa, lokalima Fantasy club, Tolkiens House, Rudnik i preko maila: grifon@net.hr
Dakle, kakva je to dezinformacija bila. :shock: Naime, ja sam ga jučer tražio i u Tolkien's House i Fantasy Clubu. Ono, ne samo da časopisa tamo nije bilo, nego ljudi nisu pojma imali o čemu ja govorim. :dontknow: Čovjek mi je u FK dao samo flier o Redu Srebrnog Zmaja s informacijema o More Comicsu s druge strane (ili je to možda bio flier za More Comics na kojem su s druge strane bile informacije u Redu Srebrnog Zmaja 8-)).

BTW: Ima li još chainmailova XL veličine?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

yngvarr wrote:
ire wrote:casopis se moze nabaviti u ducanima MoreComicsa, lokalima Fantasy club, Tolkiens House, Rudnik i preko maila: grifon@net.hr
Dakle, kakva je to dezinformacija bila. :shock: Naime, ja sam ga ju?er tražio i u Tolkien's House i Fantasy Clubu. Ono, ne samo da ?asopisa tamo nije bilo, nego ljudi nisu pojma imali o ?emu ja govorim. :dontknow: ?ovjek mi je u FK dao samo flier o Redu Srebrnog Zmaja s informacijema o More Comicsu s druge strane (ili je to možda bio flier za More Comics na kojem su s druge strane bile informacije u Redu Srebrnog Zmaja 8-)).

BTW: Ima li još chainmailova XL veli?ine?
ja samo prenosim ono što su ovi iz RSZ-a napisali u njuzima.. :dontknow:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Petra
Puppeteer
Posts: 109
Joined: 08 Sep 2003, 17:44

Unread post by Petra »

yngvarr wrote:
ire wrote:casopis se moze nabaviti u ducanima MoreComicsa, lokalima Fantasy club, Tolkiens House, Rudnik i preko maila: grifon@net.hr
Dakle, kakva je to dezinformacija bila. :shock: Naime, ja sam ga jučer tražio i u Tolkien's House i Fantasy Clubu.

Pa tako su najavili na nekoliko mjesta. :dontknow:
anyway, prije par dana je na rec.sf postano da se grifon moze nabaviti u More Comicsu (prolaz nebodera)

BTW: Ima li još chainmailova XL veličine?

Pa takav junak, a nemas vlastiti chainmail :shock:


pretpostavljam da ce ti srebrnozmajasi pokazati kako se to radi, ali prema onom sto sam vidjela na sferakonu to je dug i mukotrpan posao :alien:

Da, i jedan model velicine L tezi vise od 20 kila :toothy10:


Inace, srebrnozmajasi pozivaju sve zainteresirane da im se pridruze, i to (kako stoji u Grifonu) subotom 16-18 na adresi IG Kovacica 20. uz mail grifon (a) net tocka hr, navedeni su i brojevi telefona 098/9093-527, 098/919-7796 i 098/971-9515
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Vidim, unova?ili su te kao agenta... He, he...
User avatar
Petra
Puppeteer
Posts: 109
Joined: 08 Sep 2003, 17:44

Unread post by Petra »

Dagi wrote:Vidim, unova?ili su te kao agenta... He, he...
c c c
User avatar
yngvarr
Hani
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2003, 09:01
Location: Osijek

Unread post by yngvarr »

ire wrote:
yngvarr wrote:
ire wrote:casopis se moze nabaviti u ducanima MoreComicsa, lokalima Fantasy club, Tolkiens House, Rudnik i preko maila: grifon@net.hr
Dakle, kakva je to dezinformacija bila. :shock: <cut/>
ja samo prenosim ono što su ovi iz RSZ-a napisali u njuzima.. :dontknow:
Ma ne krivim ja tebe. Samo sam quotao tvoj post, jer sam tamo i pronašao tu informaciju. Drvlje&kamenje slobodno forwardiraj na odgovarajuću adresu. A možeš ih zaliti i vrelim uljem s bedema zamka, dok neoprezno prolaze ispod. 8-) Ako ti se ukaže prilika.
User avatar
yngvarr
Hani
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2003, 09:01
Location: Osijek

Unread post by yngvarr »

Petra wrote:Pa tako su najavili na nekoliko mjesta. :dontknow:
anyway, prije par dana je na rec.sf postano da se grifon moze nabaviti u More Comicsu (prolaz nebodera)
Mmmda. Bio sam i tamo, no nisu radili više. :shock: Ko bi reko, a bilo je tek 20:45. Idem ja opet u srijedu za Zgb, pa ću navratiti i u radno vrijeme. :;
Petra wrote:Pa takav junak, a nemas vlastiti chainmail :shock:
Ma, to je bila zezancija. Gdje takovim junačkim prsima (vidjeti sliku lijevo) treba nekakav chainmail. Chanmail's for sissies. Moćni štit i maču vješta ruka su i više nego dovoljni da sve pokušaje neprijatelja da nam naude učine uzaludnima. A niti sjekirica, je li, nije za bacit.
Petra wrote:pretpostavljam da ce ti srebrnozmajasi pokazati kako se to radi, ali prema onom sto sam vidjela na sferakonu to je dug i mukotrpan posao :alien:
Bwahahaha. Da ga ne bih valjda sam radio? Ja skupim ekipu, pa uskočimo u moj drakkar (drakkar = a warship designed to carry fearless Viking warriors on their shoppings across Europe over a millennium ago), pa skočimo do Engleske u nabavku. Uletimo u prvo selo za koje znamo da ima dobrog majstora, te (po)kupimo što nam treba. :evil4:
Petra wrote:Da, i jedan model velicine L tezi vise od 20 kila :toothy10:
Pih. Ja to nosim k'o lanenu košulju.
Lo, there do I see my father.
Lo, there do I see my mother, and my sisters, and my brothers.
Lo, there do I see the line of my people, back to the beginning!
Lo, they do call to me.
They bid me take my place among them, in the halls of Valhalla!
Where the brave may live
Forever!
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Petra wrote:
Dagi wrote:Vidim, unova?ili su te kao agenta... He, he...
c c c
Pa... Nema ni[?]ta lo[?]e u tome [?]to je netko ne?iji agent.
User avatar
dmi
Puppeteer
Posts: 121
Joined: 06 Nov 2003, 12:33
Contact:

Unread post by dmi »

...vidim ja da te je Izitpajn prebrlatio sa socrevolucionarnom tematikom kad se spominju agenti i ini profili ljudi... :;
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Ma ne krivim ja tebe. Samo sam quotao tvoj post, jer sam tamo i pronašao tu informaciju. Drvlje&kamenje slobodno forwardiraj na odgovaraju?u adresu. A možeš ih zaliti i vrelim uljem s bedema zamka, dok neoprezno prolaze ispod. Ako ti se ukaže prilika.
malo potcjenjuješ moj sekjuriti tim.. zar doista misliš da bi se oni neopazice mogli prošuljati ispod zidina mog dvorca? a ne, de?ko..

:dmage: :thin: :whax:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Wasabi
Ewok
Posts: 40
Joined: 31 May 2004, 15:09
Location: Carstvo sunca

Unread post by Wasabi »

Nadamo se dobrom odjeku, prvi mi je glas.
TisuĂŚe cvjetova nije ni[?]ta u usporedbi s jednim stablom

http://wasabi.blog.hr
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Eh, odnedavno se može nabaviti i u GAME MASTER fantasy shopu u Rijeci :headbang: :wave:
Post Reply