Istrakon 2013 (22.03.-24.03.)

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Istrakon 2013 (22.03.-24.03.)

Unread post by Xaotix »

Ček malo, tek se vratio forum :lol:

Čekam još par sitnica za opremu članka, pa ću objaviti Istrakon report na nosf-u.

U međuvrmeneu, bilo je lijepo vidjet ljude nakon dugo vremena! :wave:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Istrakon 2013 (22.03.-24.03.)

Unread post by Nazir »

Uf, meni se ne da pisat report :zubo: Bila je ekipa iz Fantasy.hr te Inverzije - možda će netko od njih dati kakav službeni osvrt. Generalno, bilo je OK, ništa ludo dobro niti ludo loše. Jako mi se dopao LARP Ivane i Vesne: Koliba. Dobih novi Sirisus pa sam happy, a općenito se sve svelo na laganini druženje s ljudima kroz ugodno časkanje...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Istrakon 2013 (22.03.-24.03.)

Unread post by Dagi »

Bilo je lijepo, hvala organizatorima!
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Istrakon 2013 (22.03.-24.03.)

Unread post by LordShaper »

Ovo što Nazir reče, osim što ja nisam u Kolibi sudjelovao - i koliko čujem, zbog toga sam i ostao čitave odjeće :vrag: :zubo:
Nazir wrote:općenito se sve svelo na laganini druženje s ljudima kroz ugodno časkanje...
Da, do te mjere da da nisam bio na Horvatićevu predavanju i na predstavljanju istrakonske zbirke, komotno sam mogao biti i na nekakvom Štrumfu a ne na konvenciji :zubo: . Kako smo Izitpajn i ja u jednom trenutku zaključili, postali smo ona ekipa koja visi pored nekog štanda udubljena u razgovor i ne percipira konvenciju koja se odvija oko njih :lol:

btw, zna li netko *zašto, pobogu, zašto* je u velikoj dvorani bila upaljena klima? :zbunj: ono, u Pazinu je i usred ljeta kad padne mrak hladno a kamoli tek u proljeće (još ovakvo :lol2: )
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Istrakon 2013 (22.03.-24.03.)

Unread post by Nazir »

LordShaper wrote:Ovo što Nazir reče, osim što ja nisam u Kolibi sudjelovao - i koliko čujem, zbog toga sam i ostao čitave odjeće :vrag: :zubo:
Srest ćemo se mi već jednoga dana :vrag: (molim, bez neprikladnih seksualnih konotacija) :lol:

LordShaper wrote:btw, zna li netko *zašto, pobogu, zašto* je u velikoj dvorani bila upaljena klima? :zbunj: ono, u Pazinu je i usred ljeta kad padne mrak hladno a kamoli tek u proljeće (još ovakvo :lol2: )
A bila je? Nisam skužio :zubo:
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Istrakon 2013 (22.03.-24.03.)

Unread post by Sandman »

Nazir wrote:
LordShaper wrote:Ovo što Nazir reče, osim što ja nisam u Kolibi sudjelovao - i koliko čujem, zbog toga sam i ostao čitave odjeće :vrag: :zubo:
Srest ćemo se mi već jednoga dana :vrag: (molim, bez neprikladnih seksualnih konotacija) :lol:
Može prikladnih? :zubo:
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Istrakon 2013 (22.03.-24.03.)

Unread post by Nazir »

U naletu sukoba u LARPU Koliba frenda sam primio za košulju, a druga osoba ga je povukla na stranu. Rezultat je bio pucanje šavova :oops:
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Istrakon 2013 (22.03.-24.03.)

Unread post by Xaotix »

Detaljniji izvještaj na nosf.net.

Uključuje i biltene ako želite objektivne izvještaje s lica mjesta.
Randomness is strong with this one!
User avatar
Djulo
Ewok
Posts: 22
Joined: 30 Oct 2009, 15:53
Location: Zagreb

Re: Istrakon 2013 (22.03.-24.03.)

Unread post by Djulo »

Xaotix wrote:Detaljniji izvještaj na nosf.net.

Uključuje i biltene ako želite objektivne izvještaje s lica mjesta.
Sakupljam volju za nekakav izvještaj, ali rekao si sve što sam i ja htio, pa mislim da se neću ponavljati.
Bilo je OK, ali ništa više od toga, što mi je žao jer mi je Istrakon draga konvencija i navikla me na puno bolje.

I još jedna napomena organizatorima, znam da se predavanja moraju preklapati, ali dajte složite nekakav smisleni raspored, a ne da predavanja u jednoj dvorani počinju svakih dva sata, u drugoj svakih sat i pol, u trećoj svaki sat, tako da koliko se god trudio ne možeš normalno s jednog predavanja na drugo, pa se još i predavači međusobno moraju dogovarati da samoinicijativno smanje preklapanja...
Pozdrav,
Djulo
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Istrakon 2013 (22.03.-24.03.)

Unread post by Dagi »

Djulo wrote:(...) pa se još i predavači međusobno moraju dogovarati da samoinicijativno smanje preklapanja...
I onda se dogovoriš, a kolegino predavanje pomaknu. Nema veze, nekako se pokrpalo u hodu.
User avatar
Djulo
Ewok
Posts: 22
Joined: 30 Oct 2009, 15:53
Location: Zagreb

Re: Istrakon 2013 (22.03.-24.03.)

Unread post by Djulo »

Dagi wrote:
Djulo wrote:(...) pa se još i predavači međusobno moraju dogovarati da samoinicijativno smanje preklapanja...
I onda se dogovoriš, a kolegino predavanje pomaknu. Nema veze, nekako se pokrpalo u hodu.
Znam, i to je OK, ali kad gledaš program i planiraš na nešto ići, pa se predavnje (po satnici) preklapa s krajem prethodnog u drugoj dvorani, i početkom trećeg u trećoj dvorani, ili ćeš propustiti dio predavanja, ili ćeš otići samo na jedno, a možda si mogao na sva tri...
Što se tiče pomicanja predavanja, koliko se sjećam, dosad je na Istrakonima bio običaj da netko od organizatora u holu najavljuje početak predavanja, ili najavljuje odgodu, to ove godine nisam primijetio, a pomoglo bi...
Ok ako si se na konvenciju došao samo družiti s ljudima koje možda ne vidiš toliko često, ali ako želiš poslušati par predavanja, može bit frustrirajuće...
Na kraju krajeva, bio sam, bilo je OK i vjerujem da ću doći i slijedeće godine, ali od Istrakona sam navikao na bolje. Ovo mi je malo izgledalo kao da im je prva konvencija, pa se još uhodavaju... :-(
Pozdrav,
Djulo
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Istrakon 2013 (22.03.-24.03.)

Unread post by LordShaper »

Najavljivali su promjene, čuo ja više puta.
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
Post Reply