Sferina Literarna Radionica

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Sferina Literarna Radionica

Unread post by Ire »

eto, dragi moji radioni?ari, da imate mjesta za diskusiju..

:uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Sferina Literarna Radionica

Unread post by Izitpajn »

ire wrote:eto, dragi moji radioni?ari, da imate mjesta za diskusiju..
O ?emu? Mislim, što možemo re?i ovdje što ve? nismo rekli tamo?

I, da, možda to i nije baš prava "SFerina literarna radionica". Rije? je samo o radionici u kojoj sudjeluju ljudi koji se znaju iz SFere. Prava (tradicionalna) SFerina literarna radionica izgleda malo druga?ije i budi sretna da je nisi doživjela :) Recimo da to izgleda kao kad ?itaš pri?u pred publikom, a u publici sve Zli Perkovi?i...
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

To je bilo baš zabavno, hvata me nostalgija...
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Kris wrote:To je bilo baš zabavno, hvata me nostalgija...
Pa, ako baš želiš, možeš navratit na Kajzericu bez pri?e pa te mi malo iscipelarimo... Mislim, doživljaj je isti, a ovako se malo i razgibaš... :)
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Izitpajn wrote:
Kris wrote:To je bilo baš zabavno, hvata me nostalgija...
Pa, ako baš želiš, možeš navratit na Kajzericu bez pri?e pa te mi malo iscipelarimo... Mislim, doživljaj je isti, a ovako se malo i razgibaš... :)
LOL
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: Sferina Literarna Radionica

Unread post by Nimrod »

Izitpajn wrote:
ire wrote:eto, dragi moji radioni?ari, da imate mjesta za diskusiju..
O ?emu? Mislim, što možemo re?i ovdje što ve? nismo rekli tamo?
o svemu što ti padne na pamet! ili pustiš ovaj thread da zjapi prazan.
I, da, možda to i nije baš prava "SFerina literarna radionica". Rije? je samo o radionici u kojoj sudjeluju ljudi koji se znaju iz SFere.
Uvrijeđena i povrijeđena. Kako nije prava?! Prava je.

Jas' član SFere i sa vanjskim suradnikom (ilitiga Ire koja se još nije učlanila despite our efforts) sam napravila radionicu za čiji službeni naziv nominiram sintagmu "SFerina literarna radionica za pisce s iskustvom" (even if it means that I'll be forced to drop out due to lack of any experience whatsoever). U radionici sudjeluju ljudi koji se znaju iz SFere, ali samo zato što ta udruga ima kao članove najveći broj iskusnih pisaca. Prijave smo ograničili na određen broj, a neki ljudi koji su se prijavili nisu mogli prisustvovati na prve dvije. To što nije u prostoru SFere (za sad) je zato što imamo samo jedan dan (utorak) na raspolaganju, a za radionicu je potreban mir, tišina i prostor za pušenje.
Ako misliš da je to jedina radionica koju Ire i ja imamo na umu, you have another thing coming. Several things, actually.
Prava (tradicionalna) SFerina literarna radionica izgleda malo druga?ije i budi sretna da je nisi doživjela :) Recimo da to izgleda kao kad ?itaš pri?u pred publikom, a u publici sve Zli Perkovi?i...
Za ono što ste vi radili prije, ne znam. Ono što sam vidjela je bilo komentiranje priča. To je bilo zabavno i poučno, no nije bila radionica. Da li je to neki skraćeni oblik radionica kakve ste imali prije, ne mogu znati. Za to nominiram naziv "Tradicionalna SFerina literarna radionica". I podržavam nastavljanje iste. :) (Zli Perkovići rule!)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Sferina Literarna Radionica

Unread post by Izitpajn »

Nimrod wrote:
Izitpajn wrote:
I, da, možda to i nije baš prava "SFerina literarna radionica". Rije? je samo o radionici u kojoj sudjeluju ljudi koji se znaju iz SFere.
Uvrije?ena i povrije?ena. Kako nije prava?! Prava je.
Ma dobro, mislio sam da to nije službena SFerina radionica. SFera je udruga. Udruga kao takva nije organizirala tu radionicu. Dakle, nije SFerina kao što nije ni "zagreba?ka", iako svi živimo u Zagrebu, jel?
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

ali, ali... ja sam pitala Tanju... mislim i Vlatka (a ako nisam, budem)

najozbiljnije...i Irena i ja samo to napravile s idejom u glavi da je to za udrugu SFera. zar ima neki problem s tim a da ga nas dvije nismo svjesne? intesely zbunjena...a kaj točno treba napravit da bude službena ?!
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Nimrod wrote:ali, ali... ja sam pitala Tanju... mislim i Vlatka (a ako nisam, budem)

najozbiljnije...i Irena i ja samo to napravile s idejom u glavi da je to za udrugu SFera. zar ima neki problem s tim a da ga nas dvije nismo svjesne? intesely zbunjena...a kaj to?no treba napravit da bude službena ?!
A možda ja samo bezveze pilim. Nije da je to uop?e nešto bitno... Mislim, ako baš o?eš da to bude SFerina radionica, pa nek bude, preživjet ?u taj strašan udar sudbine :downtown:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

IZITPANJ BEZVEZE PILIŠ!

da sam htjela. radionica bi se zvala irenina, al se zove sferina jerbo je napravljena sa ciljem promidžbe pisanja sf-a, a di ?eš to bolje neg u nekoj udruzi sf-a.. fakat ne znam u ?em je sad problem??

da sam rekla da nije sferina radionica i da ni pod koju cijenu ne želim da ima ikakve veze sa sferom, opet bi nastao problem..

grom i pakao, perkovi?u, get over it!

:) (ovo da ne misliš da se derem na tebe, ja to onako, maj?inski i nježno, tapš-tapš)
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

[quote="Izitpajn] SFerina radionica, pa nek bude, preživjet ?u taj strašan udar sudbine :downtown:[/quote]

lolčina. :iconbiggrin:

i odgovor:
is that an ass? I hope for your sake it is, because, if they're tits, I'm telling Tanja you were talking about her when you posted that. :wave: AND I'm telling Izipajnka as well. :;
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Nimrod wrote:
Izitpajn wrote: SFerina radionica, pa nek bude, preživjet ?u taj strašan udar sudbine :downtown:
:;
Eto, zbog ovakvih stvari mene oslovljavaju s "Legendo!" Naime, meni je izgledalo da ovaj smajli zapravo zabija nos u knjigu, a tek sad kužim kakve niske primisli sam izazvao...

Al zato sam se cijelo vrijeme pitao zašto se zove "downtown"...
Ire wrote:da sam rekla da nije sferina radionica i da ni pod koju cijenu ne želim da ima ikakve veze sa sferom, opet bi nastao problem..
Pa ti si ta koja se stalno batrga da "nisi ti SFerašica", da se samo družiš s nama i tako to :) Osim toga, izme?u "želim da ovo bude baš SFerina radionica" i "ni pod koju cijenu ne želim da ima ikakve veze sa SFerom" ima cijeli spektar drugih mogu?nosti. Ska?eš iz krajnosti u krajnost, dušo, al dobro, zabilježit ?u datum tako da ubudu?e znam u kojim terminima te ne smijem živcirati :)

(Da, ovo je ?isto zato da, ako jedna Zla Perkovi?ka prestane bit Zla Perkovi?ka, to samo zna?i da jedini preostali Lu?onoša mora udvostru?iti svoje napore :) )
grom i pakao, perkovi?u, get over it!
Dovraga i bestraga, Rašeta, don't pressure me!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Pa ti si ta koja se stalno batrga da "nisi ti SFerašica", da se samo družiš s nama i tako to
pa nikak da me podmitite ne?im :iconbiggrin: :iconbiggrin:
Ska?eš iz krajnosti u krajnost, dušo
krajnost iz maj midl nejm, hani :iconbiggrin:
zabilježit ?u datum tako da ubudu?e znam u kojim terminima te ne smijem živcirati
:mrgreen: kad bi svi barem bili ovako uvi?avni
Instant Geek. Just Add Coffee.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Chill out dudes! Make love not chil... ahem... war!
:hippy2:

Dajte radije malo da cujemo kako su protekle prve dvije radionice!

(Ire, baci pogled na privatne poruke.)
Post Reply