Natječaj za Istrakon 2013 (15.01.2013.)

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Re: Natječaj za Istrakon 2013

Unread post by TB »

Imam priču koju sam namjeravao slati, ali mi je neprestano u glavi bilo 19. siječanj. I sad slučajno pogledam, a kad ono, riječ je o 15-om. Šit!
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Natječaj za Istrakon 2013

Unread post by Xaotix »

imao sam i ja jednu ... I PFFFFT.
Sad već imam tri četiri raznih dužina koje nikako da privedem kraju na osobno zadovoljstvo :x
Randomness is strong with this one!
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Re: Natječaj za Istrakon 2013

Unread post by TB »

Ah, dobro, ionako nije riječ o novcu, nego o prestižu. Može se uvijek otvoriti blog.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Natječaj za Istrakon 2013

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

TB wrote:Ah, dobro, ionako nije riječ o novcu, nego o prestižu. Može se uvijek otvoriti blog.
Kako nije? Masne su pare ovdje u igri!(mislim, kad je riječ o pisanju SF-a) :kava:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Natječaj za Istrakon 2013

Unread post by Nazir »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:
TB wrote:Ah, dobro, ionako nije riječ o novcu, nego o prestižu. Može se uvijek otvoriti blog.
Kako nije? Masne su pare ovdje u igri!(mislim, kad je riječ o pisanju SF-a) :kava:
Tako je! Morao sam odbiti glavnu sponzorušu iz kvarta kolko je navaljivala da trošim te pare od pisanja na nju :zubo:

Uostalom, ako se dobro sjećam - već zadnjih 2 god nije bilo nagrada? Vidiš, da su tu lovu stavljali sa strane sad bi treću godinu imali za prvo mjesto 4.500 kn. A da su to još stavili na oročenje onda bi se našlo još kojih 100 kn više. Onako, odgovorno gospodarenje novcem :lol2:
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Natječaj za Istrakon 2013 (15.01.2013.)

Unread post by LordShaper »

Zapili su oni te novce pa se vade tim 'nije bilo dovoljno dobrih priča' forama :P
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Re: Natječaj za Istrakon 2013 (15.01.2013.)

Unread post by TB »

Novac može privući sponzoruše, ali sponzoruše su pojam ispraznih osoba željnih materijalnih stvari i novih krpica iz dućana.
Sa druge strane, pametne i lijepe djevojke iz fandoma privlači ne novac, nego ta jedna posebna, gotovo erotična aura koja okružuje SF pisca čija je priča objavljena u kakvoj zbirci. :D
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Natječaj za Istrakon 2013 (15.01.2013.)

Unread post by LordShaper »

Jest, sve grudnjaci lete na pozornicu kad se predstavljaju zbirke :zubo:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Natječaj za Istrakon 2013 (15.01.2013.)

Unread post by Sandman »

onda ja ove godine dolazim, prošla priča ili ne, i švercam se na pozornicu :vrag:
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Natječaj za Istrakon 2013 (15.01.2013.)

Unread post by Nazir »

Da uvedemo barem na dodjeli sfere bacanje grudnjaka? :zubo: Tokom ili nakon dodjele dječjih nagrada? :lol2: :lol2:

Ove god. ćemo vjerojatno imati reviju ghotic lolita, možda da one barem daju pusu dobitnicima? :love:
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Natječaj za Istrakon 2013 (15.01.2013.)

Unread post by LordShaper »

Nazir wrote:Da uvedemo barem na dodjeli sfere bacanje grudnjaka? :zubo: Tokom ili nakon dodjele dječjih nagrada? :lol2: :lol2:

Ove god. ćemo vjerojatno imati reviju ghotic lolita, možda da one barem daju pusu dobitnicima? :love:
:lol:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: Natječaj za Istrakon 2013 (15.01.2013.)

Unread post by Milena »

Sreća da je forum na hrvatskom, pa i dalje mogu svijetu govoriti da je hrvatski fandom napredniji od američkog. :kava:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Re: Natječaj za Istrakon 2013 (15.01.2013.)

Unread post by TB »

Sandman wrote:onda ja ove godine dolazim, prošla priča ili ne, i švercam se na pozornicu :vrag:

I ja dolazim, ali ću biti u publici. Da pridržim sadržaj kontejnera. Ho, ho, ho. :vrag:

Milena, postali smo razvijeni Zapad. :D
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Natječaj za Istrakon 2013 (15.01.2013.)

Unread post by LordShaper »

I evo nas na kraju veljače, što znači da se svakog dana mogu očekivati rezultati. Napetost je velika proteklih godina: hoće li biti zbirke, hoće li biti nagrada, hoće li se netko oslastiti pršutom... Stej tjund. :tv:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
Locked