Pc igre

Igre na forumu.

Moderator: Xaotix

User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Kris wrote:Diablo II LoD preko Battle.net-a i jos jednu na netu:

http://t5p.jaggu.org/ --Five Pillars, strategija tekstualnog oblika, ne izgleda naro?ito lijepo ali je prili?no zanimljivo.
Evo ja po?eo igrati 5P... koji ti je #mag? Da te malo chatam i msgam... :iconbiggrin:

Ja sam El Cid (#861) alignment Elemental rank #286 na Normal Serveru ...
:blob:
Image
leptirica666
Ewok
Posts: 6
Joined: 29 Aug 2004, 16:01

Unread post by leptirica666 »

sorry [?]to nisam stavila link za wog!!! :oops:

mene zanima ako iko od heroevaca zna koliko je na kraju heroes chronicles 6 ili 7 komada???
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

leptirica666 wrote:sorry [?]to nisam stavila link za wog!!! :oops:

mene zanima ako iko od heroevaca zna koliko je na kraju heroes chronicles 6 ili 7 komada???
ja imam 5 komada, zna?i moram kod frenda u pljenidbu :;
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Indigo Montoya wrote:
Kris wrote:Diablo II LoD preko Battle.net-a i jos jednu na netu:

http://t5p.jaggu.org/ --Five Pillars, strategija tekstualnog oblika, ne izgleda naro?ito lijepo ali je prili?no zanimljivo.
Evo ja po?eo igrati 5P... koji ti je #mag? Da te malo chatam i msgam... :iconbiggrin:

Ja sam El Cid (#861) alignment Elemental rank #286 na Normal Serveru ...
:blob:
Ja sam sad u meditaciji tamo pa te ne mogu msg-at. Ali budem kad izadjem iz meditacije u petak :)
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
ban

Unread post by ban »

Skinuo sam retro remake Jet Set Willija i Manic Minera pa to sad malo igram. Totalno sam nostalgican prema tim starim igrama :headbang:

Image
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

18. 12. završava još jedan reset u The Five Pillars (http://thefivepillars.org). Slijedi 24 sata kaosa - tada svatko svakoga može napasti.

Novi reset na 3 servera počinje vjerojatno 20.12, u ponedjeljak.
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
MADZEC
Ewok
Posts: 4
Joined: 29 Nov 2007, 18:14

Unread post by MADZEC »

igram gta srbija i need for speed carbon
User avatar
Vivi
Ewok
Posts: 27
Joined: 20 Jun 2008, 15:08

Re: Pc igre

Unread post by Vivi »

Baldurs Gate: Dark Alliance 2
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Pc igre

Unread post by Brumiko »

Već nekoliko godina igram Alphu Centauri, najbolju strategiju na poteze svih vremena. Osim toga, igra definitivno ima elemente RPG-a i, kao što se vidi iz naziva, spada u SF. I poučna je i obrazovna čak! Svatko tko, recimo, ima ikakvu namjeru razumijevanja politike ili bavljenja njome bi trebao (od)igrati Alphu Centauri...usput, u cijelom nizu igraćih magazina najviše rangiranoj igri svih vremena. Nikada, nažalost, nije dosegla popularnost Civlizationa, iako, po mojem mišljenju, umnogome odskače, ponajprije umjetnom inteligencijom koja me i dan-danas zna iznenaditi.

Sid Meier je genije.
Last edited by Brumiko on 23 Jun 2008, 08:31, edited 1 time in total.
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re:

Unread post by Brumiko »

Aranel wrote:
Dren wrote: Jesi probala Morrowind?
Jep al mi šteka malo grafika. nije loše.

A BG 1 i 2? NWN? kak vam se to čini? :mrgreen:
Na BG-ovima sam diplomiral, magistriral i doktoriral dok sam bil student. Nisu savršeni, imaju dosta hack&slasha za jedan RPG, ali su ipak - role playing, i to najvišega ranga. Veličanstveni ep...a BG2, uz Fallout, jedina igra di imaš, ahem, ljubavne veze između likova. :D

S tim da BG2 treba odigrati tako da imaš 5 stalnih likova, a da 6. mjesto popunjavaš svim mogućim pridružljivim NPC-jevima u svrhu odrađivanja njihovih potraga (hrv. kvest).

NWN sam odigral, ali me temeljito razočaral. Osim fensi-šmensi grafikice, igra je PRAZNA, namijenjena hack&slash krkačini tj. ljudima koji nisu uspjeli u Unreal Tournamentu,

Minsc and Boo stand ready.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Pc igre

Unread post by Sandman »

Brumiko wrote:Već nekoliko godina igram Alphu Centauri, najbolju strategiju na poteze svih vremena. Osim toga, igra definitivno ima elemente RPG-a i, kao što se vidi iz naziva, spada u SF. I poučna je i obrazovna čak! Svatko tko, recimo, ima ikakvu namjeru razumijevanja politike ili bavljenja njome bi trebao (od)igrati Alphu Centauri...usput, u cijelom nizu igraćih magazina najviše rangiranoj igri svih vremena. Nikada, nažalost, nije dosegla popularnost Civlizationa, iako, po mojem mišljenju, umnogome odskače, ponajprije umjetnom inteligencijom koja me i dan-danas zna iznenaditi.

Sid Meier je genije.
Meni je Alpha Centauri zakon! Jedino što ju nemogu pokrenut na novom kompu. :x
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Pc igre

Unread post by Brumiko »

Sandman wrote:
Brumiko wrote:Već nekoliko godina igram Alphu Centauri, najbolju strategiju na poteze svih vremena. Osim toga, igra definitivno ima elemente RPG-a i, kao što se vidi iz naziva, spada u SF. I poučna je i obrazovna čak! Svatko tko, recimo, ima ikakvu namjeru razumijevanja politike ili bavljenja njome bi trebao (od)igrati Alphu Centauri...usput, u cijelom nizu igraćih magazina najviše rangiranoj igri svih vremena. Nikada, nažalost, nije dosegla popularnost Civlizationa, iako, po mojem mišljenju, umnogome odskače, ponajprije umjetnom inteligencijom koja me i dan-danas zna iznenaditi.

Sid Meier je genije.
Meni je Alpha Centauri zakon! Jedino što ju nemogu pokrenut na novom kompu. :x
U čemu je točno problem?

Meni radi i na najnovijem računalu s dvojezgrenim procesorom. Jedino se zvukovi malo čudno ponašaju. Budući da me to ipak živciralo te mi narušavalo ugođaj, instaliral sam ju na Virtual PC-ju i radi savršeno. ;) Dakle, i dan-danas ponekad zaigram, uglavnom s prijatelem preko e-pošte.

Nego, SMAC ili SMAX? Koja frakcija? Moji omiljeni su Sveučilište i Zak (kojeg u igri, naravno, preimenujem prema sebi). Od SMAX frakcija - Pirati (agenda: Pillage & Burn :zubo: ) Morgan je okay, samo što je definitivno preslab, a Yang prejak. Doduše, jedan lik je napravio sjajnu prilagodbu SMAC-a koja rehabilitira Morgana i ide više na ruku graditeljskom tipu igrača. Tu preinaku ponekad igram...

Za one koji ne znaju o čemu pričamo, službene stranice su ovdje: http://firaxis.com/smac/. Fanovska stranica s korisnim informacijama i forumom je ovdje: http://www.civgaming.net/smac/index.shtml. Nepotpuna lista sjajnih citata je ovdje: http://www.generationterrorists.com/quotes/smac.html. Dobar vodič kroz igru, sa Sveučilištem kao pokaznom frakcijom, je ovdje: http://www.gamespot.com/features/alphac_gg/index.html.

Ceterum censeo Sid Meier genius est.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Pc igre

Unread post by Sandman »

Brumiko wrote: U čemu je točno problem?
Prilikom instalacije mi javlja da mi procesor nije podržan, P3 3,6GHz.

A baš mi se igra.

Neki dan sam ponovo zavrtio Starcraft :puca: :puca: :puca: :puca:
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Pc igre

Unread post by Brumiko »

Sandman wrote:
Brumiko wrote: U čemu je točno problem?
Prilikom instalacije mi javlja da mi procesor nije podržan, P3 3,6GHz.

A baš mi se igra.

Neki dan sam ponovo zavrtio Starcraft :puca: :puca: :puca: :puca:
Probaj na virtualcu. Skineš Microsoft Virtual PC, nula kuna, ili VMware, također nula kuna, instaliraš Windoze pa SMAC i stvar bi morala funkcionirati.
Post Reply