Toèke programa

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

To?ke programa

Unread post by Dagi »

Budu?i se na ovom forumu u vi[?]e dretvi postavilo pitanje organizacije Sferakona, otvaram nove, u kojoj ?e biti rije?i o organizaciji pojedinih to?aka programa.

Naime, budu?i do sada nisam bio pri stoĹžeru organizacije Sferakona, ve? sam svoje sudjelovanje na istom ograni?io na pojedine to?ke, ovdje ?u prenijeti vlastita skromna iskustva [?]to je potrebno za neke od mogu?ih to?aka.

Svi su pozvani prepri?ati vlastita iskustva.
Last edited by Dagi on 24 Sep 2004, 10:26, edited 1 time in total.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Planirao sam takve teme zapoceti na novom sajtu na kojem radim, ali nema frke, mozemo i tu.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

samo 1 napomena..

maloprije smo nimrod i ja razgovarale o ovome.. došle smo do zaklju?ka da bi threadove o samoj realizaciji pojedinih 'to?aka' možda trebalo restriktirati, odnosno dopustiti ulaz samo organizatorima. možda za pojedine to?ke nema potrebe da cijelo pu?anstvo ima pristup. npr. ako ?u ja htjeti povesti diskusiju o nekim detaljima kviza, ili nimrod o treasure huntu, ne bi bilo baš super da budu?i potencijalni sudionici znaju unaprijed neke odgovore.. :scratch:

ako se složite, onda ?u se time pozabavit. nije neki poso, a imam vremena sad kad sam odustala od ispita te znam da to izitpanj ne bi znao napravit. il mu se ne bi dalo. il ne smije :iconbiggrin:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

ire wrote:samo 1 napomena..

maloprije smo nimrod i ja razgovarale o ovome.. došle smo do zaklju?ka da bi threadove o samoj realizaciji pojedinih 'to?aka' možda trebalo restriktirati, odnosno dopustiti ulaz samo organizatorima. možda za pojedine to?ke nema potrebe da cijelo pu?anstvo ima pristup. npr. ako ?u ja htjeti povesti diskusiju o nekim detaljima kviza, ili nimrod o treasure huntu, ne bi bilo baš super da budu?i potencijalni sudionici znaju unaprijed neke odgovore.. :scratch:

ako se složite, onda ?u se time pozabavit. nije neki poso, a imam vremena sad kad sam odustala od ispita te znam da to izitpanj ne bi znao napravit. il mu se ne bi dalo. il ne smije :iconbiggrin:
e sad em si mu rekla da nekaj ne zna em da je mozda panj. :iconbiggrin: :iconbiggrin: :iconbiggrin:
ja bis se sad čuvala

u svakom slučaju za treasure hunt bi moralo bit ograničeno, recimo na one ljude koji su već čuli što je i kako je, a svi koji nisu će fino moć igrat :)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: To?ke programa

Unread post by Nimrod »

Dagi wrote: Naime, budu?i do sada nisam bio pri stožeru organizacije Sferakona, ve? sam svoje sudjelovanje na istom ograni?io na pojedine to?ke, ovdje ?u prenijeti vlastita skromna iskustva što je potrebno za neke od mogu?ih to?aka.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hvala!!!!!!!!!
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

e sad em si mu rekla da nekaj ne zna em da je mozda panj.
:iconbiggrin: viš da se sam nemre odlu?it jel bor il kaj.. ja mu sam dajem opcije..

nisam rekla da ne zna.. :scratch:

?ek, sad sam pogledala.. doista sam rekla da ne zna.. ono što sam htjela re? je da možda ne zna.. :angel:

dakle, ovo..
znam da to izitpanj ne bi znao napravit
je nehoti?na omaška. :iconbiggrin: ko što bi dagi reko, posipam se virtualnim pepelom *posp* *posp* :error:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Pozivam i ostale suforuma[?]e s konkretnim prakti?nim iskustvom u odrĹžavanju pojedinih to?aka programa neka iznesu svoja iskustva!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Pa dobro, i linkovi ?e posluĹžiti... Guglajmo!
Post Reply