O novim i o starim foruma[?]ima

Mjesto gdje se novi korisnici mogu predstaviti i upoznati sa stari(ji)ma
Pravila ponašanja, bonton i slično, za neznalice

Moderator: Ire

User avatar
Dren
Jedi Master
Posts: 247
Joined: 16 Jun 2004, 09:18
Location: Place shifting atm

O novim i o starim foruma[?]ima

Unread post by Dren »

Na ovaj post me inspirirala Ire svojim komentarom da ima dio foruma gdje se novaci mogu prestaviti.
A gdje se mogu na?i postovi starih foruma[?]a gdje se oni predstavljaju?
Mi novi bi htjeli znati ne[?]to o vama "starim" :)
Ako je 'ko srameĹžljiv, vjerujem da svi imaju razumjevanja.

Evo, da ja probijem led.

Imam 27 godina, Rodom sam bosanac, ali Ĺživio sam na otoku 18godina, od toga se [?]kolovao 10godina u Splitu.
Trenutno radim u Zagrebu u struci (telekomunikacije, ra?unarstvo)
Volim ?itati, crtati i sve ostalo [?]to uklju?uje kreativni rad. Previ[?]e sam lijen da bi se od svega toga izrodilo ne[?]to konkretno,
ali imam vremena (il' se bar nadam)
Vi[?]e preferiram fantasy nego sf, no kao [?]to Indigo re?e, najvi[?]e volim dobru knjigu.
Ostalo ?e te vjerojatno otkriti iz mojih postova.
:uzdravlje:
if we learn from our mistakes then I'm getting a fantastic education
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:iconbiggrin: ja nisam stari forumaš nego mladi

25 godina mi je tek (još neko kra?e vrijeme).. studiram (još uvijek) povijest i španjolski jezik i književnost na filozofskom fakultetu u zg, gdje sam ro?ena i odrasla (više-manje)..
radim svašta.. prijevodi.. instrukcije.. škola.. ma štogod uleti.. no po religijskom uvjerenju sam hedonist..
sf volim ?itati, gledati, pisati (barem pokušavam), sve..
na nosf pobjegnem kad me doma izlude.. zato sam ovdje tako ?esto :iconbiggrin:
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

Imali smo vec jednu slicnu temu koja se razvila pod drugom temom pa sam je stavio ovdje. Ta je bila vise funkcionalisticka, a manje personalna.
Ajde da i ja recem nesto o sebi. Imam 29 godina. Zivim u Osijeku. Diplomirao sam teologiju i filozofiju. Radim u srednjoj skoli. Prevodim ofrlje s engleskog. Imam more interesa koji su vecinom u intelektualnom podrucju. Sudeci po tome koliko dugo pisem ovaj tekst, cini se da ne volim pisati o sebi. Govoriti mi jos i ide.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Ma ni ja ne volim pri?ati o sebi pa ?e ovo biti vrlo kratko:
Imam 30 godina, diplomirala sam matematiku i informatiku, radim u osnovnoj [?]koli, Ĺživim u Rijeci.
:wave:
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Ja baš volim pri?ati o sebi... :iconbiggrin:

Mla?i sam od Biblije jedno mjesec dva, pišem od kad znam za sebe, volim sve što vole mladi i to me usprkos Metuzalemskom životnom stažu održava mladim (u duši jašta), po zanimanju sam inžinjer lake šetnje. Visoko inteligentan, šarmantan i duhovit po cijelom tijelu. Živim na otoku tempom nešto bržem od bioritma puža (vrtnog, obi?nog, doma?eg). Obožavam talijansku kuhinju (a ne ma?arsku ?u :iconbiggrin: ) i crno (a bogami i bijelo) vino...
Sve u svemu smatram se sretnom, welladjusted, emancipiranom i posve socijaliziranom ljudskom jedinkom.
:blob:
Image
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

OK, 35, VaraĹždin, vje?ni student u opasnosti da tu praksu prekinem u roku od slijede?ih 30 dana, programer, wouldbe CSO, antivirus-paranoid-freak, SF ?itam puno duĹže nego ga pi[?]em [?]to ba[?] i ne radim pre?esto.
Na nosf-u ?esto, ?ak i previ[?]e...
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Ni ja baš ne volim pisati o sebi (gdje li sam to već čuo :scratch: :iconbiggrin: )
17, Labin, učenik trećeg razreda elektromehanike, u slobodno vrijeme sviram gitaru, pišem, čitam i gledam sf, slušam glazbu, izlazim i spavam, i da, ovisnik sam o teškim Nosf drogama :iconbiggrin: .
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Klara wrote:Ma ni ja ne volim pri?ati o sebi pa ?e ovo biti vrlo kratko:
Imam 30 godina, diplomirala sam matematiku i informatiku, radim u osnovnoj [?]koli, Ĺživim u Rijeci.
:wave:
A ja jo[?] manje volim pri?ati o sebe i zato:

Ĺživim blizu Pore?a, po zanimanju sam arhitekt.

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Dren
Jedi Master
Posts: 247
Joined: 16 Jun 2004, 09:18
Location: Place shifting atm

Unread post by Dren »

Dagon wrote:
A ja jo[?] manje volim pri?ati o sebe i zato:

Ĺživim blizu Pore?a, po zanimanju sam arhitekt.

Nat
A [?]ta je s onim; volim sve [?]to vole mladi :;

Ehm. Puno srameĹžljivih ljudi na ovom forumu :)
MoĹžda je ovo za drugi thread, ali interesira me ?ega se sramite?
Ili, da ne zvu?i tako optuĹživaju?e, zbog ?ega ne volite pisati o sebi?

Je li mislite:
Da ste nezanimljivi?
Da neznate [?]to napisati?
Da ne Ĺželite iznositi ne[?]to [?]to u neku ruku smatrate intimnim, rezerviranim za prijatelje?
Da je glupo pisati o sebi?
Da bi vas drugi mogli osu?ivati?
Ne[?]to drugo?

Interesira me [?]to vi smatrate glavnim uzrokom, jer eto, ni ja ne volim pisati o sebi :oops: Ali se trudim, jer sam primjetio (traĹže?i posao) da ljudi cijene osobe koje znaju re?i o sebi, pa eto moĹžda vam ovako, pismeno, pomogne u Ĺživotu (ovo za one nezaposlene :))
if we learn from our mistakes then I'm getting a fantastic education
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Osobno smatram da moj post govori poprili?no toga o meni, kako onima koji bukvalno ?itaju napisano tako i onima koji su potkovaniji u vještini ?itanja izme?u redaka... :iconbiggrin:
:blob:
Image
ban

Unread post by ban »

Dren wrote:Ili, da ne zvu?i tako optuĹživaju?e, zbog ?ega ne volite pisati o sebi?
A cuj, zasto bi bilo tko pisao o sebi ili o onome cime se bavi na javnome forumu? Niti je to za potrebe CV-a, a kamoli korespondencija u cetiri oka, ma koliko sve bilo prijateljski obojeno.
Jednostavno mi se cini da je neprirodno pisati na forumu o sebi vise od kurtoazne recenice-dvije :dontknow:
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Dren wrote: zbog ?ega ne volite pisati o sebi?

Je li mislite:
Da ste nezanimljivi?
Da neznate [?]to napisati?
Da ne Ĺželite iznositi ne[?]to [?]to u neku ruku smatrate intimnim, rezerviranim za prijatelje?
Da je glupo pisati o sebi?
Da bi vas drugi mogli osu?ivati?
Ne[?]to drugo?

Interesira me [?]to vi smatrate glavnim uzrokom, jer eto, ni ja ne volim pisati o sebi :oops: Ali se trudim, jer sam primjetio (traĹže?i posao) da ljudi cijene osobe koje znaju re?i o sebi, pa eto moĹžda vam ovako, pismeno, pomogne u Ĺživotu (ovo za one nezaposlene :))
Ne volim pisati o sebe zato [?]to kako god to zvu?i paradoksalno, ljudi iz ispravnih podatalka uspevaju izvu?i potpuno krivu predodĹžbu, pri osobnom kontaktu ja uvijek uspevam nekako nametnuti ljudima onu sliku koju ja imam o sebe, ali na Internetu meni to jo[?] nikada nije uspjelo. :(

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

ban wrote:
Jednostavno mi se cini da je neprirodno pisati na forumu o sebi vise od kurtoazne recenice-dvije :dontknow:
A i to [?]to kaĹže[?].

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Dren wrote: Interesira me [?]to vi smatrate glavnim uzrokom, jer eto, ni ja ne volim pisati o sebi :oops: Ali se trudim, jer sam primjetio (traĹže?i posao) da ljudi cijene osobe koje znaju re?i o sebi, pa eto moĹžda vam ovako, pismeno, pomogne u Ĺživotu (ovo za one nezaposlene :))
Internet je mjesto na kome moĹže[?] biti ono [?]to jesi, bez obzira na karakteristike koje nas ina?e odre?uju. Mislim da je ponekad dobro da te ljudi ne gledaju kroz izgled, dob, spol, znimanje, odje?u koju nosi[?]... nego samo kroz misli i stavove, na?in na koji komunicira[?] s njima.
Post Reply